Close
Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4608 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 41,936
  10-03-2016, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 206
  • Lexime: 109,696
  06-12-2015, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 06:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 109,584
  05-12-2015, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 04:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 75,547
  02-12-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 194
  • Lexime: 44,346
  15-10-2015, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 37,765
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 20,335
  30-01-2013, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 7,622
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pyetje per Muslimanet.

  Hapur nga Lefter17, 16-01-2017 01:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 1,474
  24-06-2017, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nata e Kadrit

  Hapur nga Xhemis, 21-06-2017 06:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 161
  21-06-2017, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 231
  17-06-2017, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pse nuk pėrmendet Dexhalli nė Kuran

  Hapur nga Xhemail986, 13-06-2017 18:40
  dexhalli, feja, hadithi, islami, kurani
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 247
  13-06-2017, 18:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  feja, kombi, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 1,642
  12-05-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ėndėrrat dhe interpretimi i tyre

  Hapur nga Drini_i_Zi, 03-12-2008 08:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 51,798
  17-04-2017, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 612
  13-04-2017, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. 17 arsye pse shijat janė kafira‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 06:46
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,602
  05-03-2017, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Vehabizmi - kush e prodhoi dhe kujt i shėrben?

  Hapur nga angmokio, 15-09-2012 08:15
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 13,010
  27-02-2017, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 469
  25-02-2017, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. E dua " perendin " .

  Hapur nga Bahri., 20-02-2017 12:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 235
  20-02-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Nji i pastėrt musliman ...!

  Hapur nga Bahri., 09-02-2017 06:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 469
  09-02-2017, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,569
  18-01-2017, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Terrorizmi, jo ne emrin tim.

  Hapur nga Xhemis, 21-11-2015 02:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 8,517
  14-01-2017, 12:46 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 24,355
  07-01-2017, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Festimi i ditėlindjes sė pejgamberit ėshtė "risi"

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 05-01-2015 03:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,449
  16-12-2016, 04:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,012
  28-11-2016, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 13. ēallmat bosh tė terrorizmit

  Hapur nga Xhemis, 25-11-2016 13:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 521
  25-11-2016, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 468
  25-11-2016, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 441
  17-11-2016, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Post A duhet festuar Halloween?

  Hapur nga ukhti.qendresa, 30-10-2016 11:27
  halloween
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 534
  10-11-2016, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kuran dhe libra te tjere Islamik

  Hapur nga EuroStar1, 25-05-2010 03:40
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,890
  09-11-2016, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Talking :)

  Hapur nga ukhti.qendresa, 27-10-2016 05:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 348
  27-10-2016, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Exclamation Kengetaret e sotit...

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 14:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 441
  25-10-2016, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Post -falja popullit sepse kėta nuk dinė

  Hapur nga ukhti.qendresa, 24-10-2016 15:41
  ēifutėt, gruaja, krishterėt, mėshira
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 371
  25-10-2016, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Islami, kodi i plotė i jetės

  Hapur nga Ceni-1, 13-07-2013 10:12
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,081
  24-10-2016, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Post Tė mbuluarit me shami

  Hapur nga ukhti.qendresa, 19-10-2016 06:16
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 525
  24-10-2016, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Post Spjeguesi qė na mungon

  Hapur nga HAD1S, 12-10-2016 21:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 430
  12-10-2016, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thumbs up Pendimi te Allahu

  Hapur nga TinaKs, 29-09-2016 21:06
  pendimi te allahu
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 382
  29-09-2016, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Jakup Asipi - RAMAZANI

  Hapur nga HAD1S, 21-06-2016 21:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 594
  21-06-2016, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kalendari i Ramazanit per vitin 2016

  Hapur nga angmokio, 06-06-2016 20:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,729
  16-06-2016, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Video me karakter Islam!!

  Hapur nga prishtina75, 29-05-2016 09:47
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 920
  30-05-2016, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Disa Libra elektronik

  Hapur nga King Is Back, 03-05-2009 11:22
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,524
  28-05-2016, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 662
  28-05-2016, 20:46 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Historia e Ademit(Adamit) a.s

  Hapur nga Xhemis, 16-11-2015 14:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,489
  22-03-2016, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 508
  20-03-2016, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 28. PĖRGJIGJE NDAJ LIBRIT tė Riēard Dawkins

  Hapur nga Xhemis, 15-03-2016 08:21
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 860
  18-03-2016, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 29. " trupi dhe shpirti "

  Hapur nga Vinjol, 20-01-2016 15:15
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 737
  10-03-2016, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 669
  10-03-2016, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kufri i demokracisė‏

  Hapur nga teuhid, 06-01-2016 04:36
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 818
  10-03-2016, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 690
  10-03-2016, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Procesverbalet e pleqėsisė sioniste

  Hapur nga uvejsa, 10-04-2010 15:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 4,075
  10-03-2016, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Porosite e profetit

  Hapur nga Ceni-1, 03-11-2014 17:34
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,314
  10-03-2016, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kush janė Jehudėt dhe pėrse ne i urrejmė?

  Hapur nga xnjeri, 01-06-2010 09:23
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 7,674
  10-03-2016, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ky eshte Besimi i nje Muslimani!!

  Hapur nga fisniku-student, 27-09-2010 04:24
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,618
  10-03-2016, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Objektivat e legjislacionit Islam

  Hapur nga Xhemis, 10-03-2016 07:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 514
  10-03-2016, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 1,420
  10-03-2016, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Post Vlera e Leximit tė Librave

  Hapur nga Abdullah Morina, 17-12-2015 19:55
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 877
  10-03-2016, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Pse Jezusi u krijua pa baba?

  Hapur nga Xhemis, 23-12-2015 12:21
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,499
  10-03-2016, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 713
  10-03-2016, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 93 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •