Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2051 gjithsej

Forumi: Ēėshtja kombėtare

Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės dhe njohjet e konfirmuara nga MPJ

  Hapur nga Qendi, 07-06-2008 08:43
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 41,541
  26-03-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Arrow Kryetemė Kryetemė: A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė?

  Hapur nga tani_26, 28-09-2005 09:14
  115 Faqe
  1 2 3 ... 115
  • Pėrgjigje: 2,283
  • Lexime: 211,518
  20-10-2016, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Simboli i shqiponjės me dy koka nė flamurin tonė kombėtar

  Hapur nga Albo, 05-07-2006 00:58
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 461
  • Lexime: 166,211
  10-06-2015, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Sfidat e njė Kosove tė pavarur

  Hapur nga Albo, 19-02-2008 13:20
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 21,578
  14-12-2014, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Origjina e Himnit te Flamurit

  Hapur nga Albo, 12-10-2004 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 32,184
  06-12-2013, 20:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Historia e flamurit mė 28 Nėntor 1912 nė Vlorė

  Hapur nga Brari, 23-11-2004 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 75,779
  30-12-2012, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Rugova: Dardania dhe flamuri dardan

  Hapur nga krokodili_73, 28-11-2003 18:31
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 374
  • Lexime: 133,810
  25-04-2017, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kadri Veseli: Nė shėrbim tė vendit tim

  Hapur nga Gogi, 16-03-2011 13:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,977
  15-04-2017, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Roli i turqve nė formimin tonė kombėtar:

  Hapur nga Kryeplaku, 23-02-2016 13:05
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,766
  03-02-2017, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Historiani Serb: Shqiptarėt Janė Autoktonė Nė Ballkan

  Hapur nga Darius, 10-08-2015 16:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 4,618
  24-01-2017, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,581
  18-01-2017, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 235
  12-01-2017, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up Albin Kurti lideri maj pelqyer ne Kosov

  Hapur nga toni-as.roma, 17-09-2010 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 149
  • Lexime: 12,322
  18-11-2016, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

  Hapur nga elza, 26-10-2007 09:35
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,030
  29-10-2016, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 360
  12-10-2016, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 68,124
  04-09-2016, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,513
  19-08-2016, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 330
  16-08-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Post Film dokumentar- adem jashari

  Hapur nga HAD1S, 28-05-2016 20:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 378
  28-05-2016, 20:50 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Exclamation Kush jane mbiemrat me te vjeter shqipetare?

  Hapur nga Ura e Cekajve, 07-09-2013 19:41
  2 Faqe
  1 2
  identiteti shqipetar
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 11,796
  02-03-2016, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Arvanitėt e Greqisė

  Hapur nga DYDRINAS, 26-09-2015 14:45
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,620
  23-02-2016, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 573
  16-02-2016, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Millosheviēi, hero i shqiptarėve?

  Hapur nga Rrjeti, 24-01-2016 06:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 822
  24-01-2016, 06:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,252
  28-11-2015, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 7,673
  25-09-2015, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,418
  08-08-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 3,242
  31-07-2015, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,404
  13-07-2015, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dita e plisit

  Hapur nga Xhemajl Gashi, 13-06-2015 08:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 995
  14-06-2015, 06:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,598
  12-06-2015, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Shqipėri 2014. Epiri i Veriut dhe Ēamėria!?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-08-2013 16:26
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 7,723
  12-06-2015, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 910
  12-06-2015, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Nė Epir flitej mė sė shumti shqip

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 06:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 844
  12-06-2015, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Post Zanafilla e komunizmit nė Shqipėri

  Hapur nga Cerebro, 07-09-2014 13:28
  besa 1931, bolshevizmi, diktatura komuniste, jugosllavia, komunizmi
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,000
  12-06-2015, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 964
  12-06-2015, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 933
  01-06-2015, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,738
  11-05-2015, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,407
  06-05-2015, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 13,933
  26-04-2015, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Paēė me trutė e Skėnderbeut!

  Hapur nga RSHP, 21-01-2014 15:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,952
  24-04-2015, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 253
  • Lexime: 35,413
  23-04-2015, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,229
  23-04-2015, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,555
  23-04-2015, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,397
  11-03-2015, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 16. E ardhmja dhe bashkimi kombėtar

  Hapur nga mario_kingu, 10-03-2015 11:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 883
  10-03-2015, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 696
  06-03-2015, 20:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,490
  05-03-2015, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,287
  03-03-2015, 18:32 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Urime Pavaresine Kosove!!!

  Hapur nga Busy Girl, 17-02-2015 02:27
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,773
  18-02-2015, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lightbulb Ia vlen ta ndegjoni

  Hapur nga anonymouss, 12-02-2015 11:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 781
  12-02-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Permeti kujton Sami Frasherin.

  Hapur nga Xhemis, 08-06-2014 10:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 870
  02-02-2015, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,739
  02-02-2015, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 6,732
  02-02-2015, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 8,956
  02-02-2015, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,014
  25-01-2015, 23:07 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dhune dhe terror mbi Arvanitasit

  Hapur nga shitesi, 14-03-2014 06:40
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,099
  22-01-2015, 03:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •