Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 339 gjithsej

Forumi: Agnosticizėm dhe ateizėm

Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: "Bibla", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Atheist, 13-07-2002 06:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 35,528
  19-01-2017, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmi

  Hapur nga KVS, 22-05-2006 19:20
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 266
  • Lexime: 84,036
  25-03-2016, 09:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Ēfarė e dallon paganizmin nga njė fe?

  Hapur nga Hyllien, 04-04-2004 21:33
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,134
  11-03-2016, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrkufizimi i "zotit"?

  Hapur nga KVS, 24-03-2005 11:12
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 381
  • Lexime: 76,186
  11-03-2016, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Muhamedit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 17-04-2006 23:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 17,229
  24-06-2015, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmin nuk e kanė shpikur komunistėt (artikull)

  Hapur nga Hyllien, 25-08-2005 07:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 19,416
  18-03-2015, 21:00 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Jezusit" dhe e "Pavlit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 26-01-2005 14:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 40,222
  06-03-2015, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Post Kryetemė Kryetemė: "Kurani", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Legjion, 15-04-2006 11:56
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 311
  • Lexime: 84,848
  20-01-2015, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Feja dhe statistikat fetare nė Shqipėri (shtyp)

  Hapur nga crazy_diamond, 12-10-2008 09:45
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 9,961
  05-01-2012, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Exclamation Kryetemė Kryetemė: E duam Shqipėrinė jashtė Konferencės Islamike

  Hapur nga pryll, 20-02-2010 01:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,730
  22-02-2010, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kryetemė Kryetemė: BESIMTAR: Lexo kėtu para se tė shkruash!

  Hapur nga darwin, 22-01-2010 20:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,862
  22-01-2010, 20:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Lėvizur: Grupi pagan

  Hapur nga OROSHI, 20-06-2012 07:15
  •  
  •  
 13. Exclamation Kryetemė Kryetemė: KUJDES: Rregulla pėr pjesėmarrjen dhe pėrmbajtjen!

  Hapur nga KVS, 30-05-2006 10:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,338
  28-04-2007, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,075
  23-05-2017, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 542
  10-03-2017, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,773
  21-01-2017, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Thėnie ateiste

  Hapur nga Jehonn, 23-07-2009 13:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 32,931
  18-01-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Fetė nga perspektiva e kohės tonė

  Hapur nga ardi ht, 15-01-2017 15:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 296
  15-01-2017, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Feja e paqes

  Hapur nga Ronierjoni, 05-10-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,479
  14-10-2016, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 823
  14-10-2016, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kujt i hyn nė punė ateizmi?

  Hapur nga Kryeplaku, 07-08-2015 12:37
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 11,411
  14-10-2016, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Aforizma Zoti dhe Njeriu

  Hapur nga iliria e para, 16-09-2012 02:26
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,928
  14-10-2016, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 6. A paraqitet allahu si narcizist, gernjar?

  Hapur nga Mr-Bledi, 26-07-2016 18:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 670
  14-10-2016, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Satanizmi

  Hapur nga SuNRiSeR, 20-01-2003 20:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 18,684
  14-10-2016, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ateizmi dhe Feja

  Hapur nga Aferim, 18-02-2015 11:03
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,277
  19-09-2016, 23:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,881
  08-08-2016, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Post Libra fantastiko-shkencorė

  Hapur nga Do Not Tread On, 27-07-2014 11:44
  ateizem, lexime, libra, shkence
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,828
  08-08-2016, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Makthi I Teologut - Nga Bertrand Russell

  Hapur nga Scion, 18-09-2013 10:56
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,084
  19-05-2016, 23:33 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Intelektualėt e Shqypnisė

  Hapur nga Kryeplaku, 15-09-2015 15:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 522
  11-03-2016, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Po Zoti ēfare bente... ?

  Hapur nga iliria e para, 28-06-2014 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,061
  11-03-2016, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Qielli sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 20-02-2016 01:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 633
  20-02-2016, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Exclamation Zoti sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 19-02-2016 03:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 474
  19-02-2016, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Shtate ngjyrat e ateizmit

  Hapur nga semiku, 22-01-2014 01:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,547
  14-02-2016, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,647
  14-02-2016, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Fakt per ateistet.

  Hapur nga Xhemis, 21-10-2015 04:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 3,863
  23-11-2015, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Evolucioni - animacion

  Hapur nga iliria e para, 21-10-2015 14:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 593
  26-10-2015, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cilat janė faktet se ka "zot" dhe se "zoti" ėshtė njė?

  Hapur nga alibaba, 02-12-2008 19:45
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 8,945
  21-10-2015, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 6,635
  18-10-2015, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 19. A ėshtė feja islame njė fe e dhunės?

  Hapur nga prenceedi, 29-09-2010 02:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 9,342
  18-10-2015, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Feja drejt zhdukjes?!

  Hapur nga iliria e para, 28-07-2013 07:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 3,918
  03-10-2015, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ateiste, C'fare Mendoni per Besimtaret?

  Hapur nga hof, 11-09-2013 22:05
  2 Faqe
  1 2
  ateiste besimtare
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 5,361
  03-10-2015, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Post Argumenti i Shkakut tė Parė

  Hapur nga #include, 17-02-2014 04:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,968
  03-10-2015, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Hm, religjioni!

  Hapur nga iliria e para, 08-02-2015 03:32
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,440
  03-10-2015, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Fotografi qe kan lidhje me fene (qesharake ashtu si fete)

  Hapur nga iliria e para, 10-12-2013 04:21
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 180
  • Lexime: 37,375
  03-10-2015, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Gangrena e Shqiptarise

  Hapur nga Ronierjoni, 22-09-2015 08:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,278
  03-10-2015, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Dinosaurėt dhe feja?

  Hapur nga iliria e para, 16-06-2003 14:18
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 16,501
  14-09-2015, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 947
  14-09-2015, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Për paganët dhe paganizmin

  Hapur nga Tannhauser, 09-12-2005 07:40
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 9,640
  14-09-2015, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,918
  31-08-2015, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 800
  19-06-2015, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Ėshtė i mundur njė sistem demokratik nė islamizėm?

  Hapur nga ☆Angie☆, 25-03-2010 07:38
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 198
  • Lexime: 22,344
  06-03-2015, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,056
  06-03-2015, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Thėnie komike fetare

  Hapur nga Fishtani1, 31-07-2010 06:08
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 467
  • Lexime: 101,295
  26-12-2014, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 7,259
  30-11-2014, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Dhijata dhe vargjet e arta !!

  Hapur nga Wordless, 18-08-2014 15:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 955
  21-11-2014, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Evolucioni apo feja?

  Hapur nga darwin, 31-10-2004 19:27
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 354
  • Lexime: 74,592
  16-11-2014, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Feja, morali...

  Hapur nga iliria e para, 03-05-2014 06:39
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,652
  11-06-2014, 05:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,187
  24-03-2014, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Post Midis ideologjisė dhe ateizmit

  Hapur nga #include, 09-02-2014 04:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,347
  15-02-2014, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ateizmi, filozofia dhe Europa

  Hapur nga iliria e para, 24-01-2014 09:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 4,333
  29-01-2014, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Fjalėt e gjuhės, apo fjalėt e "zotit"?

  Hapur nga Tiranet, 25-01-2014 13:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 784
  25-01-2014, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Bibla eshte fakt se zoti ekziston? lol

  Hapur nga geraldosfire, 27-10-2013 12:05
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,973
  19-12-2013, 00:15 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Broēkullat fetare

  Hapur nga iliria e para, 11-10-2013 06:11
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,385
  15-10-2013, 06:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •