Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2438 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,272
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 516
  • Postime: 8,214
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 506
  • Postime: 16,759
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,499
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 11,740
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ndihme kerkojme:

  Hapur nga Lulio, 12-02-2018 18:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 2,245
  22-06-2018, 20:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kur te vije pranvera

  Hapur nga sokolii, 12-01-2018 07:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 2,723
  17-06-2018, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Copėzė jete...

  Hapur nga pranvera bica, 30-08-2009 09:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 18,500
  19-03-2018, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Lexo libra shqip online

  Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 09:56
  letersia shqip, libra online lexoj, libra shqip online
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 665
  24-02-2018, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 254
  31-01-2018, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kape ēastin.

  Hapur nga INDRITI, 02-02-2005 07:08
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 601
  • Lexime: 66,822
  23-01-2018, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ku te shkoj : kishe -xhami.

  Hapur nga sokolii, 09-01-2018 00:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 355
  09-01-2018, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nje dite do ikin

  Hapur nga sokolii, 07-01-2018 16:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 280
  07-01-2018, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kohė qirinjsh

  Hapur nga Agim Metbala, 16-01-2008 08:19
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 739
  • Lexime: 105,289
  30-12-2017, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Prekaz krenar jam.

  Hapur nga sokolii, 24-11-2017 14:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 466
  24-11-2017, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Skenderbe e Jashar

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 265
  20-11-2017, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dallendyshe atdhetare

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 08:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 222
  20-11-2017, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Femije kureshtar

  Hapur nga sokolii, 18-11-2017 18:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 237
  18-11-2017, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 344
  16-10-2017, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Valdete Antoni – “Marmara Hanėm”

  Hapur nga abica, 09-10-2017 16:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 356
  09-10-2017, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Gjysem Hena -Mylinda

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2002 23:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,917
  24-09-2017, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Njė monolog

  Hapur nga Roi, 23-08-2008 08:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 203
  • Lexime: 63,137
  22-09-2017, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 16. poezi nga femij i braktisur

  Hapur nga endrraime, 07-08-2017 08:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 417
  17-08-2017, 00:42 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sheri...

  Hapur nga Butėsi, 04-08-2017 16:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 388
  04-08-2017, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nje poezi vetetimthi.

  Hapur nga Ke-ler, 23-04-2012 06:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 19,520
  05-07-2017, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ditė e zymtė

  Hapur nga xheladin, 12-12-2007 06:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 29,755
  17-06-2017, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Shqipėria ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 01-06-2017 05:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 816
  01-06-2017, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 627
  01-05-2017, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Letra e nenes

  Hapur nga Klevis2000, 19-10-2003 14:46
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,469
  09-03-2017, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,981
  04-02-2017, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Muji dhe Halili

  Hapur nga zarathustra, 15-12-2002 07:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,447
  03-01-2017, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lexoje shpirtin tim

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 10:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 11,323
  26-12-2016, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Njė ditė do ndjek diellin…

  Hapur nga mondishall, 03-06-2015 11:24
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 7,336
  07-11-2016, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kalliu diktator

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 07:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 487
  28-10-2016, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Derri dhe Gomari!

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 07:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 610
  28-10-2016, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Plepi ndane xhadese

  Hapur nga Ciarli, 26-10-2016 08:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 518
  26-10-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,169
  26-10-2016, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,379
  24-10-2016, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Arben Duka -Lamtumire

  Hapur nga Etno3, 26-02-2015 18:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,268
  24-10-2016, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 29. AbsurdiAbstrakt!

  Hapur nga Ciarli, 12-10-2016 02:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 579
  12-10-2016, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Ēfarė libri po lexoni apo kini lexuar kohėt e fundit?

  Hapur nga the admiral, 01-05-2010 19:48
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 569
  • Lexime: 57,427
  27-08-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Poezi kushtuar Nėnės.

  Hapur nga Agim Doēi, 05-08-2009 04:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 194,173
  09-08-2016, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Imazhe tė ralla-Fan Noli

  Hapur nga Rrjeti, 26-07-2016 03:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 702
  26-07-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Krijimet e mija : Vjerrsha per ju .

  Hapur nga Bahri., 16-10-2013 15:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 5,263
  08-07-2016, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Poezia ime

  Hapur nga Brisil, 22-10-2013 11:50
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,003
  27-06-2016, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Shqipėrime nga autorė tė ndryshėm

  Hapur nga Pellazgu, 21-05-2016 15:02
  beka, methasani, mevlana, mewlana, rumi
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,225
  21-05-2016, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 903
  27-03-2016, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Pershendetje ju lutem me ndihmoni?

  Hapur nga Ertugrul, 13-03-2016 17:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,464
  19-03-2016, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 841
  11-03-2016, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Perkushtim per N...

  Hapur nga Teli, 13-12-2004 09:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,568
  02-03-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 38. jeta

  Hapur nga igem, 23-02-2016 14:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 769
  23-02-2016, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Perla tė shkėputura poetike

  Hapur nga Kabasilla, 24-12-2015 08:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 855
  24-12-2015, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Flete nga ditari i nje prostitute

  Hapur nga whisper, 27-12-2004 10:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 18,471
  09-12-2015, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Cikėl me poezi nga Moikom Zeqo

  Hapur nga BARAT, 11-11-2015 11:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,104
  11-11-2015, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Tregtar Flamujsh - Ernest Koliqi

  Hapur nga Riku Verri, 06-11-2015 07:55
  pdf
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,326
  06-11-2015, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •