Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3826 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 61,773
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 49,795
  04-02-2016, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 11,811
  22-12-2015, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 122,439
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 134,979
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 08:17
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 1,690
  16-10-2017, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 2. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 00:25
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 718
  18-09-2017, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Vrasja e Azem Hajdarit

  Hapur nga Lazo, 12-09-2017 18:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 202
  12-09-2017, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ikjet nga Kosova

  Hapur nga Akuamarini, 09-09-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 145
  09-09-2017, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Mesuesja e Letersise

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2017 10:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 995
  29-08-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 626
  05-08-2017, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 576
  25-07-2017, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Partite e reja:

  Hapur nga Kryeplaku, 10-01-2016 18:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,534
  22-06-2017, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,554
  13-06-2017, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,701
  12-06-2017, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 407
  12-06-2017, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Komunist shqiptar...!

  Hapur nga Maqellarjot, 22-05-2017 16:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,180
  29-05-2017, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,122
  23-05-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Shėrbime e huaja sekrete nė vendet tona

  Hapur nga qaz, 06-05-2017 19:41
  shėrbimet sekrete
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 536
  08-05-2017, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,069
  06-05-2017, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 509
  06-05-2017, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 878
  02-05-2017, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,607
  21-02-2017, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 893
  08-02-2017, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Moti i keq, shumė akse rurale tė bllokuara

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 433
  07-01-2017, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 635
  22-12-2016, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,646
  22-12-2016, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 154
  • Lexime: 9,485
  22-12-2016, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?

  Hapur nga par, 01-10-2010 02:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 21,767
  13-12-2016, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 561
  09-11-2016, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 415
  09-11-2016, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 514
  08-11-2016, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 12:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 237
  • Lexime: 19,834
  07-11-2016, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 331
  06-11-2016, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lėvizur: “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  •  
  •  
 14. Bėje pėr Marjetėn zonja ministre

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-10-2016 17:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 544
  24-10-2016, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 660
  18-10-2016, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 402
  17-10-2016, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 494
  17-10-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ekonomia e mekatit!!!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-10-2016 07:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,662
  15-10-2016, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,182
  14-10-2016, 06:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 749
  12-10-2016, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 455
  09-10-2016, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 395
  04-10-2016, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 387
  04-10-2016, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 820
  01-10-2016, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 426
  30-09-2016, 00:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tė njohim Kapllan Resulin

  Hapur nga macia_blu, 02-12-2003 02:27
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,257
  26-09-2016, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ku po shkon LDK-ja sot?

  Hapur nga YlliRiaN, 27-01-2009 15:28
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 257
  • Lexime: 23,097
  12-09-2016, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 706
  07-09-2016, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 1,942
  05-08-2016, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
 18. A e kanė vizituar Kosovėn shqiptarėt e Shqipėrisė?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2012 15:09
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 251
  • Lexime: 51,162
  18-07-2016, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Rikthimi i mbiemrave Shqiptare

  Hapur nga Shpiptari, 07-04-2016 07:13
  perkthim, mbiemer
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,770
  12-07-2016, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •