Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4618 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 11:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 116,754
  10-10-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 22:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 46,690
  10-03-2016, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 116,605
  05-12-2015, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 81,161
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 21:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 194
  • Lexime: 48,198
  15-10-2015, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 09:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 41,833
  01-11-2013, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 10:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 23,074
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 15:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,743
  27-03-2011, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,206
  17-11-2017, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 09:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 15,214
  17-11-2017, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 09:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 14,100
  17-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 01:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 632
  09-11-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Elvis Naci

  Hapur nga Lazo, 06-11-2017 17:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 111
  06-11-2017, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 643
  02-11-2017, 01:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,479
  01-11-2017, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 164
  24-10-2017, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 6. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 162
  17-10-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 4,593
  16-10-2017, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 20:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 267
  30-09-2017, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 02:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 2,942
  21-09-2017, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 09:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 53,861
  13-09-2017, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

  Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 10:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 760
  11-09-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mrekullia brenda nesh!

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  09-09-2017, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Vjersha e iftarit dhe gjelleve Elbasanase

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 97
  09-09-2017, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 124
  09-09-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 96
  09-09-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,235
  11-08-2017, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 993
  23-07-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 09:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,317
  10-07-2017, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 07:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 769
  10-07-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 609
  10-07-2017, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 680
  10-07-2017, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 19:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,290
  10-07-2017, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 07:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,422
  28-06-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 07:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 299
  21-06-2017, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 20. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 16:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,229
  12-05-2017, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 781
  13-04-2017, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 680
  25-02-2017, 06:47 Shko tek mesazhi i fundit
 21. E dua " perendin " .

  Hapur nga Bahri., 20-02-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 323
  20-02-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Nji i pastėrt musliman ...!

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 07:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 644
  09-02-2017, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,032
  18-01-2017, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Terrorizmi, jo ne emrin tim.

  Hapur nga Xhemis, 21-11-2015 03:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 9,551
  14-01-2017, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 07:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 26,795
  07-01-2017, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Festimi i ditėlindjes sė pejgamberit ėshtė "risi"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 05-01-2015 04:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,250
  16-12-2016, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,212
  28-11-2016, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 26. ēallmat bosh tė terrorizmit

  Hapur nga Xhemis, 25-11-2016 14:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 656
  25-11-2016, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 575
  25-11-2016, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Post A duhet festuar Halloween?

  Hapur nga ukhti.qendresa, 30-10-2016 12:27
  halloween
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 703
  10-11-2016, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kuran dhe libra te tjere Islamik

  Hapur nga EuroStar1, 25-05-2010 04:40
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,137
  09-11-2016, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Talking :)

  Hapur nga ukhti.qendresa, 27-10-2016 06:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 442
  27-10-2016, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Post -falja popullit sepse kėta nuk dinė

  Hapur nga ukhti.qendresa, 24-10-2016 16:41
  ēifutėt, gruaja, krishterėt, mėshira
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 513
  25-10-2016, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Islami, kodi i plotė i jetės

  Hapur nga Ceni-1, 13-07-2013 11:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,336
  24-10-2016, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Post Spjeguesi qė na mungon

  Hapur nga HAD1S, 12-10-2016 22:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 529
  12-10-2016, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Thumbs up Pendimi te Allahu

  Hapur nga TinaKs, 29-09-2016 22:06
  pendimi te allahu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 462
  29-09-2016, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Jakup Asipi - RAMAZANI

  Hapur nga HAD1S, 21-06-2016 22:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 680
  21-06-2016, 22:02 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kalendari i Ramazanit per vitin 2016

  Hapur nga angmokio, 06-06-2016 21:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,848
  16-06-2016, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Video me karakter Islam!!

  Hapur nga prishtina75, 29-05-2016 10:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,119
  30-05-2016, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •