Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4614 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 208
  • Lexime: 113,981
  09-08-2017, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 44,721
  10-03-2016, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 06:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 113,718
  05-12-2015, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 04:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 78,776
  02-12-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 194
  • Lexime: 46,603
  15-10-2015, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 40,073
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 21,949
  30-01-2013, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,297
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 01:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 2,276
  21-09-2017, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 08:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 52,942
  13-09-2017, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

  Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 09:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 691
  11-09-2017, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Mrekullia brenda nesh!

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 100
  09-09-2017, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 5. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 77
  09-09-2017, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Vjersha e iftarit dhe gjelleve Elbasanase

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 63
  09-09-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 94
  09-09-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 69
  09-09-2017, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 14,718
  16-08-2017, 02:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,168
  11-08-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 838
  23-07-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,092
  10-07-2017, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 9. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 08:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,183
  10-07-2017, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 671
  10-07-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 542
  10-07-2017, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 592
  10-07-2017, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,022
  10-07-2017, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
 13. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 06:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,107
  28-06-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 13,567
  28-06-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 242
  21-06-2017, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 16. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,022
  12-05-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 711
  13-04-2017, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 594
  25-02-2017, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 17. E dua " perendin " .

  Hapur nga Bahri., 20-02-2017 12:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 284
  20-02-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nji i pastėrt musliman ...!

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 574
  09-02-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,842
  18-01-2017, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Terrorizmi, jo ne emrin tim.

  Hapur nga Xhemis, 21-11-2015 02:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 9,148
  14-01-2017, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 25,791
  07-01-2017, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Festimi i ditėlindjes sė pejgamberit ėshtė "risi"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 05-01-2015 03:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,933
  16-12-2016, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,128
  28-11-2016, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 22. ēallmat bosh tė terrorizmit

  Hapur nga Xhemis, 25-11-2016 13:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 605
  25-11-2016, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  25-11-2016, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Post A duhet festuar Halloween?

  Hapur nga ukhti.qendresa, 30-10-2016 11:27
  halloween
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 633
  10-11-2016, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kuran dhe libra te tjere Islamik

  Hapur nga EuroStar1, 25-05-2010 03:40
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,032
  09-11-2016, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Talking :)

  Hapur nga ukhti.qendresa, 27-10-2016 05:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  27-10-2016, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Post -falja popullit sepse kėta nuk dinė

  Hapur nga ukhti.qendresa, 24-10-2016 15:41
  ēifutėt, gruaja, krishterėt, mėshira
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 452
  25-10-2016, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Islami, kodi i plotė i jetės

  Hapur nga Ceni-1, 13-07-2013 10:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,230
  24-10-2016, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Post Spjeguesi qė na mungon

  Hapur nga HAD1S, 12-10-2016 21:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 489
  12-10-2016, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Thumbs up Pendimi te Allahu

  Hapur nga TinaKs, 29-09-2016 21:06
  pendimi te allahu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 428
  29-09-2016, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Jakup Asipi - RAMAZANI

  Hapur nga HAD1S, 21-06-2016 21:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 648
  21-06-2016, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Kalendari i Ramazanit per vitin 2016

  Hapur nga angmokio, 06-06-2016 20:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,800
  16-06-2016, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Video me karakter Islam!!

  Hapur nga prishtina75, 29-05-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,018
  30-05-2016, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Disa Libra elektronik

  Hapur nga King Is Back, 03-05-2009 11:22
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,667
  28-05-2016, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 739
  28-05-2016, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Historia e Ademit(Adamit) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 14:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,588
  22-03-2016, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 554
  20-03-2016, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 35. " trupi dhe shpirti "

  Hapur nga Vinjol, 20-01-2016 15:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 816
  10-03-2016, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Kufri i demokracisė‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 04:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 924
  10-03-2016, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 785
  10-03-2016, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •