Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2439 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,272
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 518
  • Postime: 8,239
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,928
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 506
  • Postime: 16,760
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 16:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 12,231
  23-10-2007, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 12:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 12,390
  19-06-2007, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ndihme kerkojme:

  Hapur nga Lulio, 12-02-2018 19:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 6,806
  07-12-2018, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kur te vije pranvera

  Hapur nga sokolii, 12-01-2018 08:52
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 3,939
  11-08-2018, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Peshq tė ngecur nė rrjetė

  Hapur nga Lazo, 12-07-2018 15:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 313
  12-07-2018, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Copėzė jete...

  Hapur nga pranvera bica, 30-08-2009 10:49
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 19,230
  19-03-2018, 08:43 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Lexo libra shqip online

  Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 10:56
  letersia shqip, libra online lexoj, libra shqip online
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,106
  24-02-2018, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 381
  31-01-2018, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kape ēastin.

  Hapur nga INDRITI, 02-02-2005 08:08
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 601
  • Lexime: 68,117
  23-01-2018, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ku te shkoj : kishe -xhami.

  Hapur nga sokolii, 09-01-2018 01:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 466
  09-01-2018, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Nje dite do ikin

  Hapur nga sokolii, 07-01-2018 17:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 387
  07-01-2018, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kohė qirinjsh

  Hapur nga Agim Metbala, 16-01-2008 09:19
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 739
  • Lexime: 110,595
  30-12-2017, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Prekaz krenar jam.

  Hapur nga sokolii, 24-11-2017 15:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 606
  24-11-2017, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Skenderbe e Jashar

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 18:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 364
  20-11-2017, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Dallendyshe atdhetare

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 09:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 322
  20-11-2017, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Femije kureshtar

  Hapur nga sokolii, 18-11-2017 19:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 339
  18-11-2017, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 437
  16-10-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Valdete Antoni – “Marmara Hanėm”

  Hapur nga abica, 09-10-2017 17:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 462
  09-10-2017, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Gjysem Hena -Mylinda

  Hapur nga shigjeta, 19-04-2002 00:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,029
  24-09-2017, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Njė monolog

  Hapur nga Roi, 23-08-2008 09:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 203
  • Lexime: 65,486
  22-09-2017, 06:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. poezi nga femij i braktisur

  Hapur nga endrraime, 07-08-2017 09:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 561
  17-08-2017, 01:42 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sheri...

  Hapur nga Butėsi, 04-08-2017 17:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 485
  04-08-2017, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Nje poezi vetetimthi.

  Hapur nga Ke-ler, 23-04-2012 07:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 20,610
  05-07-2017, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ditė e zymtė

  Hapur nga xheladin, 12-12-2007 07:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 30,543
  17-06-2017, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shqipėria ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 01-06-2017 06:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 989
  01-06-2017, 22:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 737
  01-05-2017, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Letra e nenes

  Hapur nga Klevis2000, 19-10-2003 15:46
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,777
  09-03-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,362
  04-02-2017, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Muji dhe Halili

  Hapur nga zarathustra, 15-12-2002 08:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,128
  03-01-2017, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lexoje shpirtin tim

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 11:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 12,053
  26-12-2016, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Njė ditė do ndjek diellin…

  Hapur nga mondishall, 03-06-2015 12:24
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 7,795
  07-11-2016, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kalliu diktator

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 08:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 574
  28-10-2016, 08:43 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Derri dhe Gomari!

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 08:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 715
  28-10-2016, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Plepi ndane xhadese

  Hapur nga Ciarli, 26-10-2016 09:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 622
  26-10-2016, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,314
  26-10-2016, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,537
  24-10-2016, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Arben Duka -Lamtumire

  Hapur nga Etno3, 26-02-2015 19:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,426
  24-10-2016, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 30. AbsurdiAbstrakt!

  Hapur nga Ciarli, 12-10-2016 03:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 682
  12-10-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ēfarė libri po lexoni apo kini lexuar kohėt e fundit?

  Hapur nga the admiral, 01-05-2010 20:48
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 569
  • Lexime: 59,482
  27-08-2016, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Poezi kushtuar Nėnės.

  Hapur nga Agim Doēi, 05-08-2009 05:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 206,762
  09-08-2016, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Imazhe tė ralla-Fan Noli

  Hapur nga Rrjeti, 26-07-2016 04:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 815
  26-07-2016, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Krijimet e mija : Vjerrsha per ju .

  Hapur nga Bahri., 16-10-2013 16:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 5,768
  08-07-2016, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Poezia ime

  Hapur nga Brisil, 22-10-2013 12:50
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,169
  27-06-2016, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Shqipėrime nga autorė tė ndryshėm

  Hapur nga Pellazgu, 21-05-2016 16:02
  beka, methasani, mevlana, mewlana, rumi
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,428
  21-05-2016, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,011
  27-03-2016, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Pershendetje ju lutem me ndihmoni?

  Hapur nga Ertugrul, 13-03-2016 18:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,584
  19-03-2016, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 931
  11-03-2016, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Perkushtim per N...

  Hapur nga Teli, 13-12-2004 10:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,919
  02-03-2016, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 39. jeta

  Hapur nga igem, 23-02-2016 15:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 856
  23-02-2016, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Perla tė shkėputura poetike

  Hapur nga Kabasilla, 24-12-2015 09:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 967
  24-12-2015, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Flete nga ditari i nje prostitute

  Hapur nga whisper, 27-12-2004 11:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 19,302
  09-12-2015, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Cikėl me poezi nga Moikom Zeqo

  Hapur nga BARAT, 11-11-2015 12:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,233
  11-11-2015, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •