Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 692 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 137
  • Postime: 1,051
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 04:33
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 12,517
  09-09-2016, 21:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 16,858
  17-02-2016, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 03:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 13,811
  17-11-2015, 12:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 19:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 16,694
  20-08-2013, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,861
  13-05-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 22,442
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,784
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 19:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 39,801
  05-07-2008, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 12,657
  21-05-2008, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 11:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 17,709
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,880
  28-07-2005, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 16:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,341
  14-05-2004, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 04:21
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 574
  12-01-2018, 07:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 17:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 277
  12-12-2017, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 13:29
  88 Faqe
  1 2 3 ... 88
  • Pėrgjigje: 1,759
  • Lexime: 160,811
  07-12-2017, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 266
  23-10-2017, 22:02 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 06:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 149
  06-10-2017, 06:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 14,376
  13-04-2017, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 697
  18-02-2017, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 550
  08-02-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,328
  05-02-2017, 17:11 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ndahet nga jeta e madhja Anita Take ( Prodani )

  Hapur nga Lazo, 13-01-2017 08:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 532
  13-01-2017, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 513
  07-01-2017, 21:38 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 03:38
  •  
  •  
 8. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 13:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,157
  22-09-2016, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 590
  16-05-2016, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 21-04-2016 00:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 587
  21-04-2016, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 02:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 16,592
  17-02-2016, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,945
  06-02-2016, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,128
  31-01-2016, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Arrow Piktura "Vajzat me bicikleta"

  Hapur nga Ver, 30-01-2009 01:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 10,451
  26-11-2015, 05:29 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Hapur nga dimosit, 26-09-2015 17:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,417
  08-10-2015, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 638
  20-09-2015, 01:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,389
  27-08-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 783
  27-08-2015, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 17:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,175
  02-07-2015, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 810
  24-04-2015, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 03:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,069
  05-04-2015, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 638
  05-04-2015, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,048
  11-03-2015, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 17:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 924
  09-03-2015, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,174
  24-02-2015, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 962
  21-01-2015, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ndahet nga jeta aktori Aristotel Stefani

  Hapur nga Albo, 13-01-2015 13:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,439
  14-01-2015, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kostumografi dhe skenografi Shaban Hysa

  Hapur nga Albo, 22-12-2014 16:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,117
  22-12-2014, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 02:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,016
  18-12-2014, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Piktori Leka Rudha

  Hapur nga Albo, 08-12-2014 22:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,104
  08-12-2014, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,460
  08-12-2014, 22:25 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 22:28
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,993
  26-10-2014, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Hapur nga Andi H, 21-10-2014 20:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 806
  21-10-2014, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,241
  17-10-2014, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lin Delija- piktor i madh shqiptar

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 04:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,887
  10-10-2014, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,277
  24-09-2014, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 44,387
  29-08-2014, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Piktori dhe karikaturisti Agim Sulaj

  Hapur nga Wonder Woman, 11-08-2014 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,707
  11-08-2014, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Piktori Vladimir Stamo

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 10:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,255
  02-07-2014, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Regjisorja Donika Muēi

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 22:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,045
  30-06-2014, 22:14 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Piktori dhe skenografi Fatbardh Marku

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 22:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,188
  30-06-2014, 22:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Skenografi “Mjeshtėr i Madh” Andon Qesari

  Hapur nga Albo, 30-05-2014 00:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,148
  30-05-2014, 00:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,070
  30-05-2014, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 30-05-2014 00:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,055
  30-05-2014, 00:03 Shko tek mesazhi i fundit
 30. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,408
  29-05-2014, 23:15 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •