Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4629 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 11:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 121,736
  10-10-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 22:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 50,771
  10-03-2016, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 121,639
  05-12-2015, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 85,168
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 21:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 194
  • Lexime: 51,295
  15-10-2015, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 09:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 44,761
  01-11-2013, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 10:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 25,030
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 15:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,540
  27-03-2011, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 12:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 193
  21-02-2018, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

  Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 19:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 423
  31-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 585
  31-01-2018, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 327
  23-12-2017, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 07:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 552
  11-12-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 304
  29-11-2017, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 154
  29-11-2017, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 7. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 85
  29-11-2017, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 104
  29-11-2017, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  29-11-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 107
  29-11-2017, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 09:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 16,155
  25-11-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,529
  17-11-2017, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 09:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 15,240
  17-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 01:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 734
  09-11-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Elvis Naci

  Hapur nga Lazo, 06-11-2017 17:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 201
  06-11-2017, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,061
  02-11-2017, 01:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,785
  01-11-2017, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 238
  24-10-2017, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 15. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 238
  17-10-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 4,908
  16-10-2017, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 20:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 336
  30-09-2017, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 02:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 3,865
  21-09-2017, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 09:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 55,196
  13-09-2017, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

  Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 10:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 885
  11-09-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Mrekullia brenda nesh!

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 224
  09-09-2017, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Vjersha e iftarit dhe gjelleve Elbasanase

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 147
  09-09-2017, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 179
  09-09-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 133
  09-09-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,342
  11-08-2017, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,190
  23-07-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 09:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,607
  10-07-2017, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 07:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 935
  10-07-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 759
  10-07-2017, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 800
  10-07-2017, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 19:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,728
  10-07-2017, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 27. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 07:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,067
  28-06-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 28. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 16:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,763
  12-05-2017, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 946
  13-04-2017, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 863
  25-02-2017, 06:47 Shko tek mesazhi i fundit
 29. E dua " perendin " .

  Hapur nga Bahri., 20-02-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 384
  20-02-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Nji i pastėrt musliman ...!

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 07:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 755
  09-02-2017, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,468
  18-01-2017, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Terrorizmi, jo ne emrin tim.

  Hapur nga Xhemis, 21-11-2015 03:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 10,713
  14-01-2017, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 07:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 28,716
  07-01-2017, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Festimi i ditėlindjes sė pejgamberit ėshtė "risi"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 05-01-2015 04:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,935
  16-12-2016, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,438
  28-11-2016, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 34. ēallmat bosh tė terrorizmit

  Hapur nga Xhemis, 25-11-2016 14:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 741
  25-11-2016, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •