Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3854 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 16,320
  01-06-2018, 03:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 72,255
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 61,228
  04-02-2016, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 141,850
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 154,029
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 218
  15-10-2018, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 121
  12-10-2018, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 07:30
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 129
  • Lexime: 9,794
  12-10-2018, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 184
  06-10-2018, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 627
  02-10-2018, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 10:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 1,003
  27-09-2018, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 12:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 239
  • Lexime: 22,099
  22-09-2018, 10:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 246
  21-09-2018, 16:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 18:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 1,758
  20-09-2018, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. "Nė diktaturė nuk ishim tė lirė, por ishim tė sigurt"

  Hapur nga DYDRINAS, 15-06-2011 14:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 14,861
  02-09-2018, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 14,020
  01-09-2018, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ē' ėshtė Zajednica?

  Hapur nga 2043, 07-12-2015 01:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,364
  31-08-2018, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 1,019
  02-08-2018, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 10. UCK, Surroi Goxhaj e gjarperinj te tjtj.

  Hapur nga Brari, 14-08-2014 21:42
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,975
  03-07-2018, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 180
  29-06-2018, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fermerėt shqiptarė, kėta vrasės tė heshtur

  Hapur nga Lazo, 19-06-2018 10:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 275
  19-06-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 583
  10-06-2018, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 412
  30-05-2018, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,219
  17-05-2018, 22:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 255
  15-05-2018, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 1,495
  14-05-2018, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 579
  13-05-2018, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 459
  17-04-2018, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Institute Fetare apo Shkolla dhe Spitale?

  Hapur nga Ilir-Arber, 18-03-2018 06:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 402
  17-04-2018, 02:03 Shko tek mesazhi i fundit
 13. ... Nė drejtimin e duhur ?

  Hapur nga sirena_adria, 06-03-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 403
  07-03-2018, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 00:25
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,851
  21-02-2018, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 618
  02-02-2018, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,232
  01-02-2018, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 594
  28-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 827
  16-01-2018, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 08:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,555
  03-01-2018, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sfidat e Shqipėrisė pėr vitin 2018

  Hapur nga Lazo, 02-01-2018 17:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 292
  02-01-2018, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Gjykata Speciale nė Kosovė

  Hapur nga Lazo, 27-12-2017 19:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 449
  27-12-2017, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Protestė kundėr shtrejtimit

  Hapur nga Akuamarini, 20-12-2017 16:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 506
  20-12-2017, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,273
  12-12-2017, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Shqiptari me i forte se Mushka!

  Hapur nga Ilir-Arber, 09-12-2017 08:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 362
  11-12-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lėvizur: Idiotet e rinj,

  Hapur nga 2053, 26-11-2017 02:05
  •  
  •  
  •  
  •  
 21. Vrasja e Azem Hajdarit

  Hapur nga Lazo, 12-09-2017 18:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 472
  12-09-2017, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ikjet nga Kosova

  Hapur nga Akuamarini, 09-09-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 358
  09-09-2017, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Mesuesja e Letersise

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2017 10:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,478
  29-08-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,163
  05-08-2017, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Partite e reja:

  Hapur nga Kryeplaku, 10-01-2016 18:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,246
  22-06-2017, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,553
  12-06-2017, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 773
  12-06-2017, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Komunist shqiptar...!

  Hapur nga Maqellarjot, 22-05-2017 16:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,932
  29-05-2017, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,499
  23-05-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Shėrbime e huaja sekrete nė vendet tona

  Hapur nga qaz, 06-05-2017 19:41
  shėrbimet sekrete
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 895
  08-05-2017, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •