Close
Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2071 gjithsej

Forumi: Problemet ndėrkombėtare

Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Situata ne Siri

  Hapur nga Qyfyre, 06-02-2012 16:22
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 636
  • Lexime: 119,542
  26-02-2017, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Terrorizmi, problem serioz ndėrkombėtar

  Hapur nga Kryeplaku, 07-07-2005 15:38
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 272
  • Lexime: 82,966
  22-03-2016, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Situata nė Iran

  Hapur nga Darius, 24-05-2006 00:57
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 560
  • Lexime: 108,305
  14-07-2015, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Izrael - Palestine II

  Hapur nga Darius, 31-07-2014 10:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 75
  • Lexime: 27,397
  10-06-2015, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Ē'ėshtė Europa ?

  Hapur nga oiseau en vol, 05-06-2005 17:24
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 99
  • Lexime: 46,427
  04-03-2014, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 16,717
  14-06-2011, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 115
  16-12-2017, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Cosa Nostra

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 12-01-2011 09:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 6,153
  16-12-2017, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 342
  10-11-2017, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. How to Recover Contacts from samsung s8?

  Hapur nga ghmjkjh, 17-10-2017 04:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 417
  18-10-2017, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 205
  18-10-2017, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Katalunja shpall pavarėsinė nga Spanja

  Hapur nga Lazo, 10-10-2017 14:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 284
  16-10-2017, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 225
  09-10-2017, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 224
  03-10-2017, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 336
  25-09-2017, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Termet me fuqi 8.2 balle ne Meksike

  Hapur nga Lazo, 08-09-2017 13:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 369
  08-09-2017, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 5. ISIS godet Barcelonėn - 13 tė vdekur

  Hapur nga Lazo, 18-08-2017 09:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 863
  29-08-2017, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 799
  27-07-2017, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Trump dhe Putin takohen nė Samitin e G20

  Hapur nga Lazo, 07-07-2017 12:44
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 772
  24-07-2017, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 672
  03-07-2017, 07:56 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Malajzi, zhduket avioni me 239 pasagjerė nė bord

  Hapur nga angmokio, 08-03-2014 08:04
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 11,213
  24-06-2017, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 206
  23-06-2017, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 119
  23-06-2017, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Trump deep state dhe media CNN NY Times

  Hapur nga HFTengineer, 12-06-2017 19:29
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,153
  23-06-2017, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Klintoni prap me probleme

  Hapur nga HFTengineer, 23-06-2017 14:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 178
  23-06-2017, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kristianėt pėrkrahin Shtetin e Palestinės

  Hapur nga pirro10, 23-06-2017 13:02
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 200
  23-06-2017, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 341
  21-06-2017, 19:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 363
  21-06-2017, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 282
  21-06-2017, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 260
  19-06-2017, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 198
  19-06-2017, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 300
  19-06-2017, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 454
  16-06-2017, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kriza greke

  Hapur nga ARIANI_TB, 13-02-2011 11:56
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,234
  • Lexime: 89,005
  16-06-2017, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Siri. "Terapia e grupit"

  Hapur nga SERAFIM DILO, 15-12-2016 20:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 499
  14-06-2017, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,042
  13-06-2017, 13:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 789
  23-05-2017, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Macron, Presidenti i ri i Francės

  Hapur nga Lazo, 08-05-2017 07:58
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 982
  21-05-2017, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,060
  17-05-2017, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sulm terrorist Londėr 7 tė arrestuar.

  Hapur nga Lazo, 23-03-2017 11:08
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,392
  04-05-2017, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 884
  03-05-2017, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,051
  15-04-2017, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Terror nė Stokholm

  Hapur nga Lazo, 09-04-2017 12:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 373
  09-04-2017, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 838
  03-04-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 475
  20-03-2017, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 421
  18-03-2017, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 786
  18-03-2017, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 520
  15-03-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 16. A e ka radhėn Irani ?

  Hapur nga Wordless, 06-02-2017 15:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,236
  21-02-2017, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Hilari Klinton apo Donald Tramp pėr president tė SHBA?!

  Hapur nga arbereshi_niko, 07-11-2016 11:06
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 104
  • Lexime: 7,377
  06-02-2017, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,324
  02-02-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 492
  30-01-2017, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 467
  27-01-2017, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 597
  19-01-2017, 21:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tjetėr padi pėr Donald Trump

  Hapur nga Lazo, 18-01-2017 14:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 394
  18-01-2017, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. 33 tė vdekur nė burg

  Hapur nga Lazo, 06-01-2017 16:35
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 624
  18-01-2017, 04:14 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 42 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •