Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 431 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 14:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 48,131
  16-02-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 19:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 164,523
  12-12-2015, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 12:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 541,795
  05-03-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 21:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 29,882
  19-04-2013, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 06:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 34,698
  06-09-2012, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 16:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 60,542
  30-06-2012, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 24-01-2011 23:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 49,854
  04-04-2012, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 17:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 48,569
  23-05-2009, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 18:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 76,144
  16-02-2008, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 256
  02-07-2017, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 163
  27-06-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 170
  21-06-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 05:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 119
  20-06-2017, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 07:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 160
  17-06-2017, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 10:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 166
  09-06-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 157
  07-06-2017, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 17:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 398
  18-05-2017, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 476
  11-04-2017, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 05:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 198
  10-04-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 195
  06-04-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 658
  04-03-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 08:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 566
  15-02-2017, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 12:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 11,443
  07-02-2017, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 07:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 496
  22-01-2017, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 11:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 242
  08-01-2017, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 296
  05-01-2017, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 09:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 284
  02-01-2017, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kajmaqin(qumeshtore)

  Hapur nga netflix, 28-12-2016 08:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 430
  28-12-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pite

  Hapur nga netflix, 01-12-2016 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 273
  01-12-2016, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Llojet e peshkut.

  Hapur nga drague, 01-11-2010 16:33
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 88,832
  01-12-2016, 00:49 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lazanja Bolonjeze

  Hapur nga netflix, 13-11-2016 08:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 268
  13-11-2016, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Byrek me spinaq

  Hapur nga netflix, 11-11-2016 09:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 194
  11-11-2016, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sallat me patate

  Hapur nga netflix, 05-11-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 454
  06-11-2016, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Pite me lakra

  Hapur nga netflix, 23-10-2016 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 319
  23-10-2016, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Oriz me spinaq

  Hapur nga netflix, 19-10-2016 07:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 305
  19-10-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sallatė jeshile

  Hapur nga netflix, 17-10-2016 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 283
  17-10-2016, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Buke misri

  Hapur nga netflix, 16-10-2016 11:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 268
  16-10-2016, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sup me karrota dhe patate

  Hapur nga netflix, 13-10-2016 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 315
  13-10-2016, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Brokoli sup

  Hapur nga netflix, 09-10-2016 07:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 304
  09-10-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Bakllavė tradicionale

  Hapur nga netflix, 05-10-2016 05:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 318
  05-10-2016, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Speca te mbushur

  Hapur nga netflix, 26-09-2016 11:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 338
  26-09-2016, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Spageta boloneze

  Hapur nga netflix, 14-09-2016 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 351
  14-09-2016, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Molten lave cake

  Hapur nga netflix, 06-09-2016 06:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 336
  06-09-2016, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Byrek

  Hapur nga netflix, 03-09-2016 05:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 351
  03-09-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Oriz me pulė ne furrė

  Hapur nga netflix, 20-08-2016 11:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 444
  20-08-2016, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,058
  05-08-2016, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Pica shtėpie

  Hapur nga netflix, 01-08-2016 10:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 487
  02-08-2016, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Trileēe

  Hapur nga netflix, 20-07-2016 08:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 450
  20-07-2016, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Sytliaē (tamel me oriz)

  Hapur nga netflix, 01-05-2016 11:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,491
  20-07-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Bakllava shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-07-2016 02:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 441
  01-07-2016, 02:02 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Gjelle me perime

  Hapur nga netflix, 18-06-2016 14:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 562
  18-06-2016, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Musaka me mish te bluar dhe perime

  Hapur nga netflix, 22-05-2016 07:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 605
  22-05-2016, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Mantija me kos

  Hapur nga netflix, 30-04-2016 17:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 572
  30-04-2016, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Kifle (kroasan)

  Hapur nga netflix, 10-04-2016 10:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 778
  10-04-2016, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Bukė Pogaēe

  Hapur nga netflix, 25-03-2016 18:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 669
  25-03-2016, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Frutat mė tė shijshme

  Hapur nga dardajan, 25-09-2005 18:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 137
  • Lexime: 37,040
  23-03-2016, 03:47 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Gullash me mish viēi

  Hapur nga netflix, 18-03-2016 11:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 687
  19-03-2016, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Banana smoothie

  Hapur nga netflix, 17-03-2016 13:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 436
  17-03-2016, 13:03 Shko tek mesazhi i fundit
 49. Lakror me presh

  Hapur nga netflix, 16-03-2016 02:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 442
  16-03-2016, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •