Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 693 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 138
  • Postime: 1,057
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 13,335
  09-09-2016, 20:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 17,974
  16-02-2016, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 15,223
  17-11-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 17,496
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 15,755
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 24,055
  15-02-2011, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 10,442
  05-11-2008, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 44,506
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 13:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 13,489
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 19,111
  20-12-2005, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 7,487
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,472
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  91 Faqe
  1 2 3 ... 91
  • Pėrgjigje: 1,801
  • Lexime: 169,168
  16-06-2018, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Teatri Shqipetar

  Hapur nga shigjeta, 29-07-2002 18:28
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,754
  27-03-2018, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 22:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,702
  26-03-2018, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 03:21
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,165
  22-03-2018, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 558
  17-03-2018, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Teatri Kombetar.

  Hapur nga EDUARDI, 02-11-2007 04:43
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,756
  23-02-2018, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ambeta Toromani

  Hapur nga dodoni, 09-03-2003 01:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 13,346
  23-02-2018, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rapsodi e Aktori i njohur Ēun Lajēi

  Hapur nga Akuamarini, 12-12-2017 16:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 449
  12-12-2017, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 411
  23-10-2017, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 05:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 245
  06-10-2017, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 18:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 15,079
  13-04-2017, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 855
  18-02-2017, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 700
  08-02-2017, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,593
  05-02-2017, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ndahet nga jeta e madhja Anita Take ( Prodani )

  Hapur nga Lazo, 13-01-2017 07:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 667
  13-01-2017, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 687
  07-01-2017, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 02:38
  •  
  •  
 12. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 12:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,298
  22-09-2016, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 716
  16-05-2016, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 20-04-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 674
  20-04-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 01:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 17,864
  16-02-2016, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 13:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,565
  06-02-2016, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,545
  31-01-2016, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Arrow Piktura "Vajzat me bicikleta"

  Hapur nga Ver, 30-01-2009 00:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 10,837
  26-11-2015, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Hapur nga dimosit, 26-09-2015 16:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,615
  08-10-2015, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 752
  20-09-2015, 00:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,581
  27-08-2015, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 932
  27-08-2015, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 16:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,269
  02-07-2015, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 937
  24-04-2015, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 02:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,214
  05-04-2015, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 735
  05-04-2015, 02:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,196
  11-03-2015, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 16:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,043
  09-03-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,348
  24-02-2015, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,051
  21-01-2015, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ndahet nga jeta aktori Aristotel Stefani

  Hapur nga Albo, 13-01-2015 12:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,598
  14-01-2015, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Kostumografi dhe skenografi Shaban Hysa

  Hapur nga Albo, 22-12-2014 15:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,235
  22-12-2014, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 01:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,216
  18-12-2014, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Piktori Leka Rudha

  Hapur nga Albo, 08-12-2014 21:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,211
  08-12-2014, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,591
  08-12-2014, 21:25 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 21:28
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,199
  26-10-2014, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Hapur nga Andi H, 21-10-2014 19:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 922
  21-10-2014, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,357
  17-10-2014, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lin Delija- piktor i madh shqiptar

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 03:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 9,074
  10-10-2014, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,529
  24-09-2014, 18:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 45,763
  29-08-2014, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Piktori dhe karikaturisti Agim Sulaj

  Hapur nga Wonder Woman, 11-08-2014 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,826
  11-08-2014, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Piktori Vladimir Stamo

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 09:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 5,565
  02-07-2014, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Regjisorja Donika Muēi

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 21:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,163
  30-06-2014, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •