Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 693 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 138
  • Postime: 1,057
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 13,167
  09-09-2016, 20:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 17,809
  16-02-2016, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 14,950
  17-11-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 17,352
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,576
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 23,777
  15-02-2011, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,311
  05-11-2008, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 43,524
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 13:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 13,342
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 18,866
  20-12-2005, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,363
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,448
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  89 Faqe
  1 2 3 ... 89
  • Pėrgjigje: 1,777
  • Lexime: 167,567
  29-04-2018, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Teatri Shqipetar

  Hapur nga shigjeta, 29-07-2002 18:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,718
  27-03-2018, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 22:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,661
  26-03-2018, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 03:21
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,110
  22-03-2018, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 495
  17-03-2018, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Teatri Kombetar.

  Hapur nga EDUARDI, 02-11-2007 04:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,721
  23-02-2018, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 01:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 13,276
  23-02-2018, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 16:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 423
  12-12-2017, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 388
  23-10-2017, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 05:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 227
  06-10-2017, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 18:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 15,000
  13-04-2017, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 825
  18-02-2017, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 675
  08-02-2017, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,550
  05-02-2017, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ndahet nga jeta e madhja Anita Take ( Prodani )

  Hapur nga Lazo, 13-01-2017 07:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 643
  13-01-2017, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 654
  07-01-2017, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 02:38
  •  
  •  
 12. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 12:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,274
  22-09-2016, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 692
  16-05-2016, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 20-04-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 658
  20-04-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 01:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 17,562
  16-02-2016, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 13:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,444
  06-02-2016, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,461
  31-01-2016, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Arrow Piktura "Vajzat me bicikleta"

  Hapur nga Ver, 30-01-2009 00:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 10,794
  26-11-2015, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Hapur nga dimosit, 26-09-2015 16:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,580
  08-10-2015, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 726
  20-09-2015, 00:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,545
  27-08-2015, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 908
  27-08-2015, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 16:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,249
  02-07-2015, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 914
  24-04-2015, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 02:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,169
  05-04-2015, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 714
  05-04-2015, 02:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,167
  11-03-2015, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 16:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,027
  09-03-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,307
  24-02-2015, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,032
  21-01-2015, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ndahet nga jeta aktori Aristotel Stefani

  Hapur nga Albo, 13-01-2015 12:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,572
  14-01-2015, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Kostumografi dhe skenografi Shaban Hysa

  Hapur nga Albo, 22-12-2014 15:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,210
  22-12-2014, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 01:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,179
  18-12-2014, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Piktori Leka Rudha

  Hapur nga Albo, 08-12-2014 21:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,194
  08-12-2014, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,565
  08-12-2014, 21:25 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 21:28
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,163
  26-10-2014, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Hapur nga Andi H, 21-10-2014 19:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 900
  21-10-2014, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,335
  17-10-2014, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lin Delija- piktor i madh shqiptar

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 03:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,046
  10-10-2014, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,489
  24-09-2014, 18:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 45,561
  29-08-2014, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Piktori dhe karikaturisti Agim Sulaj

  Hapur nga Wonder Woman, 11-08-2014 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,802
  11-08-2014, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Piktori Vladimir Stamo

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 09:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,517
  02-07-2014, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Regjisorja Donika Muēi

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 21:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,142
  30-06-2014, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •