Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4629 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 209
  • Lexime: 125,474
  10-10-2017, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 53,531
  10-03-2016, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 06:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 125,520
  05-12-2015, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 04:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 88,481
  02-12-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 194
  • Lexime: 53,524
  15-10-2015, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 47,067
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 26,737
  30-01-2013, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 10,073
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Gezuar Festen e Fiter Bajramit!

  Hapur nga Studenti-Te, 12-11-2004 17:03
  18 Faqe
  1 2 3 ... 18
  • Pėrgjigje: 350
  • Lexime: 89,960
  15-06-2018, 03:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Hapur nga forum126, 08-05-2006 08:07
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 39,130
  13-04-2018, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
 3. 52 rregulla kuranore per njeriun dhe jeten

  Hapur nga Xhemis, 31-01-2018 18:03
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,047
  31-01-2018, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 850
  31-01-2018, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Disa nga rregullat e shenjave te Kijametit!

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2017 08:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 426
  23-12-2017, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 682
  11-12-2017, 07:29 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Historia e xhamise El Aksa

  Hapur nga GezimKopani, 10-12-2017 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 382
  10-12-2017, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Mos tradheto!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 408
  29-11-2017, 13:17 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ndrysho monotonine, jo partnerin!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 239
  29-11-2017, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 9. MIRAHOR ILIAZ BEU, "Babai i Korces"

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  29-11-2017, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 190
  29-11-2017, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sulejman Bargjini, Babai i Tiranes!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 304
  29-11-2017, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Tautologjia me sloganet!

  Hapur nga Xhemis, 29-11-2017 13:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 194
  29-11-2017, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Cili ėshė dallimi nė mes Shiitėve dhe Sunitėve?

  Hapur nga blendaa, 25-03-2007 08:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 16,806
  25-11-2017, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,668
  17-11-2017, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 15,749
  17-11-2017, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Personifikimi i gabuar

  Hapur nga Linė, 15-09-2012 00:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 835
  09-11-2017, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Elvis Naci

  Hapur nga Lazo, 06-11-2017 16:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 289
  06-11-2017, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,352
  02-11-2017, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,925
  01-11-2017, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Exclamation Pse egzistoj !

  Hapur nga Dr.Repi, 24-10-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 326
  24-10-2017, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A eshte djalli besimtar?

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 319
  17-10-2017, 09:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 5,139
  16-10-2017, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Thumbs up Surja el Bekare

  Hapur nga TinaKs, 30-09-2017 19:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 412
  30-09-2017, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 01:23
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 4,302
  21-09-2017, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 08:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 56,224
  13-09-2017, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Si ruhet origjinaliteti i Kuranit ?

  Hapur nga Xhemis, 17-09-2015 09:20
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 986
  11-09-2017, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Mrekullia brenda nesh!

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 321
  09-09-2017, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Vjersha e iftarit dhe gjelleve Elbasanase

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 210
  09-09-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 273
  09-09-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kurbani simboli i dashurise

  Hapur nga Xhemis, 09-09-2017 13:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 201
  09-09-2017, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,471
  11-08-2017, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,347
  23-07-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 25. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 08:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,726
  10-07-2017, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,080
  10-07-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 851
  10-07-2017, 08:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 902
  10-07-2017, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,011
  10-07-2017, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
 29. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 06:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,607
  28-06-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 30. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,928
  12-05-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,093
  13-04-2017, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,006
  25-02-2017, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 31. E dua " perendin " .

  Hapur nga Bahri., 20-02-2017 12:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 458
  20-02-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Nji i pastėrt musliman ...!

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 844
  09-02-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,682
  18-01-2017, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 30,059
  07-01-2017, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Festimi i ditėlindjes sė pejgamberit ėshtė "risi"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 05-01-2015 03:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 7,193
  16-12-2016, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,566
  28-11-2016, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •