Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3862 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 17,157
  01-06-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 10:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 73,537
  17-09-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 62,569
  04-02-2016, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 08:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 143,879
  22-06-2015, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 13:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 156,154
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. "Shqiptaret per shqiptaret"

  Hapur nga Akuamarini, 27-10-2018 07:06
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 388
  13-12-2018, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 97
  09-12-2018, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 08:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 156
  • Lexime: 13,404
  01-12-2018, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 11:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 1,380
  29-11-2018, 08:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 17:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 167
  • Lexime: 14,644
  09-11-2018, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 240
  06-11-2018, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 19:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 2,168
  28-10-2018, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 12:09
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 318
  28-10-2018, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 311
  27-10-2018, 22:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 314
  27-10-2018, 21:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 160
  25-10-2018, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Beteja mafioze pėr tokėn e shtrenjtė

  Hapur nga Akuamarini, 19-10-2018 15:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 231
  19-10-2018, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 387
  15-10-2018, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 212
  12-10-2018, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 15:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 862
  02-10-2018, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 13:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 239
  • Lexime: 22,392
  22-09-2018, 11:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 309
  21-09-2018, 17:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. "Nė diktaturė nuk ishim tė lirė, por ishim tė sigurt"

  Hapur nga DYDRINAS, 15-06-2011 15:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 15,160
  02-09-2018, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ē' ėshtė Zajednica?

  Hapur nga 2043, 07-12-2015 02:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,462
  31-08-2018, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 1,159
  02-08-2018, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 12. UCK, Surroi Goxhaj e gjarperinj te tjtj.

  Hapur nga Brari, 14-08-2014 22:42
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,066
  03-07-2018, 12:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 226
  29-06-2018, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Fermerėt shqiptarė, kėta vrasės tė heshtur

  Hapur nga Lazo, 19-06-2018 11:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 314
  19-06-2018, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 691
  10-06-2018, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 493
  30-05-2018, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,299
  17-05-2018, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 304
  15-05-2018, 06:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 1,615
  14-05-2018, 23:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 649
  13-05-2018, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 534
  17-04-2018, 04:02 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Institute Fetare apo Shkolla dhe Spitale?

  Hapur nga Ilir-Arber, 18-03-2018 07:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 450
  17-04-2018, 03:03 Shko tek mesazhi i fundit
 15. ... Nė drejtimin e duhur ?

  Hapur nga sirena_adria, 06-03-2018 12:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 459
  07-03-2018, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 01:25
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,947
  21-02-2018, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 671
  02-02-2018, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,426
  01-02-2018, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 661
  28-01-2018, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 898
  16-01-2018, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 09:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,681
  03-01-2018, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sfidat e Shqipėrisė pėr vitin 2018

  Hapur nga Lazo, 02-01-2018 18:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 339
  02-01-2018, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Gjykata Speciale nė Kosovė

  Hapur nga Lazo, 27-12-2017 20:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 503
  27-12-2017, 22:24 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Protestė kundėr shtrejtimit

  Hapur nga Akuamarini, 20-12-2017 17:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 559
  20-12-2017, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,333
  12-12-2017, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shqiptari me i forte se Mushka!

  Hapur nga Ilir-Arber, 09-12-2017 09:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 411
  11-12-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lėvizur: Idiotet e rinj,

  Hapur nga 2053, 26-11-2017 03:05
  •  
  •  
  •  
  •  
 23. Vrasja e Azem Hajdarit

  Hapur nga Lazo, 12-09-2017 19:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 529
  12-09-2017, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ikjet nga Kosova

  Hapur nga Akuamarini, 09-09-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 397
  09-09-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •