Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4608 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 208
  • Lexime: 112,116
  09-08-2017, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 43,293
  10-03-2016, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 06:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 111,542
  05-12-2015, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 04:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 77,120
  02-12-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 194
  • Lexime: 45,457
  15-10-2015, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 38,824
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 21,127
  30-01-2013, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,944
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 14,022
  16-08-2017, 02:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,119
  11-08-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 710
  23-07-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,021
  10-07-2017, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 08:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,090
  10-07-2017, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 598
  10-07-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 507
  10-07-2017, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 527
  10-07-2017, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 08:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 52,375
  10-07-2017, 07:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 772
  10-07-2017, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 06:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,863
  28-06-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 13,327
  28-06-2017, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 01:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 1,596
  24-06-2017, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 203
  21-06-2017, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
 11. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 1,847
  12-05-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 664
  13-04-2017, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 522
  25-02-2017, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 12. E dua " perendin " .

  Hapur nga Bahri., 20-02-2017 12:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 260
  20-02-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Nji i pastėrt musliman ...!

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 530
  09-02-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,708
  18-01-2017, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Terrorizmi, jo ne emrin tim.

  Hapur nga Xhemis, 21-11-2015 02:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 8,855
  14-01-2017, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 25,060
  07-01-2017, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Festimi i ditėlindjes sė pejgamberit ėshtė "risi"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 05-01-2015 03:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,652
  16-12-2016, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,067
  28-11-2016, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 17. ēallmat bosh tė terrorizmit

  Hapur nga Xhemis, 25-11-2016 13:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 566
  25-11-2016, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 495
  25-11-2016, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Post A duhet festuar Halloween?

  Hapur nga ukhti.qendresa, 30-10-2016 11:27
  halloween
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 584
  10-11-2016, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kuran dhe libra te tjere Islamik

  Hapur nga EuroStar1, 25-05-2010 03:40
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,953
  09-11-2016, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Talking :)

  Hapur nga ukhti.qendresa, 27-10-2016 05:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 373
  27-10-2016, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Post -falja popullit sepse kėta nuk dinė

  Hapur nga ukhti.qendresa, 24-10-2016 15:41
  ēifutėt, gruaja, krishterėt, mėshira
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 407
  25-10-2016, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Islami, kodi i plotė i jetės

  Hapur nga Ceni-1, 13-07-2013 10:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,155
  24-10-2016, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Post Spjeguesi qė na mungon

  Hapur nga HAD1S, 12-10-2016 21:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 463
  12-10-2016, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Thumbs up Pendimi te Allahu

  Hapur nga TinaKs, 29-09-2016 21:06
  pendimi te allahu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 403
  29-09-2016, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Jakup Asipi - RAMAZANI

  Hapur nga HAD1S, 21-06-2016 21:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 615
  21-06-2016, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kalendari i Ramazanit per vitin 2016

  Hapur nga angmokio, 06-06-2016 20:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,762
  16-06-2016, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Video me karakter Islam!!

  Hapur nga prishtina75, 29-05-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 946
  30-05-2016, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Disa Libra elektronik

  Hapur nga King Is Back, 03-05-2009 11:22
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,587
  28-05-2016, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 698
  28-05-2016, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Historia e Ademit(Adamit) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 14:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,541
  22-03-2016, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 529
  20-03-2016, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 30. " trupi dhe shpirti "

  Hapur nga Vinjol, 20-01-2016 15:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 779
  10-03-2016, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Kufri i demokracisė‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 04:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 866
  10-03-2016, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 735
  10-03-2016, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Procesverbalet e pleqėsisė sioniste

  Hapur nga uvejsa, 10-04-2010 15:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 4,217
  10-03-2016, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Porosite e profetit

  Hapur nga Ceni-1, 03-11-2014 17:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,375
  10-03-2016, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kush janė Jehudėt dhe pėrse ne i urrejmė?

  Hapur nga xnjeri, 01-06-2010 09:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 8,005
  10-03-2016, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ky eshte Besimi i nje Muslimani!!

  Hapur nga fisniku-student, 27-09-2010 04:24
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,681
  10-03-2016, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Objektivat e legjislacionit Islam

  Hapur nga Xhemis, 10-03-2016 07:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 550
  10-03-2016, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 1,498
  10-03-2016, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Post Vlera e Leximit tė Librave

  Hapur nga Abdullah Morina, 17-12-2015 19:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 918
  10-03-2016, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •