Close
Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 887 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 413
  • Postime: 17,881
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 449,699
  07-05-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 124,184
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 26,623
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ikona e Rock-ut Tom Petty, ndahet nga jeta

  Hapur nga Lazo, 03-10-2017 17:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 204
  03-10-2017, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ike Plaku Merre....

  Hapur nga Ciarli, 01-07-2017 07:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 752
  01-07-2017, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,788
  04-06-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 481
  30-05-2017, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Teater: 8 Persona Plus

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,878
  22-04-2017, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,926
  22-04-2017, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Filmi: Sketerre 43

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,841
  22-04-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,263
  22-04-2017, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,193
  17-04-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,577
  17-04-2017, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Filmi: Koncert ne Vitin 1936

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,370
  17-04-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,914
  17-04-2017, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Filmi: Njeriu me Top

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,741
  17-04-2017, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filmi: Ata Ishin Kater

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,350
  17-04-2017, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Filmi: Zonja nga Qyteti

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 16,416
  17-04-2017, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,519
  17-04-2017, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,872
  17-04-2017, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filmi: Perballimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,176
  17-04-2017, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 19,849
  17-04-2017, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Udhetim ne Pranvere

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,947
  17-04-2017, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,997
  17-04-2017, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 20:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,719
  17-04-2017, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 11,890
  17-04-2017, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Operacioni Zjarri

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:47
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,294
  17-04-2017, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Mimoza Llastica

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,634
  17-04-2017, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Yjet e Neteve te Gjata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,900
  17-04-2017, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,593
  17-04-2017, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Njesiti Gueril

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,769
  16-04-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Komisari i Drites

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,296
  16-04-2017, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Debatik

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,145
  16-04-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:35
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 19,073
  16-04-2017, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,707
  15-04-2017, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Cifti i Lumtur

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:21
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,218
  15-04-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Dy Here Mat

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,604
  15-04-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Debati pėr filmat e komunizmit

  Hapur nga Akuamarini, 12-04-2017 05:32
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 475
  12-04-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,235
  11-04-2017, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Shuhet Franēesk Radi!

  Hapur nga Lazo, 04-04-2017 07:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 486
  04-04-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Hadi Shehu (1949-2017)

  Hapur nga Akuamarini, 14-03-2017 13:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 816
  14-03-2017, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,896
  19-02-2017, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,351
  13-01-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 02:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 532
  11-01-2017, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 02:38
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 887
  29-12-2016, 03:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,215
  09-08-2016, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 41. My KinoWork [Mr-Bledi]" "Punimet e mija""

  Hapur nga Mr-Bledi, 13-08-2013 16:42
  kinowork, mr-bledi, video edit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,560
  04-08-2016, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 807
  17-05-2016, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,109
  26-03-2016, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 787
  23-02-2016, 12:27 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Filmi: Besa e Kuqe

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,409
  11-02-2016, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Filmi: Dashuri me Krisma

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,724
  06-02-2016, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Filmi: Mengjese Lufte

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,002
  04-02-2016, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •