Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2054 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 10:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,286
  • Lexime: 224,455
  06-05-2017, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 09:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 48,604
  26-03-2017, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 01:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 176,850
  10-06-2015, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 24,265
  14-12-2014, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 16:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 34,643
  06-12-2013, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 80,981
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 07:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,107
  11-12-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 17:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 6,114
  11-12-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 16:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 5,267
  11-12-2017, 04:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,246
  24-11-2017, 02:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 8,455
  23-11-2017, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shqiperia sot

  Hapur nga Lazo, 28-10-2017 12:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 329
  23-11-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lightbulb Unė jam Shkumbini...

  Hapur nga Arl_Lis, 06-09-2017 08:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 810
  06-09-2017, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ēerēiz Topulli -102 vite pas vrasjes

  Hapur nga pirro10, 19-07-2017 03:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 619
  19-07-2017, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,990
  09-05-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 19:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 375
  • Lexime: 138,407
  30-04-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 14:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,404
  15-04-2017, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 14:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 5,297
  03-02-2017, 21:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,058
  18-01-2017, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 449
  12-01-2017, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 11:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 149
  • Lexime: 16,791
  18-11-2016, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

  Hapur nga elza, 26-10-2007 10:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,308
  29-10-2016, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 644
  12-10-2016, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 72,230
  04-09-2016, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,860
  19-08-2016, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 523
  16-08-2016, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Post Film dokumentar- adem jashari

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 21:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 526
  28-05-2016, 21:50 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Exclamation Kush jane mbiemrat me te vjeter shqipetare?

  Hapur nga Ura e Cekajve, 07-09-2013 20:41
  2 Faqe
  1 2
  identiteti shqipetar
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 14,284
  02-03-2016, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Arvanitėt e Greqisė

  Hapur nga DYDRINAS, 26-09-2015 15:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,180
  23-02-2016, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 772
  16-02-2016, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,616
  28-11-2015, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,746
  08-08-2015, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 4,468
  31-07-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Dita e plisit

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 13-06-2015 09:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,212
  14-06-2015, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,944
  12-06-2015, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Shqipėri 2014. Epiri i Veriut dhe Ēamėria!?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-08-2013 17:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 9,180
  12-06-2015, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,164
  12-06-2015, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Nė Epir flitej mė sė shumti shqip

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 07:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,014
  12-06-2015, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Post Zanafilla e komunizmit nė Shqipėri

  Hapur nga Cerebro, 07-09-2014 14:28
  besa 1931, bolshevizmi, diktatura komuniste, jugosllavia, komunizmi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,241
  12-06-2015, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,176
  12-06-2015, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,146
  01-06-2015, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,750
  11-05-2015, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,986
  06-05-2015, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 15,677
  26-04-2015, 03:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 253
  • Lexime: 38,159
  23-04-2015, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,485
  23-04-2015, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,744
  23-04-2015, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,718
  11-03-2015, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 19. E ardhmja dhe bashkimi kombėtar

  Hapur nga mario_kingu, 10-03-2015 12:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,077
  10-03-2015, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 891
  06-03-2015, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,716
  05-03-2015, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,563
  03-03-2015, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Urime Pavaresine Kosove!!!

  Hapur nga Busy Girl, 17-02-2015 03:27
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,191
  18-02-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lightbulb Ia vlen ta ndegjoni

  Hapur nga anonymouss, 12-02-2015 12:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 919
  12-02-2015, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Permeti kujton Sami Frasherin.

  Hapur nga Xhemis, 08-06-2014 11:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,026
  02-02-2015, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,039
  02-02-2015, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •