Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2069 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 15:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 115,815
  26-02-2017, 04:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 14:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 80,453
  22-03-2016, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 23-05-2006 23:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 104,849
  14-07-2015, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 09:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 26,267
  10-06-2015, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 16:24
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 44,710
  04-03-2014, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 16,282
  14-06-2011, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. How to Recover Contacts from samsung s8?

  Hapur nga ghmjkjh, 17-10-2017 03:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 141
  17-10-2017, 23:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 116
  17-10-2017, 23:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Lazo, 10-10-2017 13:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 154
  16-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 164
  09-10-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 08:49
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 5,404
  05-10-2017, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 169
  03-10-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 273
  25-09-2017, 10:25 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 12:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 333
  08-09-2017, 12:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 08:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 661
  29-08-2017, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 683
  27-07-2017, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 11:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 689
  24-07-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 573
  03-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 07:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 10,894
  24-06-2017, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 177
  23-06-2017, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 98
  23-06-2017, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 18:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 854
  23-06-2017, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 13:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 156
  23-06-2017, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 12:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 172
  23-06-2017, 12:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 305
  21-06-2017, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 284
  21-06-2017, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 249
  21-06-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 220
  19-06-2017, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 177
  19-06-2017, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 247
  19-06-2017, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 377
  16-06-2017, 15:34 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 10:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 87,797
  16-06-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 19:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 446
  14-06-2017, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 803
  13-06-2017, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 698
  23-05-2017, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Macron, Presidenti i ri i Francės

  Hapur nga Lazo, 08-05-2017 06:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 823
  20-05-2017, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,817
  17-05-2017, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sulm terrorist Londėr 7 tė arrestuar.

  Hapur nga Lazo, 23-03-2017 10:08
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,219
  04-05-2017, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 820
  03-05-2017, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 952
  15-04-2017, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Terror nė Stokholm

  Hapur nga Lazo, 09-04-2017 11:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 353
  09-04-2017, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 733
  03-04-2017, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 444
  20-03-2017, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 374
  18-03-2017, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 691
  18-03-2017, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 472
  15-03-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A e ka radhėn Irani ?

  Hapur nga Wordless, 06-02-2017 14:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,140
  21-02-2017, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Hilari Klinton apo Donald Tramp pėr president tė SHBA?!

  Hapur nga arbereshi_niko, 07-11-2016 10:06
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 6,975
  06-02-2017, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 1,967
  02-02-2017, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 445
  30-01-2017, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 435
  27-01-2017, 15:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 544
  19-01-2017, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tjetėr padi pėr Donald Trump

  Hapur nga Lazo, 18-01-2017 13:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 354
  18-01-2017, 13:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. 33 tė vdekur nė burg

  Hapur nga Lazo, 06-01-2017 15:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 549
  18-01-2017, 03:14 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sulm nė njė klub nate nė Stamboll

  Hapur nga Lazo, 04-01-2017 13:47
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 624
  18-01-2017, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 485
  14-01-2017, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •