Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4628 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 11:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 119,878
  10-10-2017, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 22:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 49,230
  10-03-2016, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 07:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 119,850
  05-12-2015, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 05:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 83,712
  02-12-2015, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 21:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 194
  • Lexime: 49,986
  15-10-2015, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 09:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 43,683
  01-11-2013, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 10:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 24,303
  30-01-2013, 23:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 15:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 9,257
  27-03-2011, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 306
  23-12-2017, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 251
  23-12-2017, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 07:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 495
  11-12-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 12:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 138
  10-12-2017, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 251
  29-11-2017, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 132
  29-11-2017, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 6. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 67
  29-11-2017, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 81
  29-11-2017, 14:07 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 95
  29-11-2017, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 14:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 89
  29-11-2017, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 09:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 15,873
  25-11-2017, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,435
  17-11-2017, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 09:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 14,782
  17-11-2017, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 01:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 700
  09-11-2017, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Elvis Naci

  Hapur nga Lazo, 06-11-2017 17:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 173
  06-11-2017, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 929
  02-11-2017, 01:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,671
  01-11-2017, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 212
  24-10-2017, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 14. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 205
  17-10-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 4,822
  16-10-2017, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 20:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 314
  30-09-2017, 20:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 02:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 3,489
  21-09-2017, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 09:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 54,752
  13-09-2017, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

  Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 10:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 829
  11-09-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Mrekullia brenda nesh!

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 190
  09-09-2017, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Vjersha e iftarit dhe gjelleve Elbasanase

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 126
  09-09-2017, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 154
  09-09-2017, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 14:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 117
  09-09-2017, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,290
  11-08-2017, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,123
  23-07-2017, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 22. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 09:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,515
  10-07-2017, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 07:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 865
  10-07-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 700
  10-07-2017, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 762
  10-07-2017, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 19:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,586
  10-07-2017, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 26. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 07:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,823
  28-06-2017, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 27. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 16:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,580
  12-05-2017, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 873
  13-04-2017, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 791
  25-02-2017, 06:47 Shko tek mesazhi i fundit
 28. E dua " perendin " .

  Hapur nga Bahri., 20-02-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 363
  20-02-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Nji i pastėrt musliman ...!

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 07:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 721
  09-02-2017, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,289
  18-01-2017, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Terrorizmi, jo ne emrin tim.

  Hapur nga Xhemis, 21-11-2015 03:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 10,216
  14-01-2017, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 07:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 27,991
  07-01-2017, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Festimi i ditėlindjes sė pejgamberit ėshtė "risi"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 05-01-2015 04:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,706
  16-12-2016, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,341
  28-11-2016, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 33. ēallmat bosh tė terrorizmit

  Hapur nga Xhemis, 25-11-2016 14:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 707
  25-11-2016, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 621
  25-11-2016, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •