Close
Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 443 gjithsej

Forumi: Komuniteti protestant

Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante shqiptare te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Eshtrat Tregojnė

  Hapur nga ABIGAIL, 16-01-2003 16:25
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 101
  • Lexime: 47,673
  17-08-2014, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kryqi... Perėndi Folėm...

  Hapur nga ABIGAIL, 28-01-2003 15:50
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 91
  • Lexime: 23,697
  17-08-2014, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Gėzuar Krishtlindjen..

  Hapur nga Peniel, 24-12-2008 17:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,604
  26-12-2013, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lexoni Biblėn on-line nė gjuhėn shqipe.

  Hapur nga Albo, 24-09-2002 16:23
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 9,783
  30-11-2012, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Kėngė tė krishtera.

  Hapur nga Peniel, 09-07-2007 15:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 20,100
  11-10-2012, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Dėshmi, Vetėm Nga Tė Krishterėt!

  Hapur nga ABIGAIL, 21-05-2003 15:29
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 13,694
  06-10-2012, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Pashka. Krishti u ngrit.

  Hapur nga deshmuesi, 16-04-2003 22:30
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 11,685
  15-04-2012, 00:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Ungjilloret dhe historia!

  Hapur nga asopaj, 23-10-2007 14:36
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 24,763
  17-02-2011, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Literaturė e Krishterė

  Hapur nga Peniel, 20-10-2010 12:52
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,787
  12-12-2010, 08:35 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Themelet e Besimit

  Hapur nga Astrit77, 10-12-2002 12:26
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,135
  13-04-2010, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Fryma e Shenjtė

  Hapur nga Gregu, 03-06-2009 16:43
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,038
  23-12-2009, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Ēfarė Besojmė..

  Hapur nga Peniel, 03-10-2007 14:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 11,947
  02-09-2009, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kryetemė Kryetemė: Krishterimi apo Islamizmi?

  Hapur nga deshmuesi, 04-11-2007 14:52
  23 Faqe
  1 2 3 ... 23
  • Pėrgjigje: 442
  • Lexime: 57,986
  14-07-2009, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Kryetemė Kryetemė: Dėshmitarėt e Jehovait...Mashtrimi djallėzor i rradhės.

  Hapur nga Matrix, 06-12-2002 14:44
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 220
  • Lexime: 36,252
  13-02-2009, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Post Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,279
  24-10-2017, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A ekziston Triniteti?

  Hapur nga mesues, 03-05-2002 19:03
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 15,563
  29-10-2016, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,837
  18-07-2016, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,776
  11-03-2016, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shenjat dhe mrekullite, pagezimi me frymen e Shenjte

  Hapur nga albani1, 26-01-2011 10:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,215
  05-06-2015, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. "Xhevaire" te religjionit..

  Hapur nga deshmuesi, 26-02-2015 12:54
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,448
  23-03-2015, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,822
  19-01-2015, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nje gabim qe duhet korigjuar..

  Hapur nga deshmuesi, 15-01-2015 12:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 915
  16-01-2015, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ku thuhet ne bibel...?

  Hapur nga deshmuesi, 11-01-2015 17:28
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,399
  14-01-2015, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nje diskutim i veshtire.

  Hapur nga deshmuesi, 03-11-2012 18:07
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 135
  • Lexime: 15,164
  05-01-2015, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Vera e Vjetėr dhe Vera e Re

  Hapur nga Matrix, 03-12-2005 06:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,221
  29-12-2014, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 9. I Shpetuar

  Hapur nga Pentakosti, 28-12-2014 19:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 804
  28-12-2014, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Krishti u Lind.

  Hapur nga deshmuesi, 25-12-2014 21:30
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,229
  26-12-2014, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: Pyetje per besimtaret e krishtere: Ortodokse, katolik, protestant

  Hapur nga albani1, 05-01-2011 15:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 11,104
  16-12-2014, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,520
  11-12-2014, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Religjionozi, dhe ungjilli i Krishtit.

  Hapur nga deshmuesi, 21-08-2014 14:48
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 10,404
  11-11-2014, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Papa dhe..

  Hapur nga deshmuesi, 05-08-2014 13:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,021
  05-08-2014, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,089
  24-03-2014, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,929
  02-02-2014, 21:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,015
  24-11-2013, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Question Kam nje pyetje qe me mundon

  Hapur nga RONI, 27-09-2013 12:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 5,367
  14-10-2013, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 7,585
  16-09-2013, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Evolution Vs. God

  Hapur nga daniel00, 13-08-2013 23:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,459
  21-08-2013, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nje koncept i gabuar doktrinor.

  Hapur nga deshmuesi, 03-03-2013 16:51
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,549
  24-03-2013, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Denimi ne Ferr,proporcional?

  Hapur nga Kleant Rrera, 15-03-2013 10:22
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,423
  18-03-2013, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kryqi ,simbol I Krishtere Apo Pagan?

  Hapur nga mesues, 08-05-2002 08:07
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 13,766
  08-03-2013, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,086
  01-03-2013, 01:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,243
  25-02-2013, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,768
  14-01-2013, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 937
  11-01-2013, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Perse gjith ky kontroll apo inkuzicion?

  Hapur nga deshmuesi, 03-01-2013 18:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,845
  04-01-2013, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Historia e vėrtetė e Krishtlindjes.

  Hapur nga mesia4ever, 22-12-2012 16:54
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 7,710
  02-01-2013, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ku mund tė gjendet kėnaqėsia?

  Hapur nga daniel00, 03-08-2012 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,915
  03-08-2012, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Disa pyetje:

  Hapur nga Kryeplaku, 16-07-2012 19:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,375
  16-07-2012, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Joyce Meyer

  Hapur nga albani1, 20-06-2011 05:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 11,980
  24-06-2012, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Qė prangat tė kėputen

  Hapur nga daniel00, 22-06-2012 04:39
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,038
  22-06-2012, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Burra, duajini gratė tuaja

  Hapur nga daniel00, 17-04-2012 07:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 8,028
  06-06-2012, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,842
  28-05-2012, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mrekulli sherimi ne video

  Hapur nga albani1, 23-01-2012 10:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 4,932
  25-02-2012, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Pyetje te veshtira!

  Hapur nga Elton80, 21-02-2005 18:27
  17 Faqe
  1 2 3 ... 17
  • Pėrgjigje: 331
  • Lexime: 32,817
  10-02-2012, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,420
  06-02-2012, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kisha dhe SAnsoni

  Hapur nga albani1, 02-02-2012 11:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,430
  02-02-2012, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Thirrja e Jezusit per Kishen

  Hapur nga albani1, 02-02-2012 10:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,882
  02-02-2012, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Jezusi sheron kancerin

  Hapur nga albani1, 30-01-2012 11:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,864
  30-01-2012, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Thirrje per ankth.

  Hapur nga Timote, 23-01-2012 11:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,149
  23-01-2012, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,803
  23-01-2012, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Thirrje per te predikuar fjalen

  Hapur nga Timote, 13-01-2012 11:55
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,395
  14-01-2012, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Krishtlindja: Kuptimi i vėrtetė

  Hapur nga Gregu, 21-12-2008 11:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 18,688
  25-12-2011, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
 34. "Une Jam I Krishtere Ungjillor Shqiptar"

  Hapur nga joelush, 19-10-2011 13:54
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,073
  19-10-2011, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Rrotullat e detit te vdekur online

  Hapur nga Gregu, 27-09-2011 18:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,531
  27-09-2011, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 9 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •