Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3832 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 10:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 64,782
  17-09-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 52,925
  04-02-2016, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 12,769
  22-12-2015, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 08:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 128,565
  22-06-2015, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 13:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 141,088
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 245
  16-01-2018, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 09:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,753
  03-01-2018, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sfidat e Shqipėrisė pėr vitin 2018

  Hapur nga Lazo, 02-01-2018 18:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 117
  02-01-2018, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 17:40
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 11,483
  30-12-2017, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Gjykata Speciale nė Kosovė

  Hapur nga Lazo, 27-12-2017 20:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 207
  27-12-2017, 22:24 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Protestė kundėr shtrejtimit

  Hapur nga Akuamarini, 20-12-2017 17:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 277
  20-12-2017, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 01:25
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,258
  12-12-2017, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,815
  12-12-2017, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shqiptari me i forte se Mushka!

  Hapur nga Ilir-Arber, 09-12-2017 09:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 189
  11-12-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Idiotet e rinj,

  Hapur nga 2053, 26-11-2017 03:05
  •  
  •  
  •  
  •  
 9. Vrasja e Azem Hajdarit

  Hapur nga Lazo, 12-09-2017 19:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 275
  12-09-2017, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ikjet nga Kosova

  Hapur nga Akuamarini, 09-09-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 194
  09-09-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mesuesja e Letersise

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2017 11:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,167
  29-08-2017, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 828
  05-08-2017, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 696
  25-07-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Partite e reja:

  Hapur nga Kryeplaku, 10-01-2016 19:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,810
  22-06-2017, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,912
  12-06-2017, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 506
  12-06-2017, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Komunist shqiptar...!

  Hapur nga Maqellarjot, 22-05-2017 17:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,434
  29-05-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,236
  23-05-2017, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shėrbime e huaja sekrete nė vendet tona

  Hapur nga qaz, 06-05-2017 20:41
  shėrbimet sekrete
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 634
  08-05-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,203
  06-05-2017, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 589
  06-05-2017, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 985
  02-05-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,748
  21-02-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 972
  08-02-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Moti i keq, shumė akse rurale tė bllokuara

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 518
  07-01-2017, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 711
  22-12-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,930
  22-12-2016, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?

  Hapur nga par, 01-10-2010 03:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 22,383
  13-12-2016, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 631
  09-11-2016, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 469
  09-11-2016, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 607
  08-11-2016, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 13:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 237
  • Lexime: 20,338
  07-11-2016, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 395
  06-11-2016, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lėvizur: “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 16:07
  •  
  •  
 19. Bėje pėr Marjetėn zonja ministre

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-10-2016 18:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 637
  24-10-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 737
  18-10-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 458
  17-10-2016, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 541
  17-10-2016, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ekonomia e mekatit!!!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-10-2016 08:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,083
  15-10-2016, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,338
  14-10-2016, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 893
  12-10-2016, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 520
  09-10-2016, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 456
  04-10-2016, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 439
  04-10-2016, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 989
  01-10-2016, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 499
  30-09-2016, 01:38 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Tė njohim Kapllan Resulin

  Hapur nga macia_blu, 02-12-2003 03:27
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,968
  26-09-2016, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •