Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3834 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 10:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 65,976
  17-09-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 54,237
  04-02-2016, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,183
  22-12-2015, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 08:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 131,019
  22-06-2015, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 13:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 143,582
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 01:25
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,423
  21-02-2018, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 830
  21-02-2018, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 395
  02-02-2018, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,283
  01-02-2018, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 319
  28-01-2018, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 487
  16-01-2018, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 09:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,980
  03-01-2018, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sfidat e Shqipėrisė pėr vitin 2018

  Hapur nga Lazo, 02-01-2018 18:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 141
  02-01-2018, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 17:40
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 12,100
  30-12-2017, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gjykata Speciale nė Kosovė

  Hapur nga Lazo, 27-12-2017 20:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 242
  27-12-2017, 22:24 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Protestė kundėr shtrejtimit

  Hapur nga Akuamarini, 20-12-2017 17:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 317
  20-12-2017, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,895
  12-12-2017, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shqiptari me i forte se Mushka!

  Hapur nga Ilir-Arber, 09-12-2017 09:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 208
  11-12-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Idiotet e rinj,

  Hapur nga 2053, 26-11-2017 03:05
  •  
  •  
  •  
  •  
 9. Vrasja e Azem Hajdarit

  Hapur nga Lazo, 12-09-2017 19:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 294
  12-09-2017, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ikjet nga Kosova

  Hapur nga Akuamarini, 09-09-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 209
  09-09-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mesuesja e Letersise

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2017 11:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,227
  29-08-2017, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 891
  05-08-2017, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 738
  25-07-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Partite e reja:

  Hapur nga Kryeplaku, 10-01-2016 19:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,932
  22-06-2017, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,027
  12-06-2017, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 544
  12-06-2017, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Komunist shqiptar...!

  Hapur nga Maqellarjot, 22-05-2017 17:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,550
  29-05-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,285
  23-05-2017, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shėrbime e huaja sekrete nė vendet tona

  Hapur nga qaz, 06-05-2017 20:41
  shėrbimet sekrete
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 669
  08-05-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,263
  06-05-2017, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 628
  06-05-2017, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,025
  02-05-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,817
  21-02-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 997
  08-02-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Moti i keq, shumė akse rurale tė bllokuara

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 543
  07-01-2017, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 738
  22-12-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?

  Hapur nga par, 01-10-2010 03:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 22,707
  13-12-2016, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 670
  09-11-2016, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 491
  09-11-2016, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 653
  08-11-2016, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 13:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 237
  • Lexime: 20,596
  07-11-2016, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 419
  06-11-2016, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lėvizur: “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 16:07
  •  
  •  
 19. Bėje pėr Marjetėn zonja ministre

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-10-2016 18:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 669
  24-10-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 798
  18-10-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 490
  17-10-2016, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 558
  17-10-2016, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ekonomia e mekatit!!!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-10-2016 08:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,257
  15-10-2016, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,400
  14-10-2016, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 945
  12-10-2016, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 549
  09-10-2016, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 480
  04-10-2016, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 472
  04-10-2016, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •