Close
Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 887 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 413
  • Postime: 17,883
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 455,992
  07-05-2016, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 09:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 126,263
  27-07-2015, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 11:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 27,402
  16-05-2012, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:35
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 20,118
  29-11-2017, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,199
  12-11-2017, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Filmi: Yjet e Neteve te Gjata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,060
  12-11-2017, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,481
  12-11-2017, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Filmi: Cifti i Lumtur

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,305
  12-11-2017, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,039
  12-11-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Filmi: Operacioni Zjarri

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 12,508
  12-11-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:41
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 13,150
  12-11-2017, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,530
  26-10-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,042
  26-10-2017, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Filmi: Perballimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,303
  26-10-2017, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Filmi: Zonja nga Qyteti

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 16,655
  26-10-2017, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,604
  26-10-2017, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ikona e Rock-ut Tom Petty, ndahet nga jeta

  Hapur nga Lazo, 03-10-2017 18:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 255
  03-10-2017, 18:31 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ike Plaku Merre....

  Hapur nga Ciarli, 01-07-2017 08:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 797
  01-07-2017, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,899
  04-06-2017, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 511
  30-05-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Teater: 8 Persona Plus

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,938
  22-04-2017, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,110
  22-04-2017, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Sketerre 43

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,917
  22-04-2017, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,345
  22-04-2017, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,276
  17-04-2017, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,655
  17-04-2017, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Koncert ne Vitin 1936

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,443
  17-04-2017, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,995
  17-04-2017, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Njeriu me Top

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,793
  17-04-2017, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Ata Ishin Kater

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,411
  17-04-2017, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 01:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 20,107
  17-04-2017, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Udhetim ne Pranvere

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,035
  17-04-2017, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,060
  17-04-2017, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 21:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,808
  17-04-2017, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Mimoza Llastica

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,707
  17-04-2017, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,704
  17-04-2017, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Njesiti Gueril

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 23:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,838
  16-04-2017, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Komisari i Drites

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,381
  16-04-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Debatik

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,200
  16-04-2017, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,769
  15-04-2017, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Dy Here Mat

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,671
  15-04-2017, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Debati pėr filmat e komunizmit

  Hapur nga Akuamarini, 12-04-2017 06:32
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 519
  12-04-2017, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Shuhet Franēesk Radi!

  Hapur nga Lazo, 04-04-2017 08:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 525
  04-04-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Hadi Shehu (1949-2017)

  Hapur nga Akuamarini, 14-03-2017 14:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 859
  14-03-2017, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,590
  13-01-2017, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 03:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 559
  11-01-2017, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 03:38
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,022
  29-12-2016, 04:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,240
  09-08-2016, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
 43. My KinoWork [Mr-Bledi]" "Punimet e mija""

  Hapur nga Mr-Bledi, 13-08-2013 17:42
  kinowork, mr-bledi, video edit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,723
  04-08-2016, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 835
  17-05-2016, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,180
  26-03-2016, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 829
  23-02-2016, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Filmi: Besa e Kuqe

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 19:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,499
  11-02-2016, 17:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •