Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3839 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 66,710
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 55,124
  04-02-2016, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 13,449
  22-12-2015, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 132,346
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 144,879
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Institute Fetare apo Shkolla dhe Spitale?

  Hapur nga Ilir-Arber, 18-03-2018 06:07
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 113
  18-03-2018, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 648
  10-03-2018, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. ... Nė drejtimin e duhur ?

  Hapur nga sirena_adria, 06-03-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 205
  07-03-2018, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 225
  01-03-2018, 02:37 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 158
  • Lexime: 12,444
  25-02-2018, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 188
  25-02-2018, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 00:25
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,510
  21-02-2018, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 888
  21-02-2018, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 441
  02-02-2018, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,387
  01-02-2018, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 362
  28-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 547
  16-01-2018, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 08:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,054
  03-01-2018, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sfidat e Shqipėrisė pėr vitin 2018

  Hapur nga Lazo, 02-01-2018 17:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 158
  02-01-2018, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Gjykata Speciale nė Kosovė

  Hapur nga Lazo, 27-12-2017 19:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 276
  27-12-2017, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Protestė kundėr shtrejtimit

  Hapur nga Akuamarini, 20-12-2017 16:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 350
  20-12-2017, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,928
  12-12-2017, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shqiptari me i forte se Mushka!

  Hapur nga Ilir-Arber, 09-12-2017 08:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 237
  11-12-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lėvizur: Idiotet e rinj,

  Hapur nga 2053, 26-11-2017 02:05
  •  
  •  
  •  
  •  
 11. Vrasja e Azem Hajdarit

  Hapur nga Lazo, 12-09-2017 18:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 321
  12-09-2017, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ikjet nga Kosova

  Hapur nga Akuamarini, 09-09-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 233
  09-09-2017, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Mesuesja e Letersise

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2017 10:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,260
  29-08-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 924
  05-08-2017, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 771
  25-07-2017, 12:28 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Partite e reja:

  Hapur nga Kryeplaku, 10-01-2016 18:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,969
  22-06-2017, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,079
  12-06-2017, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 580
  12-06-2017, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Komunist shqiptar...!

  Hapur nga Maqellarjot, 22-05-2017 16:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,599
  29-05-2017, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,314
  23-05-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Shėrbime e huaja sekrete nė vendet tona

  Hapur nga qaz, 06-05-2017 19:41
  shėrbimet sekrete
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 697
  08-05-2017, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,316
  06-05-2017, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 660
  06-05-2017, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,061
  02-05-2017, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,850
  21-02-2017, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,022
  08-02-2017, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Moti i keq, shumė akse rurale tė bllokuara

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 07:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 565
  07-01-2017, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 768
  22-12-2016, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?

  Hapur nga par, 01-10-2010 02:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 22,823
  13-12-2016, 05:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 697
  09-11-2016, 16:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 507
  09-11-2016, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 686
  08-11-2016, 06:50 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 12:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 237
  • Lexime: 20,751
  07-11-2016, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 442
  06-11-2016, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lėvizur: “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 15:07
  •  
  •  
 21. Bėje pėr Marjetėn zonja ministre

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-10-2016 17:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 697
  24-10-2016, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 832
  18-10-2016, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 517
  17-10-2016, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 574
  17-10-2016, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ekonomia e mekatit!!!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-10-2016 07:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,326
  15-10-2016, 07:22 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •