Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 690 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 136
  • Postime: 1,050
» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 03:33
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 11,842
  09-09-2016, 20:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:09
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 15,965
  16-02-2016, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 02:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 12,653
  17-11-2015, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 18:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 15,946
  20-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 00:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 14,128
  13-05-2013, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 21,150
  15-02-2011, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 9,366
  05-11-2008, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 18:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 36,448
  05-07-2008, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 13:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 11,939
  21-05-2008, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 10:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 16,739
  20-12-2005, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 09:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,515
  28-07-2005, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 15:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,307
  14-05-2004, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 12:29
  88 Faqe
  1 2 3 ... 88
  • Pėrgjigje: 1,757
  • Lexime: 153,208
  07-10-2017, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Peisazhi i vlores

  Hapur nga abica, 06-10-2017 05:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 95
  06-10-2017, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 18:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 13,965
  13-04-2017, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 614
  18-02-2017, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 486
  08-02-2017, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,106
  05-02-2017, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ndahet nga jeta e madhja Anita Take ( Prodani )

  Hapur nga Lazo, 13-01-2017 07:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 468
  13-01-2017, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 418
  07-01-2017, 20:38 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lėvizur: Shuhet ylli i skenės shqiptare Bujar Lako

  Hapur nga Albo, 29-12-2016 02:38
  •  
  •  
 6. Punime ne polisterol

  Hapur nga 2043, 30-11-2016 03:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 321
  30-11-2016, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Feministja arvanitase Eleni Bukura

  Hapur nga Albo, 22-09-2016 12:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,061
  22-09-2016, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 500
  16-05-2016, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ndahet nga jeta aktorja Dhimitra Plasari

  Hapur nga Albo, 20-04-2016 23:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 556
  20-04-2016, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Art nga Sh. Emini

  Hapur nga ShEmini, 04-06-2006 01:14
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 15,907
  16-02-2016, 23:36 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Parodi Vipa Shqiptar!

  Hapur nga John A. Mati, 06-02-2016 13:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,556
  06-02-2016, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,882
  31-01-2016, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Arrow Piktura "Vajzat me bicikleta"

  Hapur nga Ver, 30-01-2009 00:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 10,045
  26-11-2015, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Dyqane qe shesin bojra letra dekupazhi etj

  Hapur nga dimosit, 26-09-2015 16:35
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,309
  08-10-2015, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 574
  20-09-2015, 00:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,270
  27-08-2015, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 719
  27-08-2015, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Tingulli i kujteses

  Hapur nga abica, 02-07-2015 16:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,118
  02-07-2015, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 771
  24-04-2015, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Artist: Shefqet Avdush Emini

  Hapur nga ShEmini, 05-04-2015 02:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 980
  05-04-2015, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  05-04-2015, 02:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 978
  11-03-2015, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Karikaturisti Luan Vrioni

  Hapur nga Albo, 09-03-2015 16:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 858
  09-03-2015, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,084
  24-02-2015, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 917
  21-01-2015, 14:46 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ndahet nga jeta aktori Aristotel Stefani

  Hapur nga Albo, 13-01-2015 12:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,367
  14-01-2015, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kostumografi dhe skenografi Shaban Hysa

  Hapur nga Albo, 22-12-2014 15:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,060
  22-12-2014, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 01:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,823
  18-12-2014, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Piktori Leka Rudha

  Hapur nga Albo, 08-12-2014 21:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,033
  08-12-2014, 21:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,363
  08-12-2014, 21:25 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 21:28
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,859
  26-10-2014, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Hapur nga Andi H, 21-10-2014 19:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 751
  21-10-2014, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,162
  17-10-2014, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lin Delija- piktor i madh shqiptar

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 03:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,721
  10-10-2014, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,090
  24-09-2014, 18:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 42,983
  29-08-2014, 12:42 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Piktori dhe karikaturisti Agim Sulaj

  Hapur nga Wonder Woman, 11-08-2014 14:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,641
  11-08-2014, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Piktori Vladimir Stamo

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 09:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,911
  02-07-2014, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Regjisorja Donika Muēi

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 21:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 966
  30-06-2014, 21:14 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Piktori dhe skenografi Fatbardh Marku

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 21:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,112
  30-06-2014, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Skenografi “Mjeshtėr i Madh” Andon Qesari

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,077
  29-05-2014, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,023
  29-05-2014, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 988
  29-05-2014, 23:03 Shko tek mesazhi i fundit
 29. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 22:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,326
  29-05-2014, 22:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,832
  20-05-2014, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Piktorja Lidia Capa

  Hapur nga Albo, 19-05-2014 20:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 920
  19-05-2014, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •