Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2052 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,286
  • Lexime: 217,645
  06-05-2017, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 44,824
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 169,540
  10-06-2015, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 13:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 22,348
  14-12-2014, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 32,928
  06-12-2013, 20:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 76,951
  30-12-2012, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Ēerēiz Topulli -102 vite pas vrasjes

  Hapur nga pirro10, 19-07-2017 02:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 240
  19-07-2017, 02:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,605
  09-05-2017, 09:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 18:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 375
  • Lexime: 135,979
  30-04-2017, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 4,704
  15-04-2017, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 13:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 4,449
  03-02-2017, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 16:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 5,291
  24-01-2017, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,265
  18-01-2017, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 331
  12-01-2017, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 149
  • Lexime: 14,295
  18-11-2016, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

  Hapur nga elza, 26-10-2007 09:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,139
  29-10-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 506
  12-10-2016, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 69,902
  04-09-2016, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,727
  19-08-2016, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 424
  16-08-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Post Film dokumentar- adem jashari

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 20:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 443
  28-05-2016, 20:50 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Exclamation Kush jane mbiemrat me te vjeter shqipetare?

  Hapur nga Ura e Cekajve, 07-09-2013 19:41
  2 Faqe
  1 2
  identiteti shqipetar
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 12,844
  02-03-2016, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Arvanitėt e Greqisė

  Hapur nga DYDRINAS, 26-09-2015 14:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,865
  23-02-2016, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 672
  16-02-2016, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 06:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 923
  24-01-2016, 06:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,419
  28-11-2015, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 7,965
  25-09-2015, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,570
  08-08-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 3,764
  31-07-2015, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,775
  13-07-2015, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Dita e plisit

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 13-06-2015 08:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,103
  14-06-2015, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,757
  12-06-2015, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Shqipėri 2014. Epiri i Veriut dhe Ēamėria!?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-08-2013 16:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 8,457
  12-06-2015, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,026
  12-06-2015, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Nė Epir flitej mė sė shumti shqip

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 06:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 931
  12-06-2015, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Post Zanafilla e komunizmit nė Shqipėri

  Hapur nga Cerebro, 07-09-2014 13:28
  besa 1931, bolshevizmi, diktatura komuniste, jugosllavia, komunizmi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,112
  12-06-2015, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,070
  12-06-2015, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,039
  01-06-2015, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,180
  11-05-2015, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,634
  06-05-2015, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 14,717
  26-04-2015, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 15:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,395
  24-04-2015, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 253
  • Lexime: 36,674
  23-04-2015, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,353
  23-04-2015, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 7,075
  23-04-2015, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,557
  11-03-2015, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 17. E ardhmja dhe bashkimi kombėtar

  Hapur nga mario_kingu, 10-03-2015 11:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 988
  10-03-2015, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 793
  06-03-2015, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,615
  05-03-2015, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,431
  03-03-2015, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Urime Pavaresine Kosove!!!

  Hapur nga Busy Girl, 17-02-2015 02:27
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,975
  18-02-2015, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lightbulb Ia vlen ta ndegjoni

  Hapur nga anonymouss, 12-02-2015 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 865
  12-02-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Permeti kujton Sami Frasherin.

  Hapur nga Xhemis, 08-06-2014 10:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 954
  02-02-2015, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,877
  02-02-2015, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 7,336
  02-02-2015, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 9,637
  02-02-2015, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •