Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 692 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 138
  • Postime: 1,057
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 04:33
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 12,745
  09-09-2016, 21:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 17,165
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 03:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 14,197
  17-11-2015, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 19:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 16,916
  20-08-2013, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,080
  13-05-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 22,870
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,933
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 19:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 40,721
  05-07-2008, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 12,877
  21-05-2008, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 11:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 17,997
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,011
  28-07-2005, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 16:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,369
  14-05-2004, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,537
  08-02-2018, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 04:21
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 902
  12-01-2018, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 17:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 323
  12-12-2017, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 13:29
  88 Faqe
  1 2 3 ... 88
  • Pėrgjigje: 1,759
  • Lexime: 163,304
  07-12-2017, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 296
  23-10-2017, 22:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 06:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 168
  06-10-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 14,601
  13-04-2017, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 736
  18-02-2017, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 580
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,394
  05-02-2017, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ndahet nga jeta e madhja Anita Take ( Prodani )

  Hapur nga Lazo, 13-01-2017 08:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 564
  13-01-2017, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 555
  07-01-2017, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 03:38
  •  
  •  
 9. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 13:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,198
  22-09-2016, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 618
  16-05-2016, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 21-04-2016 00:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 599
  21-04-2016, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 02:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 16,867
  17-02-2016, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,078
  06-02-2016, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,221
  31-01-2016, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Arrow Piktura "Vajzat me bicikleta"

  Hapur nga Ver, 30-01-2009 01:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 10,599
  26-11-2015, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Hapur nga dimosit, 26-09-2015 17:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,477
  08-10-2015, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 666
  20-09-2015, 01:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,439
  27-08-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 819
  27-08-2015, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 17:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,191
  02-07-2015, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 839
  24-04-2015, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 03:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,099
  05-04-2015, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 660
  05-04-2015, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,079
  11-03-2015, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 17:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 952
  09-03-2015, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,223
  24-02-2015, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 978
  21-01-2015, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ndahet nga jeta aktori Aristotel Stefani

  Hapur nga Albo, 13-01-2015 13:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,486
  14-01-2015, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kostumografi dhe skenografi Shaban Hysa

  Hapur nga Albo, 22-12-2014 16:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,140
  22-12-2014, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 02:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,066
  18-12-2014, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Piktori Leka Rudha

  Hapur nga Albo, 08-12-2014 22:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,133
  08-12-2014, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,497
  08-12-2014, 22:25 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 22:28
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,058
  26-10-2014, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Hapur nga Andi H, 21-10-2014 20:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 835
  21-10-2014, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,272
  17-10-2014, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lin Delija- piktor i madh shqiptar

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 04:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,944
  10-10-2014, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,382
  24-09-2014, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 44,932
  29-08-2014, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Piktori dhe karikaturisti Agim Sulaj

  Hapur nga Wonder Woman, 11-08-2014 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,732
  11-08-2014, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Piktori Vladimir Stamo

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 10:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,380
  02-07-2014, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Regjisorja Donika Muēi

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 22:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,074
  30-06-2014, 22:14 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Piktori dhe skenografi Fatbardh Marku

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 22:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,211
  30-06-2014, 22:07 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Skenografi “Mjeshtėr i Madh” Andon Qesari

  Hapur nga Albo, 30-05-2014 00:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,171
  30-05-2014, 00:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,105
  30-05-2014, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 30-05-2014 00:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,070
  30-05-2014, 00:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •