Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2424 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,269
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 516
  • Postime: 8,156
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 317
  • Postime: 2,926
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 506
  • Postime: 16,651
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,809
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,063
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kohė qirinjsh

  Hapur nga Agim Metbala, 16-01-2008 08:19
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 601
  • Lexime: 76,705
  23-07-2017, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nje poezi vetetimthi.

  Hapur nga Ke-ler, 23-04-2012 06:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 17,404
  05-07-2017, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ditė e zymtė

  Hapur nga xheladin, 12-12-2007 06:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 25,696
  17-06-2017, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shqipėria ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 01-06-2017 05:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 313
  01-06-2017, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 339
  01-05-2017, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Letra e nenes

  Hapur nga Klevis2000, 19-10-2003 14:46
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,511
  09-03-2017, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kape ēastin.

  Hapur nga INDRITI, 02-02-2005 07:08
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 600
  • Lexime: 62,832
  10-02-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,026
  04-02-2017, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Muji dhe Halili

  Hapur nga zarathustra, 15-12-2002 07:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,217
  03-01-2017, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lexoje shpirtin tim

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 10:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 9,880
  26-12-2016, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Njė ditė do ndjek diellin…

  Hapur nga mondishall, 03-06-2015 11:24
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 5,924
  07-11-2016, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kalliu diktator

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 07:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 305
  28-10-2016, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Derri dhe Gomari!

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 07:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 388
  28-10-2016, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Plepi ndane xhadese

  Hapur nga Ciarli, 26-10-2016 08:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 340
  26-10-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 802
  26-10-2016, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,051
  24-10-2016, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Arben Duka -Lamtumire

  Hapur nga Etno3, 26-02-2015 18:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,026
  24-10-2016, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Njė monolog

  Hapur nga Roi, 23-08-2008 08:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 202
  • Lexime: 55,326
  22-10-2016, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
 15. AbsurdiAbstrakt!

  Hapur nga Ciarli, 12-10-2016 02:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 394
  12-10-2016, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ēfarė libri po lexoni apo kini lexuar kohėt e fundit?

  Hapur nga the admiral, 01-05-2010 19:48
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 569
  • Lexime: 53,181
  27-08-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Poezi kushtuar Nėnės.

  Hapur nga Agim Doēi, 05-08-2009 04:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 159,165
  09-08-2016, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Imazhe tė ralla-Fan Noli

  Hapur nga Rrjeti, 26-07-2016 03:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 448
  26-07-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Krijimet e mija : Vjerrsha per ju .

  Hapur nga Bahri., 16-10-2013 15:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 3,468
  08-07-2016, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Poezia ime

  Hapur nga Brisil, 22-10-2013 11:50
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,399
  27-06-2016, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shqipėrime nga autorė tė ndryshėm

  Hapur nga Pellazgu, 21-05-2016 15:02
  beka, methasani, mevlana, mewlana, rumi
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 790
  21-05-2016, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 629
  27-03-2016, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Pershendetje ju lutem me ndihmoni?

  Hapur nga Ertugrul, 13-03-2016 17:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,010
  19-03-2016, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 582
  11-03-2016, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Perkushtim per N...

  Hapur nga Teli, 13-12-2004 09:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,000
  02-03-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 24. jeta

  Hapur nga igem, 23-02-2016 14:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 558
  23-02-2016, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Perla tė shkėputura poetike

  Hapur nga Kabasilla, 24-12-2015 08:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 640
  24-12-2015, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Flete nga ditari i nje prostitute

  Hapur nga whisper, 27-12-2004 10:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 15,636
  09-12-2015, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Cikėl me poezi nga Moikom Zeqo

  Hapur nga BARAT, 11-11-2015 11:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 779
  11-11-2015, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Tregtar Flamujsh - Ernest Koliqi

  Hapur nga Riku Verri, 06-11-2015 07:55
  pdf
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 959
  06-11-2015, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 691
  20-10-2015, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Cili eshte libri juaj i preferuar?

  Hapur nga CRO, 14-07-2014 11:51
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,678
  11-10-2015, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,812
  13-09-2015, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Hymni Arvanitas

  Hapur nga Darius, 26-08-2015 09:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 832
  26-08-2015, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Thumbs up Poezi dashurie

  Hapur nga DI_ANA, 16-05-2007 09:03
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 131
  • Lexime: 32,530
  26-08-2015, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Stoli i dashurisė

  Hapur nga pranvera bica, 28-05-2009 17:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 6,853
  24-08-2015, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Zemrat

  Hapur nga pranvera bica, 29-05-2009 14:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 14,061
  23-08-2015, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Disa poezi te tjera

  Hapur nga armandovranari, 16-12-2002 03:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,104
  21-08-2015, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Njė minierė nė qiell

  Hapur nga h75, 22-07-2015 02:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 838
  22-07-2015, 02:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,552
  20-07-2015, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Pse tė desha aq shumė?

  Hapur nga e panjohura, 10-04-2007 08:40
  43 Faqe
  1 2 3 ... 43
  • Pėrgjigje: 842
  • Lexime: 92,593
  14-07-2015, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 37. UNE dhe TI

  Hapur nga ladiladi, 14-07-2015 04:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 802
  14-07-2015, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Top Romanet Shqiptare

  Hapur nga Popo une, 05-07-2015 19:46
  top romanet shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 739
  05-07-2015, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Pallati X

  Hapur nga Besim_B, 12-11-2002 13:13
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 527
  • Lexime: 59,454
  30-06-2015, 04:00 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Mehmet Kraja , romani " Selvite e Tivarit "

  Hapur nga fatlumf, 26-06-2015 06:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 661
  26-06-2015, 06:06 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Romani im i ri, "Facebook - koobecaF".

  Hapur nga mondishall, 15-05-2012 01:24
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,330
  03-06-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •