Close
Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 887 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 413
  • Postime: 17,880
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 448,976
  07-05-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 123,935
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 26,553
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ikona e Rock-ut Tom Petty, ndahet nga jeta

  Hapur nga Lazo, 03-10-2017 17:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 177
  03-10-2017, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ike Plaku Merre....

  Hapur nga Ciarli, 01-07-2017 07:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 722
  01-07-2017, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,778
  04-06-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 477
  30-05-2017, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Teater: 8 Persona Plus

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,869
  22-04-2017, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,905
  22-04-2017, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Filmi: Sketerre 43

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,837
  22-04-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,251
  22-04-2017, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,182
  17-04-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,569
  17-04-2017, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Filmi: Koncert ne Vitin 1936

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,367
  17-04-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,906
  17-04-2017, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Filmi: Njeriu me Top

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,737
  17-04-2017, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filmi: Ata Ishin Kater

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,340
  17-04-2017, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Filmi: Zonja nga Qyteti

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 16,392
  17-04-2017, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,513
  17-04-2017, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,850
  17-04-2017, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filmi: Perballimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,163
  17-04-2017, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 19,808
  17-04-2017, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Udhetim ne Pranvere

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,940
  17-04-2017, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,994
  17-04-2017, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 20:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,707
  17-04-2017, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 11,873
  17-04-2017, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Operacioni Zjarri

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:47
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,276
  17-04-2017, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Mimoza Llastica

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,627
  17-04-2017, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Yjet e Neteve te Gjata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,896
  17-04-2017, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,588
  17-04-2017, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Njesiti Gueril

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,765
  16-04-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Komisari i Drites

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,288
  16-04-2017, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Debatik

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,135
  16-04-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:35
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 19,006
  16-04-2017, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,703
  15-04-2017, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Cifti i Lumtur

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:21
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,214
  15-04-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Dy Here Mat

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,601
  15-04-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Debati pėr filmat e komunizmit

  Hapur nga Akuamarini, 12-04-2017 05:32
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 472
  12-04-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,224
  11-04-2017, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Shuhet Franēesk Radi!

  Hapur nga Lazo, 04-04-2017 07:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 480
  04-04-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Hadi Shehu (1949-2017)

  Hapur nga Akuamarini, 14-03-2017 13:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 812
  14-03-2017, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,891
  19-02-2017, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,321
  13-01-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 02:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  11-01-2017, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 02:38
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 868
  29-12-2016, 03:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,209
  09-08-2016, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 41. My KinoWork [Mr-Bledi]" "Punimet e mija""

  Hapur nga Mr-Bledi, 13-08-2013 16:42
  kinowork, mr-bledi, video edit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,546
  04-08-2016, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 802
  17-05-2016, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,104
  26-03-2016, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 785
  23-02-2016, 12:27 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Filmi: Besa e Kuqe

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,399
  11-02-2016, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Filmi: Dashuri me Krisma

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,715
  06-02-2016, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Filmi: Mengjese Lufte

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,997
  04-02-2016, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •