Close
Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 899 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 415
  • Postime: 17,892
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 475,846
  07-05-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 132,434
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 29,723
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Big Brother Albania Vip

  Hapur nga Vip08, 24-05-2018 12:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 469
  24-05-2018, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dhimitėr Anagnosti sot dhe dje

  Hapur nga Humdinger, 18-11-2006 23:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,411
  02-04-2018, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 349
  30-03-2018, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sandėr Prosi

  Hapur nga dodoni, 18-01-2004 06:10
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,651
  28-03-2018, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Serit dhe filma t qe keni pare.....!

  Hapur nga Elonesaa, 22-07-2013 09:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 7,901
  27-03-2018, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Blogu me i ri me filma

  Hapur nga Realmadrid 2018, 26-03-2018 08:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 144
  26-03-2018, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Filma te ndryshem

  Hapur nga Realmadrid 2018, 21-03-2018 17:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 166
  21-03-2018, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Filma te mrekullueshem

  Hapur nga Realmadrid 2018, 20-03-2018 07:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 160
  20-03-2018, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Filma shqiptar

  Hapur nga Realmadrid 2018, 17-03-2018 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 189
  17-03-2018, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Filma me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 16-03-2018 12:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 454
  16-03-2018, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 227
  15-03-2018, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Filma te ndryeshem me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 15-03-2018 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 127
  15-03-2018, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Filmi Boika 2016 me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 14-03-2018 11:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 210
  14-03-2018, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 233
  14-03-2018, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Albanien runt

  Hapur nga Akuamarini, 03-03-2018 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 223
  03-03-2018, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,837
  23-02-2018, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,099
  19-01-2018, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:35
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 22,502
  29-11-2017, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,492
  12-11-2017, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi: Yjet e Neteve te Gjata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,365
  12-11-2017, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,780
  12-11-2017, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi: Cifti i Lumtur

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,689
  12-11-2017, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,532
  12-11-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Operacioni Zjarri

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 13,209
  12-11-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:41
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,396
  12-11-2017, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,938
  26-10-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,335
  26-10-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Perballimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,738
  26-10-2017, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Zonja nga Qyteti

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 17,355
  26-10-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,931
  26-10-2017, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ikona e Rock-ut Tom Petty, ndahet nga jeta

  Hapur nga Lazo, 03-10-2017 17:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 402
  03-10-2017, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Ike Plaku Merre....

  Hapur nga Ciarli, 01-07-2017 07:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 928
  01-07-2017, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,277
  04-06-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 703
  30-05-2017, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Teater: 8 Persona Plus

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,212
  22-04-2017, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,953
  22-04-2017, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Sketerre 43

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,292
  22-04-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,698
  22-04-2017, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,607
  17-04-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,967
  17-04-2017, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Koncert ne Vitin 1936

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,745
  17-04-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,289
  17-04-2017, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Njeriu me Top

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,089
  17-04-2017, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Filmi: Ata Ishin Kater

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,708
  17-04-2017, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 21,010
  17-04-2017, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Udhetim ne Pranvere

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,365
  17-04-2017, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,387
  17-04-2017, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 20:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,121
  17-04-2017, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Filmi: Mimoza Llastica

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,943
  17-04-2017, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 11,135
  17-04-2017, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •