Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2426 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,269
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 516
  • Postime: 8,162
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 317
  • Postime: 2,926
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 506
  • Postime: 16,670
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,984
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 10,235
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kohė qirinjsh

  Hapur nga Agim Metbala, 16-01-2008 08:19
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 626
  • Lexime: 80,441
  21-08-2017, 12:48 Shko tek mesazhi i fundit
 2. poezi nga femij i braktisur

  Hapur nga endrraime, 07-08-2017 08:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 133
  17-08-2017, 00:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sheri...

  Hapur nga Butėsi, 04-08-2017 16:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 154
  04-08-2017, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Nje poezi vetetimthi.

  Hapur nga Ke-ler, 23-04-2012 06:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 17,649
  05-07-2017, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ditė e zymtė

  Hapur nga xheladin, 12-12-2007 06:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 26,212
  17-06-2017, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shqipėria ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 01-06-2017 05:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 371
  01-06-2017, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 362
  01-05-2017, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Letra e nenes

  Hapur nga Klevis2000, 19-10-2003 14:46
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,610
  09-03-2017, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kape ēastin.

  Hapur nga INDRITI, 02-02-2005 07:08
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 600
  • Lexime: 63,120
  10-02-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,094
  04-02-2017, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Muji dhe Halili

  Hapur nga zarathustra, 15-12-2002 07:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,287
  03-01-2017, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lexoje shpirtin tim

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 10:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 9,983
  26-12-2016, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Njė ditė do ndjek diellin…

  Hapur nga mondishall, 03-06-2015 11:24
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 6,083
  07-11-2016, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kalliu diktator

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 07:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 324
  28-10-2016, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Derri dhe Gomari!

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 07:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 402
  28-10-2016, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Plepi ndane xhadese

  Hapur nga Ciarli, 26-10-2016 08:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 352
  26-10-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 825
  26-10-2016, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,080
  24-10-2016, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Arben Duka -Lamtumire

  Hapur nga Etno3, 26-02-2015 18:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,048
  24-10-2016, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Njė monolog

  Hapur nga Roi, 23-08-2008 08:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 202
  • Lexime: 55,832
  22-10-2016, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
 17. AbsurdiAbstrakt!

  Hapur nga Ciarli, 12-10-2016 02:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 408
  12-10-2016, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ēfarė libri po lexoni apo kini lexuar kohėt e fundit?

  Hapur nga the admiral, 01-05-2010 19:48
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 569
  • Lexime: 53,603
  27-08-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Poezi kushtuar Nėnės.

  Hapur nga Agim Doēi, 05-08-2009 04:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 160,793
  09-08-2016, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Imazhe tė ralla-Fan Noli

  Hapur nga Rrjeti, 26-07-2016 03:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 467
  26-07-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Krijimet e mija : Vjerrsha per ju .

  Hapur nga Bahri., 16-10-2013 15:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 3,599
  08-07-2016, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Poezia ime

  Hapur nga Brisil, 22-10-2013 11:50
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,457
  27-06-2016, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Shqipėrime nga autorė tė ndryshėm

  Hapur nga Pellazgu, 21-05-2016 15:02
  beka, methasani, mevlana, mewlana, rumi
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 814
  21-05-2016, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 648
  27-03-2016, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pershendetje ju lutem me ndihmoni?

  Hapur nga Ertugrul, 13-03-2016 17:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,062
  19-03-2016, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 607
  11-03-2016, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Perkushtim per N...

  Hapur nga Teli, 13-12-2004 09:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,029
  02-03-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 26. jeta

  Hapur nga igem, 23-02-2016 14:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 578
  23-02-2016, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Perla tė shkėputura poetike

  Hapur nga Kabasilla, 24-12-2015 08:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 655
  24-12-2015, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Flete nga ditari i nje prostitute

  Hapur nga whisper, 27-12-2004 10:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 15,881
  09-12-2015, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Cikėl me poezi nga Moikom Zeqo

  Hapur nga BARAT, 11-11-2015 11:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 797
  11-11-2015, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Tregtar Flamujsh - Ernest Koliqi

  Hapur nga Riku Verri, 06-11-2015 07:55
  pdf
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 975
  06-11-2015, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 712
  20-10-2015, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Cili eshte libri juaj i preferuar?

  Hapur nga CRO, 14-07-2014 11:51
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,766
  11-10-2015, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,844
  13-09-2015, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Hymni Arvanitas

  Hapur nga Darius, 26-08-2015 09:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 852
  26-08-2015, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Thumbs up Poezi dashurie

  Hapur nga DI_ANA, 16-05-2007 09:03
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 131
  • Lexime: 32,869
  26-08-2015, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Stoli i dashurisė

  Hapur nga pranvera bica, 28-05-2009 17:09
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 6,933
  24-08-2015, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Zemrat

  Hapur nga pranvera bica, 29-05-2009 14:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 14,229
  23-08-2015, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Disa poezi te tjera

  Hapur nga armandovranari, 16-12-2002 03:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,117
  21-08-2015, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Njė minierė nė qiell

  Hapur nga h75, 22-07-2015 02:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 853
  22-07-2015, 02:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,579
  20-07-2015, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Pse tė desha aq shumė?

  Hapur nga e panjohura, 10-04-2007 08:40
  43 Faqe
  1 2 3 ... 43
  • Pėrgjigje: 842
  • Lexime: 92,877
  14-07-2015, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
 39. UNE dhe TI

  Hapur nga ladiladi, 14-07-2015 04:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 817
  14-07-2015, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Top Romanet Shqiptare

  Hapur nga Popo une, 05-07-2015 19:46
  top romanet shqiptare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 754
  05-07-2015, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Pallati X

  Hapur nga Besim_B, 12-11-2002 13:13
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 527
  • Lexime: 59,755
  30-06-2015, 04:00 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •