Close
Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 894 gjithsej

Forumi: Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tek ky nėnforum do tė pėrqėndrohemi nė diskutimin e temave tė lidhura me kinematografine dhe televzionet e shteteve tė ndryshme tė Botės

  Moderatorėt:

  1. Izadora,
  2. Fiori,
  3. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 414
  • Postime: 17,886
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:05
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 467,783
  07-05-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Filmat e Kinostudjos - Nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 09-09-2003 08:53
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 129,842
  27-07-2015, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fillimet e Kinematografisė Shqiptare

  Hapur nga Fiori, 12-10-2003 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 28,722
  16-05-2012, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Filma shqiptar

  Hapur nga Realmadrid 2018, 17-03-2018 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 32
  17-03-2018, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Filma me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 16-03-2018 12:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 92
  16-03-2018, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 100
  15-03-2018, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Filma te ndryeshem me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 15-03-2018 05:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 67
  15-03-2018, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Filmi Boika 2016 me titra shqip

  Hapur nga Realmadrid 2018, 14-03-2018 11:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 142
  14-03-2018, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 82
  14-03-2018, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Albanien runt

  Hapur nga Akuamarini, 03-03-2018 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 159
  03-03-2018, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Emisionet shqiptara te preferuara?

  Hapur nga fighterme, 23-05-2012 17:32
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,709
  23-02-2018, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 997
  19-01-2018, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Filmi: Skenderbeu

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:35
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 21,564
  29-11-2017, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Filmi: Rrethimi i Vogel

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,340
  12-11-2017, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Filmi: Yjet e Neteve te Gjata

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,228
  12-11-2017, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Filmi: Dhe Vjen Nje Dite

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,626
  12-11-2017, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Filmi: Cifti i Lumtur

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:21
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,511
  12-11-2017, 14:21 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Filmi: Shtigjet e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 12,334
  12-11-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Filmi: Operacioni Zjarri

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:47
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 12,914
  12-11-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Filmi: Pylli i Lirise

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:41
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,085
  12-11-2017, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Filmi: Flutura ne Kabinen Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,769
  26-10-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Filmi: Hije qe Mbeten Pas

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,193
  26-10-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Filmi: Perballimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:54
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,529
  26-10-2017, 14:06 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Filmi: Zonja nga Qyteti

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 17,070
  26-10-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Filmi: Tingujt e Luftes

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,780
  26-10-2017, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ikona e Rock-ut Tom Petty, ndahet nga jeta

  Hapur nga Lazo, 03-10-2017 17:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 340
  03-10-2017, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ike Plaku Merre....

  Hapur nga Ciarli, 01-07-2017 07:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 862
  01-07-2017, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Filmi: Ne Shtepine Tone

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:37
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,108
  04-06-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 610
  30-05-2017, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Teater: 8 Persona Plus

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,081
  22-04-2017, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Teater: Pallati 176

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 15,538
  22-04-2017, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Filmi: Sketerre 43

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:12
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,111
  22-04-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Filmi: Ne cdo Stine

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,520
  22-04-2017, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Filmi: Keshilltaret

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 18:04
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 8,462
  17-04-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Filmi: Nusja dhe Shtetrrethimi

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,802
  17-04-2017, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Filmi: Koncert ne Vitin 1936

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,609
  17-04-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Filmi: Gjeneral Gramafoni

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 20:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,148
  17-04-2017, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filmi: Njeriu me Top

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,934
  17-04-2017, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Filmi: Ata Ishin Kater

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,568
  17-04-2017, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Filmi: Lulekuqe mbi Mure

  Hapur nga Fiori, 22-01-2007 00:06
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 20,613
  17-04-2017, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Filmi: Udhetim ne Pranvere

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 8,223
  17-04-2017, 11:01 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Filmi: Rrugicat qe Kerkonin Diell

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,246
  17-04-2017, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Filmi: Beni Ecen Vete

  Hapur nga PINK, 10-02-2009 20:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 7,976
  17-04-2017, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Filmi: Mimoza Llastica

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,825
  17-04-2017, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Filmi: Kapedani

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 10,937
  17-04-2017, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Filmi: Njesiti Gueril

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 22:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,002
  16-04-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Filmi: Komisari i Drites

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 17:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,547
  16-04-2017, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Filmi: Debatik

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,328
  16-04-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Filmi: Dollia e Dasmes Time

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:33
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,895
  15-04-2017, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Filmi: Dy Here Mat

  Hapur nga Albo, 10-02-2009 21:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,809
  15-04-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Debati pėr filmat e komunizmit

  Hapur nga Akuamarini, 12-04-2017 05:32
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 619
  12-04-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Shuhet Franēesk Radi!

  Hapur nga Lazo, 04-04-2017 07:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 625
  04-04-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Hadi Shehu (1949-2017)

  Hapur nga Akuamarini, 14-03-2017 13:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 946
  14-03-2017, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •