Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4608 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 208
  • Lexime: 112,408
  09-08-2017, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 43,560
  10-03-2016, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 06:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 111,941
  05-12-2015, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 04:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 77,436
  02-12-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 194
  • Lexime: 45,696
  15-10-2015, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 39,074
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 21,277
  30-01-2013, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,000
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 14,194
  16-08-2017, 02:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,132
  11-08-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 735
  23-07-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,031
  10-07-2017, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 08:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,097
  10-07-2017, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 615
  10-07-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 514
  10-07-2017, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 537
  10-07-2017, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 08:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 52,453
  10-07-2017, 07:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 835
  10-07-2017, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 06:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,893
  28-06-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 13,387
  28-06-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 01:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 1,634
  24-06-2017, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 209
  21-06-2017, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 11. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 1,899
  12-05-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 677
  13-04-2017, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 537
  25-02-2017, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 12. E dua " perendin " .

  Hapur nga Bahri., 20-02-2017 12:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 265
  20-02-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Nji i pastėrt musliman ...!

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 536
  09-02-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,733
  18-01-2017, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Terrorizmi, jo ne emrin tim.

  Hapur nga Xhemis, 21-11-2015 02:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 8,913
  14-01-2017, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 25,174
  07-01-2017, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Festimi i ditėlindjes sė pejgamberit ėshtė "risi"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 05-01-2015 03:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,708
  16-12-2016, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,075
  28-11-2016, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 17. ēallmat bosh tė terrorizmit

  Hapur nga Xhemis, 25-11-2016 13:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 572
  25-11-2016, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 504
  25-11-2016, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Post A duhet festuar Halloween?

  Hapur nga ukhti.qendresa, 30-10-2016 11:27
  halloween
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 594
  10-11-2016, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kuran dhe libra te tjere Islamik

  Hapur nga EuroStar1, 25-05-2010 03:40
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,975
  09-11-2016, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Talking :)

  Hapur nga ukhti.qendresa, 27-10-2016 05:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 381
  27-10-2016, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Post -falja popullit sepse kėta nuk dinė

  Hapur nga ukhti.qendresa, 24-10-2016 15:41
  ēifutėt, gruaja, krishterėt, mėshira
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 418
  25-10-2016, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Islami, kodi i plotė i jetės

  Hapur nga Ceni-1, 13-07-2013 10:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,167
  24-10-2016, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Post Spjeguesi qė na mungon

  Hapur nga HAD1S, 12-10-2016 21:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 466
  12-10-2016, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Thumbs up Pendimi te Allahu

  Hapur nga TinaKs, 29-09-2016 21:06
  pendimi te allahu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 410
  29-09-2016, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Jakup Asipi - RAMAZANI

  Hapur nga HAD1S, 21-06-2016 21:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 620
  21-06-2016, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kalendari i Ramazanit per vitin 2016

  Hapur nga angmokio, 06-06-2016 20:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,769
  16-06-2016, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Video me karakter Islam!!

  Hapur nga prishtina75, 29-05-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 964
  30-05-2016, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Disa Libra elektronik

  Hapur nga King Is Back, 03-05-2009 11:22
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,598
  28-05-2016, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 705
  28-05-2016, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Historia e Ademit(Adamit) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 14:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,550
  22-03-2016, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 535
  20-03-2016, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 30. " trupi dhe shpirti "

  Hapur nga Vinjol, 20-01-2016 15:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 784
  10-03-2016, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Kufri i demokracisė‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 04:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 874
  10-03-2016, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 745
  10-03-2016, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Procesverbalet e pleqėsisė sioniste

  Hapur nga uvejsa, 10-04-2010 15:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 4,265
  10-03-2016, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Porosite e profetit

  Hapur nga Ceni-1, 03-11-2014 17:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,392
  10-03-2016, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kush janė Jehudėt dhe pėrse ne i urrejmė?

  Hapur nga xnjeri, 01-06-2010 09:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 8,069
  10-03-2016, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ky eshte Besimi i nje Muslimani!!

  Hapur nga fisniku-student, 27-09-2010 04:24
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,695
  10-03-2016, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Objektivat e legjislacionit Islam

  Hapur nga Xhemis, 10-03-2016 07:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 557
  10-03-2016, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 1,524
  10-03-2016, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Post Vlera e Leximit tė Librave

  Hapur nga Abdullah Morina, 17-12-2015 19:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 926
  10-03-2016, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •