Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3826 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 10:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 62,929
  17-09-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 50,953
  04-02-2016, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 12,165
  22-12-2015, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 08:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 124,755
  22-06-2015, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 13:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 137,366
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 09:17
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,134
  23-11-2017, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 2. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 01:25
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 936
  18-09-2017, 07:04 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vrasja e Azem Hajdarit

  Hapur nga Lazo, 12-09-2017 19:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 229
  12-09-2017, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ikjet nga Kosova

  Hapur nga Akuamarini, 09-09-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 165
  09-09-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mesuesja e Letersise

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2017 11:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,056
  29-08-2017, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 720
  05-08-2017, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 628
  25-07-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Partite e reja:

  Hapur nga Kryeplaku, 10-01-2016 19:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,629
  22-06-2017, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,631
  13-06-2017, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,786
  12-06-2017, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 444
  12-06-2017, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Komunist shqiptar...!

  Hapur nga Maqellarjot, 22-05-2017 17:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,274
  29-05-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,168
  23-05-2017, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shėrbime e huaja sekrete nė vendet tona

  Hapur nga qaz, 06-05-2017 20:41
  shėrbimet sekrete
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 568
  08-05-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,124
  06-05-2017, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 534
  06-05-2017, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 915
  02-05-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,663
  21-02-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 925
  08-02-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Moti i keq, shumė akse rurale tė bllokuara

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 465
  07-01-2017, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 666
  22-12-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,759
  22-12-2016, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 17:40
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 10,176
  22-12-2016, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?

  Hapur nga par, 01-10-2010 03:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 21,974
  13-12-2016, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 584
  09-11-2016, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 427
  09-11-2016, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 541
  08-11-2016, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 13:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 237
  • Lexime: 20,016
  07-11-2016, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 356
  06-11-2016, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lėvizur: “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 16:07
  •  
  •  
 14. Bėje pėr Marjetėn zonja ministre

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-10-2016 18:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 582
  24-10-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 680
  18-10-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 424
  17-10-2016, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 509
  17-10-2016, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ekonomia e mekatit!!!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-10-2016 08:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,822
  15-10-2016, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,239
  14-10-2016, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 807
  12-10-2016, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 476
  09-10-2016, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 417
  04-10-2016, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 402
  04-10-2016, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 882
  01-10-2016, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 453
  30-09-2016, 01:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tė njohim Kapllan Resulin

  Hapur nga macia_blu, 02-12-2003 03:27
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,545
  26-09-2016, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ku po shkon LDK-ja sot?

  Hapur nga YlliRiaN, 27-01-2009 16:28
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 23,367
  12-09-2016, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 737
  07-09-2016, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,049
  05-08-2016, 08:30 Shko tek mesazhi i fundit
 18. A e kanė vizituar Kosovėn shqiptarėt e Shqipėrisė?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2012 16:09
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 251
  • Lexime: 51,808
  18-07-2016, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Rikthimi i mbiemrave Shqiptare

  Hapur nga Shpiptari, 07-04-2016 08:13
  perkthim, mbiemer
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,920
  12-07-2016, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •