Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2056 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 10:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,295
  • Lexime: 229,541
  12-02-2018, 13:46 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 09:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 50,784
  26-03-2017, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 01:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 180,829
  10-06-2015, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 14:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 25,445
  14-12-2014, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 16:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 35,674
  06-12-2013, 21:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 11:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 82,501
  30-12-2012, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 14:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,886
  12-02-2018, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,517
  12-02-2018, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 370
  18-01-2018, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 236
  17-01-2018, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi

  Hapur nga Brari, 01-08-2002 13:01
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 213
  • Lexime: 51,792
  15-01-2018, 04:36 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 16:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 5,824
  09-01-2018, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 07:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,600
  07-01-2018, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 17:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 6,782
  11-12-2017, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 8,786
  23-11-2017, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shqiperia sot

  Hapur nga Lazo, 28-10-2017 12:56
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 377
  23-11-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Unė jam Shkumbini...

  Hapur nga Arl_Lis, 06-09-2017 08:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 866
  06-09-2017, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ēerēiz Topulli -102 vite pas vrasjes

  Hapur nga pirro10, 19-07-2017 03:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 652
  19-07-2017, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,239
  09-05-2017, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 19:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 375
  • Lexime: 139,953
  30-04-2017, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 14:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,817
  15-04-2017, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,367
  18-01-2017, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 510
  12-01-2017, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 11:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 149
  • Lexime: 18,298
  18-11-2016, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

  Hapur nga elza, 26-10-2007 10:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,381
  29-10-2016, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 704
  12-10-2016, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 74,049
  04-09-2016, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,954
  19-08-2016, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 580
  16-08-2016, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Post Film dokumentar- adem jashari

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 21:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 574
  28-05-2016, 21:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Exclamation Kush jane mbiemrat me te vjeter shqipetare?

  Hapur nga Ura e Cekajve, 07-09-2013 20:41
  2 Faqe
  1 2
  identiteti shqipetar
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 15,180
  02-03-2016, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Arvanitėt e Greqisė

  Hapur nga DYDRINAS, 26-09-2015 15:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,347
  23-02-2016, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 811
  16-02-2016, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,704
  28-11-2015, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,841
  08-08-2015, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 4,903
  31-07-2015, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Dita e plisit

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 13-06-2015 09:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,273
  14-06-2015, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,036
  12-06-2015, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Shqipėri 2014. Epiri i Veriut dhe Ēamėria!?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-08-2013 17:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 9,619
  12-06-2015, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,231
  12-06-2015, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nė Epir flitej mė sė shumti shqip

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 07:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,038
  12-06-2015, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Post Zanafilla e komunizmit nė Shqipėri

  Hapur nga Cerebro, 07-09-2014 14:28
  besa 1931, bolshevizmi, diktatura komuniste, jugosllavia, komunizmi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,293
  12-06-2015, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,235
  12-06-2015, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,198
  01-06-2015, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,100
  11-05-2015, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,192
  06-05-2015, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 16,088
  26-04-2015, 03:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 253
  • Lexime: 39,113
  23-04-2015, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,553
  23-04-2015, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,174
  23-04-2015, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,797
  11-03-2015, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
 20. E ardhmja dhe bashkimi kombėtar

  Hapur nga mario_kingu, 10-03-2015 12:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,122
  10-03-2015, 12:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 936
  06-03-2015, 21:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,778
  05-03-2015, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,623
  03-03-2015, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Urime Pavaresine Kosove!!!

  Hapur nga Busy Girl, 17-02-2015 03:27
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,371
  18-02-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •