Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3834 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 42,281
  04-02-2016, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 9,513
  22-12-2015, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 109,385
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 168
  • Lexime: 54,587
  23-07-2013, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 120,619
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,176
  21-02-2017, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 625
  08-02-2017, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,061
  30-01-2017, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 700
  18-01-2017, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Moti i keq, shumė akse rurale tė bllokuara

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 260
  07-01-2017, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 438
  22-12-2016, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 922
  22-12-2016, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 6,292
  22-12-2016, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?

  Hapur nga par, 01-10-2010 02:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 20,360
  13-12-2016, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Korrupsioni nė Kosovė

  Hapur nga Llapi, 14-01-2004 20:08
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 386
  • Lexime: 54,286
  08-12-2016, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 386
  09-11-2016, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 260
  09-11-2016, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 297
  08-11-2016, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 12:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 237
  • Lexime: 18,753
  07-11-2016, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 200
  06-11-2016, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  •  
  •  
 7. Bėje pėr Marjetėn zonja ministre

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-10-2016 17:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 328
  24-10-2016, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 411
  18-10-2016, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 245
  17-10-2016, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 321
  17-10-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ekonomia e mekatit!!!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-10-2016 07:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 947
  15-10-2016, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 862
  14-10-2016, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 472
  12-10-2016, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 293
  09-10-2016, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 231
  04-10-2016, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 258
  04-10-2016, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 551
  01-10-2016, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 275
  30-09-2016, 00:38 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Tė njohim Kapllan Resulin

  Hapur nga macia_blu, 02-12-2003 02:27
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 11,076
  26-09-2016, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 632
  14-09-2016, 20:32 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ku po shkon LDK-ja sot?

  Hapur nga YlliRiaN, 27-01-2009 15:28
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 21,701
  12-09-2016, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 486
  07-09-2016, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,485
  05-08-2016, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
 11. A e kanė vizituar Kosovėn shqiptarėt e Shqipėrisė?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2012 15:09
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 251
  • Lexime: 47,548
  18-07-2016, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Rikthimi i mbiemrave Shqiptare

  Hapur nga Shpiptari, 07-04-2016 07:13
  perkthim, mbiemer
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,045
  12-07-2016, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 772
  09-06-2016, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,214
  28-05-2016, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Nga duhet tė ecė rinia shqiptare!?

  Hapur nga HAD1S, 07-05-2016 21:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 922
  27-05-2016, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 602
  06-05-2016, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 572
  19-04-2016, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Partite e reja:

  Hapur nga Kryeplaku, 10-01-2016 18:25
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,471
  17-04-2016, 00:15 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Llalla,Balla dhe Nishanet e tjere

  Hapur nga SERAFIM DILO, 01-04-2016 19:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 1,764
  05-04-2016, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 1,262
  29-03-2016, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Politika shqiptare, e pertej vajmedit.

  Hapur nga SERAFIM DILO, 14-10-2015 14:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,365
  08-03-2016, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,197
  29-02-2016, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sa kemi mbetur ne Shqiperi?

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 22-02-2016 09:57
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 555
  23-02-2016, 02:31 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ku mbeten aeroplanat e Agrokosoves?

  Hapur nga Skyfteri, 17-07-2009 16:36
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,930
  22-02-2016, 03:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Tirana e Re njesoj si Tirana e Vjeter!

  Hapur nga Ciarli, 19-02-2016 06:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 428
  19-02-2016, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •