Close
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2438 gjithsej

Forumi: Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Ky forum do tė shėrbejė si platformė pėr prezantimin e krijimeve tė shkrimtarėve tė komunitetit Albasoul nė konkurs.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 65
  • Postime: 368
 2. Lajme, kuriozitete e diskutime mbi rrymat letrare si dhe mbi jetėn e krijimtarinė e shkrimtarėve.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 461
  • Postime: 3,272
 3. Ketu do te gjeni krijime te poeteve dhe shkrimtareve te njohur shqiptare.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 516
  • Postime: 8,195
 4. Kėtu mund tė lexoni krijime tė poetėve dhe shkrimtarėve tė huaj, tė pėrkthyera nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 318
  • Postime: 2,927
 5. Kėtė forum konsiderojeni si njė ditar nė tė cilin ju pėrshkruani me fjalė gjėndjen tuaj shpirtėrore tė momentit pasi ka shumė qė mund tė ndihen pikėrisht si ju.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 506
  • Postime: 16,756
 6. Tek ky nėnforum do tė gjeni dhe mund te sillni materialet dhe krijimet tuaja nė gjuhė tė huaja. Duhet tė mos harrojmė se krijimet apo artikujt e postuar do tė jenė nė gjuhė tė huaj, ndėrsa replikat do vazhdojnė tė jenė shqip.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 499
  • Postime: 6,189
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: E drejta e autorit nė Forumin Shqiptar

  Hapur nga Dita, 23-10-2007 15:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 11,103
  23-10-2007, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Galeria Fotografike e Letėrsisė

  Hapur nga Redi, 15-01-2003 11:47
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 11,338
  19-06-2007, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ndihme kerkojme:

  Hapur nga Lulio, 12-02-2018 18:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 887
  16-03-2018, 01:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Lexo libra shqip online

  Hapur nga Kriper.al, 24-02-2018 09:56
  letersia shqip, libra online lexoj, libra shqip online
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 240
  24-02-2018, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kur te vije pranvera

  Hapur nga sokolii, 12-01-2018 07:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 1,151
  11-02-2018, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 187
  31-01-2018, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kape ēastin.

  Hapur nga INDRITI, 02-02-2005 07:08
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 601
  • Lexime: 66,118
  23-01-2018, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ku te shkoj : kishe -xhami.

  Hapur nga sokolii, 09-01-2018 00:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 278
  09-01-2018, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Nje dite do ikin

  Hapur nga sokolii, 07-01-2018 16:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 215
  07-01-2018, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kohė qirinjsh

  Hapur nga Agim Metbala, 16-01-2008 08:19
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 739
  • Lexime: 101,881
  30-12-2017, 20:11 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Prekaz krenar jam.

  Hapur nga sokolii, 24-11-2017 14:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 387
  24-11-2017, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Skenderbe e Jashar

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 17:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 207
  20-11-2017, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Dallendyshe atdhetare

  Hapur nga sokolii, 20-11-2017 08:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 162
  20-11-2017, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Femije kureshtar

  Hapur nga sokolii, 18-11-2017 18:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 179
  18-11-2017, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 261
  16-10-2017, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Valdete Antoni – “Marmara Hanėm”

  Hapur nga abica, 09-10-2017 16:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 288
  09-10-2017, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Gjysem Hena -Mylinda

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2002 23:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,849
  24-09-2017, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Njė monolog

  Hapur nga Roi, 23-08-2008 08:08
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 203
  • Lexime: 61,989
  22-09-2017, 05:44 Shko tek mesazhi i fundit
 15. poezi nga femij i braktisur

  Hapur nga endrraime, 07-08-2017 08:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 340
  17-08-2017, 00:42 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sheri...

  Hapur nga Butėsi, 04-08-2017 16:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 325
  04-08-2017, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Nje poezi vetetimthi.

  Hapur nga Ke-ler, 23-04-2012 06:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 19,116
  05-07-2017, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ditė e zymtė

  Hapur nga xheladin, 12-12-2007 06:30
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 175
  • Lexime: 29,423
  17-06-2017, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Shqipėria ndėr vite..

  Hapur nga Lazo, 01-06-2017 05:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 696
  01-06-2017, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 548
  01-05-2017, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Letra e nenes

  Hapur nga Klevis2000, 19-10-2003 14:46
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,324
  09-03-2017, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,770
  04-02-2017, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Muji dhe Halili

  Hapur nga zarathustra, 15-12-2002 07:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 12,090
  03-01-2017, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lexoje shpirtin tim

  Hapur nga Ilirana, 25-05-2012 10:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 11,018
  26-12-2016, 14:20 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Njė ditė do ndjek diellin…

  Hapur nga mondishall, 03-06-2015 11:24
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 7,118
  07-11-2016, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kalliu diktator

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 07:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 437
  28-10-2016, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Derri dhe Gomari!

  Hapur nga Ciarli, 28-10-2016 07:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 558
  28-10-2016, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Plepi ndane xhadese

  Hapur nga Ciarli, 26-10-2016 08:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 463
  26-10-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,079
  26-10-2016, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,299
  24-10-2016, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Arben Duka -Lamtumire

  Hapur nga Etno3, 26-02-2015 18:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,187
  24-10-2016, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 28. AbsurdiAbstrakt!

  Hapur nga Ciarli, 12-10-2016 02:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 528
  12-10-2016, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Ēfarė libri po lexoni apo kini lexuar kohėt e fundit?

  Hapur nga the admiral, 01-05-2010 19:48
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 569
  • Lexime: 56,468
  27-08-2016, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Poezi kushtuar Nėnės.

  Hapur nga Agim Doēi, 05-08-2009 04:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 186,253
  09-08-2016, 13:25 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Imazhe tė ralla-Fan Noli

  Hapur nga Rrjeti, 26-07-2016 03:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 641
  26-07-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Krijimet e mija : Vjerrsha per ju .

  Hapur nga Bahri., 16-10-2013 15:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 5,028
  08-07-2016, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Poezia ime

  Hapur nga Brisil, 22-10-2013 11:50
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,914
  27-06-2016, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Shqipėrime nga autorė tė ndryshėm

  Hapur nga Pellazgu, 21-05-2016 15:02
  beka, methasani, mevlana, mewlana, rumi
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,131
  21-05-2016, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 832
  27-03-2016, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Pershendetje ju lutem me ndihmoni?

  Hapur nga Ertugrul, 13-03-2016 17:55
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,383
  19-03-2016, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 786
  11-03-2016, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Perkushtim per N...

  Hapur nga Teli, 13-12-2004 09:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,411
  02-03-2016, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 37. jeta

  Hapur nga igem, 23-02-2016 14:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 712
  23-02-2016, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Perla tė shkėputura poetike

  Hapur nga Kabasilla, 24-12-2015 08:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 795
  24-12-2015, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Flete nga ditari i nje prostitute

  Hapur nga whisper, 27-12-2004 10:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 17,922
  09-12-2015, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Cikėl me poezi nga Moikom Zeqo

  Hapur nga BARAT, 11-11-2015 11:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,029
  11-11-2015, 11:28 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Tregtar Flamujsh - Ernest Koliqi

  Hapur nga Riku Verri, 06-11-2015 07:55
  pdf
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,251
  06-11-2015, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 906
  20-10-2015, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •