Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2075 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 16:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 121,593
  26-02-2017, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 15:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 84,279
  22-03-2016, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 24-05-2006 00:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 110,058
  14-07-2015, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 10:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 28,098
  10-06-2015, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 17:24
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 47,372
  04-03-2014, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 16,943
  14-06-2011, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Donald Tramp akuzohet per racizem,

  Hapur nga benseven11, 17-01-2018 22:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 58
  17-01-2018, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 106
  16-01-2018, 16:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,215
  09-01-2018, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 191
  08-01-2018, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 253
  06-01-2018, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 351
  16-12-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 09:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 6,430
  16-12-2017, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 397
  10-11-2017, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. How to Recover Contacts from samsung s8?

  Hapur nga ghmjkjh, 17-10-2017 04:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 445
  18-10-2017, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 225
  18-10-2017, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Lazo, 10-10-2017 14:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 336
  16-10-2017, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 252
  09-10-2017, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 246
  03-10-2017, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 358
  25-09-2017, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 13:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 377
  08-09-2017, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 6. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 09:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 946
  29-08-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 840
  27-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 12:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 822
  24-07-2017, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 727
  03-07-2017, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 08:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 11,357
  24-06-2017, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 220
  23-06-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 134
  23-06-2017, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 19:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,323
  23-06-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 14:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 196
  23-06-2017, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 13:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 210
  23-06-2017, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 363
  21-06-2017, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 401
  21-06-2017, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 297
  21-06-2017, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 279
  19-06-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 211
  19-06-2017, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 334
  19-06-2017, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 496
  16-06-2017, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 11:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 89,623
  16-06-2017, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 20:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 535
  14-06-2017, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,158
  13-06-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 840
  23-05-2017, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Macron, Presidenti i ri i Francės

  Hapur nga Lazo, 08-05-2017 07:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,040
  21-05-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,217
  17-05-2017, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sulm terrorist Londėr 7 tė arrestuar.

  Hapur nga Lazo, 23-03-2017 11:08
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,489
  04-05-2017, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 920
  03-05-2017, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Terror nė Stokholm

  Hapur nga Lazo, 09-04-2017 12:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 391
  09-04-2017, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 902
  03-04-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 493
  20-03-2017, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 450
  18-03-2017, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 827
  18-03-2017, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 553
  15-03-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 17. A e ka radhėn Irani ?

  Hapur nga Wordless, 06-02-2017 15:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,285
  21-02-2017, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Hilari Klinton apo Donald Tramp pėr president tė SHBA?!

  Hapur nga arbereshi_niko, 07-11-2016 11:06
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 7,621
  06-02-2017, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,471
  02-02-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 525
  30-01-2017, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •