Close
Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 886 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 413
  • Postime: 17,876
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 446,032
  07-05-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 122,919
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 26,206
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ike Plaku Merre....

  Hapur nga Ciarli, 01-07-2017 07:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 590
  01-07-2017, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,659
  04-06-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 451
  30-05-2017, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Teater: 8 Persona Plus

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,833
  22-04-2017, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,809
  22-04-2017, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Filmi: Sketerre 43

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,800
  22-04-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,204
  22-04-2017, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,134
  17-04-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,527
  17-04-2017, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Filmi: Koncert ne Vitin 1936

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,327
  17-04-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,855
  17-04-2017, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Filmi: Njeriu me Top

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,696
  17-04-2017, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Filmi: Ata Ishin Kater

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,294
  17-04-2017, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filmi: Zonja nga Qyteti

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 16,306
  17-04-2017, 11:08 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,482
  17-04-2017, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,749
  17-04-2017, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi: Perballimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 8,086
  17-04-2017, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 19,698
  17-04-2017, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi: Udhetim ne Pranvere

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,888
  17-04-2017, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,953
  17-04-2017, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 20:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,657
  17-04-2017, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 11,807
  17-04-2017, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Operacioni Zjarri

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:47
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,183
  17-04-2017, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Filmi: Mimoza Llastica

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,581
  17-04-2017, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Filmi: Yjet e Neteve te Gjata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,861
  17-04-2017, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,534
  17-04-2017, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Njesiti Gueril

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,727
  16-04-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Komisari i Drites

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,243
  16-04-2017, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Debatik

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,100
  16-04-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:35
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 18,735
  16-04-2017, 09:37 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,657
  15-04-2017, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Cifti i Lumtur

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:21
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 9,172
  15-04-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Dy Here Mat

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,562
  15-04-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Debati pėr filmat e komunizmit

  Hapur nga Akuamarini, 12-04-2017 05:32
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 447
  12-04-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,183
  11-04-2017, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Shuhet Franēesk Radi!

  Hapur nga Lazo, 04-04-2017 07:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 456
  04-04-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Hadi Shehu (1949-2017)

  Hapur nga Akuamarini, 14-03-2017 13:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 792
  14-03-2017, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,847
  19-02-2017, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,141
  13-01-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Serialet e sugjeruar nga une!

  Hapur nga Kinemaja24, 11-01-2017 02:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 520
  11-01-2017, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 02:38
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 801
  29-12-2016, 03:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,195
  09-08-2016, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 40. My KinoWork [Mr-Bledi]" "Punimet e mija""

  Hapur nga Mr-Bledi, 13-08-2013 16:42
  kinowork, mr-bledi, video edit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,446
  04-08-2016, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 778
  17-05-2016, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,046
  26-03-2016, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 757
  23-02-2016, 12:27 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Besa e Kuqe

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,353
  11-02-2016, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Filmi: Dashuri me Krisma

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,681
  06-02-2016, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Filmi: Mengjese Lufte

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,953
  04-02-2016, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 533
  28-01-2016, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •