Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 663 gjithsej

Forumi: Arti shqiptar

Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum do tė mėsoni mbi risitė e artit bashkėhor botėror. Tė gjithė artdashėsit janė tė lutur ta pasurojnė kėtė forum me pėrkthime nė shqip nga arti botėror.

  Moderatorėt:

  1. Fiori,
  2. shigjeta

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 127
  • Postime: 1,037
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Skulptura

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:09
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,175
  26-08-2013, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Arti Nė Kohėra

  Hapur nga Fiori, 06-07-2002 19:41
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 9,885
  20-08-2013, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Arti i Fotografisė

  Hapur nga Albo, 01-09-2004 01:28
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,665
  13-05-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Artizanati

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 10,011
  15-02-2011, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Artit Shqiptar

  Hapur nga drini_nė_TR, 21-05-2003 03:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,049
  08-06-2010, 23:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Kryetemė Kryetemė: Hyrja e Galerisė

  Hapur nga drini_nė_TR, 20-04-2003 04:33
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,962
  16-08-2009, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Arkitektura shqiptare dhe e huaj

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,790
  05-11-2008, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Trashėgimia Kulturore Shqiptare.

  Hapur nga DI_ANA, 05-07-2008 19:43
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 22,579
  05-07-2008, 20:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Lajmerime dhe Terma

  Hapur nga Fiori, 01-03-2003 14:00
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,996
  21-05-2008, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Kėrcimi - Baleti dhe mė shumė!

  Hapur nga Fiori, 13-04-2003 11:32
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,451
  20-12-2005, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Arti Kompjuterik

  Hapur nga Darius, 02-09-2004 10:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,515
  28-07-2005, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: Artistėt digjital tė forumit

  Hapur nga drini_nė_TR, 14-05-2004 16:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,674
  14-05-2004, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Zbukurime per krishtlindje

  Hapur nga 2043, 18-12-2014 02:23
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 146
  18-12-2014, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Disa punime te reja

  Hapur nga benseven11, 06-09-2010 13:29
  57 Faqe
  1 2 3 ... 57
  • Pėrgjigje: 1,132
  • Lexime: 59,390
  16-12-2014, 00:20 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Desing 3D [Interior]

  Hapur nga qendros, 08-02-2013 19:31
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 7,195
  14-12-2014, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Piktori Leka Rudha

  Hapur nga Albo, 08-12-2014 22:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 245
  08-12-2014, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 474
  08-12-2014, 22:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Dance With Me

  Hapur nga shigjeta, 23-10-2014 22:28
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 344
  26-10-2014, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Modele 3D Mekanik dhe Organic

  Hapur nga Andi H, 21-10-2014 20:59
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 163
  21-10-2014, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 218
  17-10-2014, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lin Delija- piktor i madh shqiptar

  Hapur nga dodoni, 11-04-2004 04:45
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,915
  10-10-2014, 23:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 504
  24-09-2014, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 26,364
  29-08-2014, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Piktori dhe karikaturisti Agim Sulaj

  Hapur nga Wonder Woman, 11-08-2014 15:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 746
  11-08-2014, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Piktori Vladimir Stamo

  Hapur nga xxxl, 17-08-2003 10:49
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,271
  02-07-2014, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Regjisorja Donika Muēi

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 22:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 302
  30-06-2014, 22:14 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Piktori dhe skenografi Fatbardh Marku

  Hapur nga Albo, 30-06-2014 22:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 263
  30-06-2014, 22:07 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Skenografi “Mjeshtėr i Madh” Andon Qesari

  Hapur nga Albo, 30-05-2014 00:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 412
  30-05-2014, 00:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 311
  30-05-2014, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Aktorja Zamira Kita

  Hapur nga Albo, 30-05-2014 00:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 331
  30-05-2014, 00:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. “Mjeshtri i Madh’ dramaturgu Fadil Kraja

  Hapur nga Albo, 29-05-2014 23:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 336
  29-05-2014, 23:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 626
  20-05-2014, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Piktorja Lidia Capa

  Hapur nga Albo, 19-05-2014 21:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 302
  19-05-2014, 21:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 451
  26-04-2014, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Hervin Ēuli, drejtor i Teatrit Kombėtar

  Hapur nga shigjeta, 19-01-2014 18:07
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 452
  06-03-2014, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 538
  16-02-2014, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kthimi i dytė i Skanderbegut nė Krujė

  Hapur nga abica, 16-02-2014 17:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 447
  16-02-2014, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 481
  13-02-2014, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Piktori Ali Miruku

  Hapur nga Kallmeti, 12-02-2014 16:02
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,506
  13-02-2014, 00:27 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Design 3D [ 6 vjetori i Pavarėsisė]

  Hapur nga qendros, 06-02-2014 10:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 554
  10-02-2014, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 437
  24-01-2014, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Piktori Aleksandėr Dragoti

  Hapur nga Albo, 24-01-2014 20:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 447
  24-01-2014, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Drejtori i Cirkut Kombėtar, Kujtim Dumi

  Hapur nga Albo, 24-01-2014 01:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 393
  24-01-2014, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 579
  24-01-2014, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 363
  22-01-2014, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Violonēelistja Klara Bregu

  Hapur nga Albo, 22-01-2014 11:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 437
  22-01-2014, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lightbulb Gjelosh Gjokaj

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 27-07-2003 04:25
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,231
  16-01-2014, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 24. " Dhurat Vendlindjes"

  Hapur nga maark, 19-12-2013 16:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 482
  19-12-2013, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Nikolin Gurakuqi

  Hapur nga StormAngel, 20-03-2005 11:11
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,906
  14-12-2013, 21:03 Shko tek mesazhi i fundit
 26. “Artisti i Popullit”, Demir Hyskja

  Hapur nga Archon, 27-03-2013 17:05
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,280
  14-12-2013, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Piktori Rexhep Ferri

  Hapur nga abica, 13-12-2013 01:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 535
  13-12-2013, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Akrobatja dhe ekuilibristja Brunilda Koka

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 21:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 472
  06-12-2013, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kitaristi dhe kantautori Franc Koruni

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 21:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 426
  06-12-2013, 21:34 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Regjisori dhe dramaturgu Gjon Stefa

  Hapur nga Albo, 06-12-2013 18:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 456
  06-12-2013, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Edukimi pėrmes artit

  Hapur nga Albo, 04-12-2013 01:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 521
  04-12-2013, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 660
  03-12-2013, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Arkitekti dhe piktori shkodran Kol Idromeno

  Hapur nga mullaymeri, 25-08-2002 18:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 23,472
  02-12-2013, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Piktori Gjergj Meta

  Hapur nga Albo, 20-11-2013 17:00
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 628
  20-11-2013, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 453
  20-11-2013, 16:58 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Cool Nje Dezing per ForuminShqiptar [Mr-Bledi]

  Hapur nga Mr-Bledi, 13-03-2010 06:56
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,797
  15-11-2013, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 651
  09-11-2013, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Piktori dhe skenografi Agim Zajmi

  Hapur nga angeldust, 17-03-2005 23:46
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 13,033
  06-11-2013, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •