Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3826 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 10:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 62,780
  17-09-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 50,808
  04-02-2016, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 12,126
  22-12-2015, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 08:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 124,459
  22-06-2015, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 13:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 137,084
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 09:17
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,072
  16-10-2017, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 2. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 01:25
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 909
  18-09-2017, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vrasja e Azem Hajdarit

  Hapur nga Lazo, 12-09-2017 19:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 225
  12-09-2017, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ikjet nga Kosova

  Hapur nga Akuamarini, 09-09-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 161
  09-09-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mesuesja e Letersise

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2017 11:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,042
  29-08-2017, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 714
  05-08-2017, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 623
  25-07-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Partite e reja:

  Hapur nga Kryeplaku, 10-01-2016 19:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,613
  22-06-2017, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,627
  13-06-2017, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,781
  12-06-2017, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 438
  12-06-2017, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Komunist shqiptar...!

  Hapur nga Maqellarjot, 22-05-2017 17:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,269
  29-05-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,163
  23-05-2017, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shėrbime e huaja sekrete nė vendet tona

  Hapur nga qaz, 06-05-2017 20:41
  shėrbimet sekrete
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 565
  08-05-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,117
  06-05-2017, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 534
  06-05-2017, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 910
  02-05-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,659
  21-02-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 922
  08-02-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Moti i keq, shumė akse rurale tė bllokuara

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 462
  07-01-2017, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 661
  22-12-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,752
  22-12-2016, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 17:40
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 10,091
  22-12-2016, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?

  Hapur nga par, 01-10-2010 03:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 21,956
  13-12-2016, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 583
  09-11-2016, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 426
  09-11-2016, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 539
  08-11-2016, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 13:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 237
  • Lexime: 20,001
  07-11-2016, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 354
  06-11-2016, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lėvizur: “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 16:07
  •  
  •  
 14. Bėje pėr Marjetėn zonja ministre

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-10-2016 18:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 580
  24-10-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 679
  18-10-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 424
  17-10-2016, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 509
  17-10-2016, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ekonomia e mekatit!!!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-10-2016 08:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,806
  15-10-2016, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,231
  14-10-2016, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 800
  12-10-2016, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 473
  09-10-2016, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 415
  04-10-2016, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 401
  04-10-2016, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 878
  01-10-2016, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 451
  30-09-2016, 01:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tė njohim Kapllan Resulin

  Hapur nga macia_blu, 02-12-2003 03:27
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,518
  26-09-2016, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ku po shkon LDK-ja sot?

  Hapur nga YlliRiaN, 27-01-2009 16:28
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 23,343
  12-09-2016, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 733
  07-09-2016, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,042
  05-08-2016, 08:30 Shko tek mesazhi i fundit
 18. A e kanė vizituar Kosovėn shqiptarėt e Shqipėrisė?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2012 16:09
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 251
  • Lexime: 51,716
  18-07-2016, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Rikthimi i mbiemrave Shqiptare

  Hapur nga Shpiptari, 07-04-2016 08:13
  perkthim, mbiemer
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,905
  12-07-2016, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •