Close
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 342 gjithsej

Forumi: Agnosticizėm dhe ateizėm

Nė kėtė forum marrin pjesė tė gjithė ata shqiptarė qė nuk besojnė nė Zot, janė ateistė ose nuk pajtohen me fe tradicionale.

» Kryetemat
 1. Post Kryetemė Kryetemė: "Kurani", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Legjion, 15-04-2006 11:56
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 312
  • Lexime: 95,353
  03-10-2017, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmi

  Hapur nga KVS, 22-05-2006 19:20
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 268
  • Lexime: 93,675
  29-09-2017, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Kryetemė Kryetemė: Ateizmin nuk e kanė shpikur komunistėt (artikull)

  Hapur nga Hyllien, 25-08-2005 07:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 23,031
  10-07-2017, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post Kryetemė Kryetemė: "Bibla", kontradiktat dhe absurditetet

  Hapur nga Atheist, 13-07-2002 06:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 41,834
  10-07-2017, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Ēfarė e dallon paganizmin nga njė fe?

  Hapur nga Hyllien, 04-04-2004 21:33
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 10,166
  11-03-2016, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Kryetemė Kryetemė: Pėrkufizimi i "zotit"?

  Hapur nga KVS, 24-03-2005 11:12
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 381
  • Lexime: 83,038
  11-03-2016, 03:22 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Post Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Muhamedit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 17-04-2006 23:25
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 19,516
  24-06-2015, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Mosekzistenca historike e "Jezusit" dhe e "Pavlit"

  Hapur nga Qafir Arnaut, 26-01-2005 14:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 46,371
  06-03-2015, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Feja dhe statistikat fetare nė Shqipėri (shtyp)

  Hapur nga crazy_diamond, 12-10-2008 09:45
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 12,786
  05-01-2012, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Exclamation Kryetemė Kryetemė: E duam Shqipėrinė jashtė Konferencės Islamike

  Hapur nga pryll, 20-02-2010 01:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,025
  22-02-2010, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kryetemė Kryetemė: BESIMTAR: Lexo kėtu para se tė shkruash!

  Hapur nga darwin, 22-01-2010 20:45
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,683
  22-01-2010, 20:45 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Lėvizur: Grupi pagan

  Hapur nga OROSHI, 20-06-2012 07:15
  •  
  •  
 13. Exclamation Kryetemė Kryetemė: KUJDES: Rregulla pėr pjesėmarrjen dhe pėrmbajtjen!

  Hapur nga KVS, 30-05-2006 10:10
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,615
  28-04-2007, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,148
  17-04-2018, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Gernjeshtrat e hollwoodit dhe propaganda kunder egjyptit

  Hapur nga HFTengineer, 30-09-2016 20:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 2,918
  09-01-2018, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Zoti nuk i ka krijuar fete.

  Hapur nga Lazo, 10-08-2017 16:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 591
  19-12-2017, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ateizmi, filozofia dhe Europa

  Hapur nga iliria e para, 24-01-2014 09:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 5,020
  06-11-2017, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Evolucioni apo feja?

  Hapur nga darwin, 31-10-2004 19:27
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 355
  • Lexime: 78,842
  06-11-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Feja e paqes

  Hapur nga Ronierjoni, 05-10-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,462
  03-10-2017, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Qenia e Universit

  Hapur nga Lazo, 07-09-2017 09:23
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 369
  03-10-2017, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Makthi I Teologut - Nga Bertrand Russell

  Hapur nga Scion, 18-09-2013 10:56
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,430
  18-06-2017, 18:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. A eshte concepti i entropise i sakte?

  Hapur nga HFTengineer, 29-05-2017 07:50
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 880
  31-05-2017, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 761
  10-03-2017, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Thėnie ateiste

  Hapur nga Jehonn, 23-07-2009 13:35
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 37,309
  18-01-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fetė nga perspektiva e kohės tonė

  Hapur nga ardi ht, 15-01-2017 15:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 495
  15-01-2017, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,105
  14-10-2016, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kujt i hyn nė punė ateizmi?

  Hapur nga Kryeplaku, 07-08-2015 12:37
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 12,987
  14-10-2016, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Aforizma Zoti dhe Njeriu

  Hapur nga iliria e para, 16-09-2012 02:26
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,706
  14-10-2016, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
 13. A paraqitet allahu si narcizist, gernjar?

  Hapur nga Mr-Bledi, 26-07-2016 18:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 993
  14-10-2016, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Satanizmi

  Hapur nga SuNRiSeR, 20-01-2003 20:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 20,707
  14-10-2016, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ateizmi dhe Feja

  Hapur nga Aferim, 18-02-2015 11:03
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,066
  19-09-2016, 23:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,679
  08-08-2016, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Post Libra fantastiko-shkencorė

  Hapur nga Do Not Tread On, 27-07-2014 11:44
  ateizem, lexime, libra, shkence
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,850
  08-08-2016, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Intelektualėt e Shqypnisė

  Hapur nga Kryeplaku, 15-09-2015 15:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 726
  11-03-2016, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Po Zoti ēfare bente... ?

  Hapur nga iliria e para, 28-06-2014 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,595
  11-03-2016, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Qielli sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 20-02-2016 01:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 827
  20-02-2016, 01:39 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Exclamation Zoti sipas Ciarlit!

  Hapur nga Ciarli, 19-02-2016 03:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 654
  19-02-2016, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shtate ngjyrat e ateizmit

  Hapur nga semiku, 22-01-2014 01:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,799
  14-02-2016, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,546
  14-02-2016, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Fakt per ateistet.

  Hapur nga Xhemis, 21-10-2015 04:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 4,603
  23-11-2015, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Evolucioni - animacion

  Hapur nga iliria e para, 21-10-2015 14:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 743
  26-10-2015, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Cilat janė faktet se ka "zot" dhe se "zoti" ėshtė njė?

  Hapur nga alibaba, 02-12-2008 19:45
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 10,466
  21-10-2015, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 7,550
  18-10-2015, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 25. A ėshtė feja islame njė fe e dhunės?

  Hapur nga prenceedi, 29-09-2010 02:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 114
  • Lexime: 10,839
  18-10-2015, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Feja drejt zhdukjes?!

  Hapur nga iliria e para, 28-07-2013 07:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 4,555
  03-10-2015, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ateiste, C'fare Mendoni per Besimtaret?

  Hapur nga hof, 11-09-2013 22:05
  2 Faqe
  1 2
  ateiste besimtare
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 6,262
  03-10-2015, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Post Argumenti i Shkakut tė Parė

  Hapur nga #include, 17-02-2014 04:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,835
  03-10-2015, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Hm, religjioni!

  Hapur nga iliria e para, 08-02-2015 03:32
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,852
  03-10-2015, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Fotografi qe kan lidhje me fene (qesharake ashtu si fete)

  Hapur nga iliria e para, 10-12-2013 04:21
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 180
  • Lexime: 41,321
  03-10-2015, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Gangrena e Shqiptarise

  Hapur nga Ronierjoni, 22-09-2015 08:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,237
  03-10-2015, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Dinosaurėt dhe feja?

  Hapur nga iliria e para, 16-06-2003 14:18
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 18,814
  14-09-2015, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,341
  14-09-2015, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Për paganët dhe paganizmin

  Hapur nga Tannhauser, 09-12-2005 07:40
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 11,306
  14-09-2015, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,241
  31-08-2015, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,006
  19-06-2015, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ėshtė i mundur njė sistem demokratik nė islamizėm?

  Hapur nga ☆Angie☆, 25-03-2010 07:38
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 198
  • Lexime: 23,756
  06-03-2015, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,248
  06-03-2015, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Thėnie komike fetare

  Hapur nga Fishtani1, 31-07-2010 06:08
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 468
  • Lexime: 108,336
  26-12-2014, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 8,175
  30-11-2014, 00:43 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Dhijata dhe vargjet e arta !!

  Hapur nga Wordless, 18-08-2014 15:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,190
  21-11-2014, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Feja, morali...

  Hapur nga iliria e para, 03-05-2014 06:39
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,995
  11-06-2014, 05:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,328
  24-03-2014, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Post Midis ideologjisė dhe ateizmit

  Hapur nga #include, 09-02-2014 04:09
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,914
  15-02-2014, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •