Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2064 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 15:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 114,096
  26-02-2017, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 14:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 79,399
  22-03-2016, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 23-05-2006 23:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 103,489
  14-07-2015, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 09:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 25,777
  10-06-2015, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 16:24
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 43,920
  04-03-2014, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 16,093
  14-06-2011, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 58
  25-09-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 12:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 273
  08-09-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 08:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 575
  29-08-2017, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 627
  27-07-2017, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 11:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 642
  24-07-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 534
  03-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 07:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 10,787
  24-06-2017, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 163
  23-06-2017, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 83
  23-06-2017, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 18:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 724
  23-06-2017, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 13:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 146
  23-06-2017, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 155
  23-06-2017, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 289
  21-06-2017, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 252
  21-06-2017, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 231
  21-06-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 200
  19-06-2017, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 167
  19-06-2017, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 221
  19-06-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 342
  16-06-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 10:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 87,256
  16-06-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 19:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 416
  14-06-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 707
  13-06-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 08:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 5,175
  06-06-2017, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 648
  23-05-2017, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Macron, Presidenti i ri i Francės

  Hapur nga Lazo, 08-05-2017 06:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 748
  20-05-2017, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,714
  17-05-2017, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sulm terrorist Londėr 7 tė arrestuar.

  Hapur nga Lazo, 23-03-2017 10:08
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,141
  04-05-2017, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 788
  03-05-2017, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 908
  15-04-2017, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Terror nė Stokholm

  Hapur nga Lazo, 09-04-2017 11:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 338
  09-04-2017, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 688
  03-04-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 427
  20-03-2017, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 343
  18-03-2017, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 649
  18-03-2017, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 451
  15-03-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 14. A e ka radhėn Irani ?

  Hapur nga Wordless, 06-02-2017 14:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,085
  21-02-2017, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Hilari Klinton apo Donald Tramp pėr president tė SHBA?!

  Hapur nga arbereshi_niko, 07-11-2016 10:06
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 6,801
  06-02-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 1,819
  02-02-2017, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 417
  30-01-2017, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 421
  27-01-2017, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 514
  19-01-2017, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tjetėr padi pėr Donald Trump

  Hapur nga Lazo, 18-01-2017 13:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 332
  18-01-2017, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 17. 33 tė vdekur nė burg

  Hapur nga Lazo, 06-01-2017 15:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 524
  18-01-2017, 03:14 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sulm nė njė klub nate nė Stamboll

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 13:47
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 603
  18-01-2017, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 457
  14-01-2017, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 353
  10-01-2017, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 323
  09-01-2017, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 370
  04-01-2017, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 620
  22-12-2016, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 440
  20-12-2016, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •