Close
Faqja 1 prej 89 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 4413 gjithsej

Forumi: Komuniteti musliman

Besimtarėt muslimanė shqiptarė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe eksperiencat e tyre tė jetės.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: ISIS : Shteti i djallit dhe i krimineleve.

  Hapur nga angmokio, 20-06-2014 20:22
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 4,175
  23-07-2014, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kalendari (Vaktia) i Ramazanit 2014.

  Hapur nga angmokio, 27-06-2014 11:36
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 14,951
  29-06-2014, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Pyetje dhe pergjigje!

  Hapur nga IslamInfo, 13-12-2011 14:53
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 217
  • Lexime: 23,641
  14-05-2014, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lexoji keto Letra (Tregime) do tė Shplodhesh Menderisht

  Hapur nga fisniku-student, 19-11-2007 06:19
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 253
  • Lexime: 63,009
  22-04-2014, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Civilizimi nė Islam

  Hapur nga AsgjėSikurDielli, 28-07-2003 08:27
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 20,721
  01-11-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Qėndrimi i Muhamedit a.s. ndaj tė krishterėve.

  Hapur nga INDRITI, 19-11-2005 09:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 4,427
  11-08-2013, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Shkenca moderne zbulon mrekullitė e reja nė Kur'an.

  Hapur nga Gimi3, 24-12-2007 04:02
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 43,823
  16-02-2013, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Ilmihali ne gjuhen Shqipe ( Themelet e fese Islame)

  Hapur nga angmokio, 25-10-2012 09:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 6,004
  30-01-2013, 22:06 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete ne Islam !!!

  Hapur nga fisniku-student, 24-06-2008 10:32
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 202
  • Lexime: 65,650
  12-08-2012, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kryetemė Kryetemė: Vlera e kohės

  Hapur nga Dar_di, 03-09-2010 14:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,743
  27-03-2011, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kryetemė Kryetemė: Pasqyra e temave

  Hapur nga Klevis2000, 18-01-2004 10:45
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 11,122
  21-05-2010, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kryetemė Kryetemė: KUR'ANI nė gjuhėn shqipe

  Hapur nga RaPSouL, 13-03-2009 21:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 117
  • Lexime: 16,871
  15-03-2009, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lightbulb Perla Kuranore

  Hapur nga LOGIC, 03-07-2014 10:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 501
  25-07-2014, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 69
  25-07-2014, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 260
  24-07-2014, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 87
  24-07-2014, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 83
  23-07-2014, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 80
  22-07-2014, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Filloi turizmi hallall nė Japoni

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 22-07-2014 02:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 98
  22-07-2014, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pėrurohet xhamia mė e bukur nė Evropė

  Hapur nga angmokio, 23-07-2013 11:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 924
  21-07-2014, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Video me karakter Islam!!!

  Hapur nga SilenT-Killer, 26-06-2007 10:54
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 387
  • Lexime: 45,149
  21-07-2014, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 116
  19-07-2014, 08:30 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ti je musliman

  Hapur nga LOGIC, 18-05-2014 23:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 972
  18-07-2014, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 127
  18-07-2014, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pyetje - Ju pergjigjet Hoxhe Shefqet Krasniqi.

  Hapur nga Kachurreli, 08-09-2013 06:46
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,887
  16-07-2014, 17:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 201
  16-07-2014, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nje grek pranon islamin

  Hapur nga Xhemis, 23-05-2014 13:16
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 260
  15-07-2014, 21:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lajme te ndryshme bota Islame.

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 04-05-2014 16:35
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 122
  • Lexime: 2,194
  14-07-2014, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 128
  13-07-2014, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 338
  08-07-2014, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fjale te urta Islame

  Hapur nga tetovarja87, 27-05-2012 16:42
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 34,295
  30-06-2014, 22:37 Shko tek mesazhi i fundit
 10. TA NJOHIM ALLAHUN - Hoxhė Enis Rama

  Hapur nga Selma*, 25-12-2012 07:36
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 4,288
  25-06-2014, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kosova zgjedh deputeten e parė me shami

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 16-06-2014 04:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 877
  24-06-2014, 03:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 179
  22-06-2014, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Islami si propagand e serbise

  Hapur nga urtesia, 21-06-2014 01:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 198
  21-06-2014, 01:42 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pesė Thirrjet E Banorėve Tė Xhehennemit

  Hapur nga Ceni-1, 20-06-2014 06:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 156
  20-06-2014, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Post Si ta arrijmė dashurinė e Kuranit

  Hapur nga LOGIC, 19-06-2014 13:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 131
  19-06-2014, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kur’ani i djegur pranė xhamisė,

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 19-06-2014 00:58
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 200
  19-06-2014, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Angli, 10 % e foshnjave janė myslimanė

  Hapur nga Ceni-1, 18-06-2014 14:25
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 141
  18-06-2014, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 244
  18-06-2014, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 130
  17-06-2014, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 327
  14-06-2014, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Japonia ekspozon Mesazhin e Islamit

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 13-06-2014 02:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 212
  13-06-2014, 02:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 946
  12-06-2014, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 198
  12-06-2014, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nje fakt kunder darvinisteve dhe ateisteve!

  Hapur nga Xhemis, 16-04-2014 15:31
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,048
  11-06-2014, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 195
  10-06-2014, 00:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 251
  04-06-2014, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 19. E pranoi Islamin dhe po agjėron Ramazanin

  Hapur nga bluetone, 01-06-2011 13:08
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 37,709
  04-06-2014, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pranon islamin ylli bollyvudian

  Hapur nga Ceni-1, 02-06-2014 04:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 216
  02-06-2014, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 179
  28-05-2014, 02:16 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Pa dyshim se e ardhmja i takon Islamit

  Hapur nga referi_1, 10-05-2014 17:10
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 708
  26-05-2014, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Israja dhe Mi'raxhi

  Hapur nga Mexhid Yvejsi, 25-05-2014 08:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 211
  25-05-2014, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 318
  23-05-2014, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 279
  19-05-2014, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Mėso 10 ajetet e para tė Sures KEHF

  Hapur nga Kachurreli, 16-05-2014 15:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 236
  16-05-2014, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Evolucioni i shpirtit

  Hapur nga Ceni-1, 13-05-2014 08:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 198
  13-05-2014, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 723
  12-05-2014, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kur’ani i Mrekullueshem

  Hapur nga Ceni-1, 10-05-2014 06:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 214
  10-05-2014, 06:13 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kryqėzata e materialistėve shqiptarė

  Hapur nga Xhemis, 08-05-2014 14:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 200
  08-05-2014, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 1,132
  08-05-2014, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Grekja e konvertuar ne muslimane!

  Hapur nga Xhemis, 13-05-2013 23:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 1,808
  08-05-2014, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 89 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •