Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 445 gjithsej

Forumi: Kuzhina shqiptare dhe e huaj

Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Po nuk pate pulė, si gatuhet sorra?

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Gatuani me Xhenet

  Hapur nga Xhenet.M.S., 20-02-2012 15:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 53,353
  16-02-2016, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Si tė ushqehemi ??

  Hapur nga dardajan, 01-05-2007 20:11
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 171,843
  12-12-2015, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Receta pėr ėmbėlsirat mė tė njohura nė Shqipėri!

  Hapur nga Fiori, 21-04-2002 13:51
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 556,706
  05-03-2015, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Fjalor kuzhine

  Hapur nga macia_blu, 28-12-2006 22:26
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 31,450
  19-04-2013, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėshilla pėr Kuzhinėn

  Hapur nga xhenisi, 25-08-2003 07:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 36,378
  06-09-2012, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Verėrat mė tė mira

  Hapur nga mullaymeri, 06-09-2002 17:21
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 176
  • Lexime: 64,035
  30-06-2012, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mirėsevini nė kuzhinėn time

  Hapur nga Fiori, 25-01-2011 00:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 51,597
  04-04-2012, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Pėrmbledhja e recetave

  Hapur nga [Perla], 23-05-2009 18:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 48,827
  23-05-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Menu gatimi pėr ditė festash dhe bankete

  Hapur nga bjondina, 29-08-2002 19:10
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 79,042
  16-02-2008, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Si pergatiet flija

  Hapur nga netflix, 16-01-2018 12:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 44
  16-01-2018, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tiramisu (ėmbėlsirė italiane)

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 129
  13-01-2018, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. https://www.youtube.com/watch?v=STWALq0iseI

  Hapur nga netflix, 13-01-2018 13:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 56
  13-01-2018, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Paēė tradicionale shqiptare

  Hapur nga netflix, 01-01-2018 11:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 131
  01-01-2018, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Petulla

  Hapur nga netflix, 17-12-2017 07:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 185
  17-12-2017, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ėmbėlsirė me kokos

  Hapur nga netflix, 13-12-2017 12:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 130
  13-12-2017, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Krepa me ēokollate dhe banane

  Hapur nga netflix, 02-12-2017 13:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 268
  02-12-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,080
  25-11-2017, 06:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 964
  24-11-2017, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Fasule ne furr

  Hapur nga netflix, 22-10-2017 08:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 266
  22-10-2017, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Llokuma

  Hapur nga netflix, 15-10-2017 11:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 131
  15-10-2017, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Oriz me fileto pule

  Hapur nga netflix, 06-10-2017 06:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 220
  06-10-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Salce Majoneze e fresket

  Hapur nga netflix, 04-10-2017 10:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 126
  04-10-2017, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Krepa me perime

  Hapur nga netflix, 01-10-2017 08:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 142
  01-10-2017, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Bakllava

  Hapur nga netflix, 01-09-2017 07:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 273
  01-09-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Mantija me mish

  Hapur nga netflix, 17-06-2017 08:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 364
  28-08-2017, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Peshk merluc ne furre

  Hapur nga netflix, 26-08-2017 14:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 169
  26-08-2017, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Akullore

  Hapur nga netflix, 02-07-2017 08:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 412
  02-07-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pitalka

  Hapur nga netflix, 27-06-2017 11:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 295
  27-06-2017, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kadaif me arra

  Hapur nga netflix, 21-06-2017 10:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 311
  21-06-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Buke shtepie

  Hapur nga netflix, 20-06-2017 06:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 217
  20-06-2017, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Oriz me mish vici

  Hapur nga netflix, 09-06-2017 11:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 283
  09-06-2017, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Byrek

  Hapur nga netflix, 07-06-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 268
  07-06-2017, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Menu Kafesh

  Hapur nga benseven11, 18-05-2017 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 593
  18-05-2017, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Embelsir me keksa dhe molle

  Hapur nga netflix, 11-04-2017 06:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 549
  11-04-2017, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pita

  Hapur nga netflix, 10-04-2017 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 303
  10-04-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Spaghetti

  Hapur nga netflix, 06-04-2017 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 293
  06-04-2017, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lule lakėr me mish viēi

  Hapur nga netflix, 04-03-2017 09:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 769
  04-03-2017, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Trahana

  Hapur nga netflix, 15-02-2017 09:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 660
  15-02-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Amaretat

  Hapur nga luleshtrydhe, 21-04-2010 13:10
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 12,324
  07-02-2017, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Tiramisu Speculoos

  Hapur nga netflix, 22-01-2017 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 590
  22-01-2017, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Pasta

  Hapur nga netflix, 08-01-2017 12:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 369
  08-01-2017, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Krelanė

  Hapur nga netflix, 05-01-2017 10:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 407
  05-01-2017, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sarma me lakra turshi

  Hapur nga netflix, 02-01-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 379
  02-01-2017, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kajmaqin(qumeshtore)

  Hapur nga netflix, 28-12-2016 09:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 543
  28-12-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pite

  Hapur nga netflix, 01-12-2016 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 365
  01-12-2016, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Llojet e peshkut.

  Hapur nga drague, 01-11-2010 17:33
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 96,710
  01-12-2016, 01:49 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Lazanja Bolonjeze

  Hapur nga netflix, 13-11-2016 09:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 378
  13-11-2016, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Byrek me spinaq

  Hapur nga netflix, 11-11-2016 10:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 308
  11-11-2016, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Sallat me patate

  Hapur nga netflix, 05-11-2016 10:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 635
  06-11-2016, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Pite me lakra

  Hapur nga netflix, 23-10-2016 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 402
  23-10-2016, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Oriz me spinaq

  Hapur nga netflix, 19-10-2016 08:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 395
  19-10-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Sallatė jeshile

  Hapur nga netflix, 17-10-2016 09:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 389
  17-10-2016, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Buke misri

  Hapur nga netflix, 16-10-2016 12:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 361
  16-10-2016, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Sup me karrota dhe patate

  Hapur nga netflix, 13-10-2016 11:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 431
  13-10-2016, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Brokoli sup

  Hapur nga netflix, 09-10-2016 08:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 419
  09-10-2016, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Bakllavė tradicionale

  Hapur nga netflix, 05-10-2016 06:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 416
  05-10-2016, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Speca te mbushur

  Hapur nga netflix, 26-09-2016 12:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 449
  26-09-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Spageta boloneze

  Hapur nga netflix, 14-09-2016 14:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 472
  14-09-2016, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Molten lave cake

  Hapur nga netflix, 06-09-2016 07:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 466
  06-09-2016, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •