Close
Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3832 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 10:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 64,755
  17-09-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 15:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 52,895
  04-02-2016, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 12,758
  22-12-2015, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 08:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 128,498
  22-06-2015, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 13:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 141,026
  20-12-2012, 21:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 218
  16-01-2018, 19:00 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 09:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,741
  03-01-2018, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sfidat e Shqipėrisė pėr vitin 2018

  Hapur nga Lazo, 02-01-2018 18:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 116
  02-01-2018, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 17:40
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 155
  • Lexime: 11,456
  30-12-2017, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Gjykata Speciale nė Kosovė

  Hapur nga Lazo, 27-12-2017 20:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 207
  27-12-2017, 22:24 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Protestė kundėr shtrejtimit

  Hapur nga Akuamarini, 20-12-2017 17:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 277
  20-12-2017, 17:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 01:25
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,255
  12-12-2017, 06:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,812
  12-12-2017, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shqiptari me i forte se Mushka!

  Hapur nga Ilir-Arber, 09-12-2017 09:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 189
  11-12-2017, 03:56 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Idiotet e rinj,

  Hapur nga 2053, 26-11-2017 03:05
  •  
  •  
  •  
  •  
 9. Vrasja e Azem Hajdarit

  Hapur nga Lazo, 12-09-2017 19:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 274
  12-09-2017, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ikjet nga Kosova

  Hapur nga Akuamarini, 09-09-2017 11:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 194
  09-09-2017, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Mesuesja e Letersise

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2017 11:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,164
  29-08-2017, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 827
  05-08-2017, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 695
  25-07-2017, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Partite e reja:

  Hapur nga Kryeplaku, 10-01-2016 19:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,805
  22-06-2017, 16:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,912
  12-06-2017, 19:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 505
  12-06-2017, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Komunist shqiptar...!

  Hapur nga Maqellarjot, 22-05-2017 17:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,433
  29-05-2017, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,236
  23-05-2017, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shėrbime e huaja sekrete nė vendet tona

  Hapur nga qaz, 06-05-2017 20:41
  shėrbimet sekrete
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 633
  08-05-2017, 07:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,201
  06-05-2017, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 588
  06-05-2017, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 985
  02-05-2017, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,746
  21-02-2017, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 970
  08-02-2017, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Moti i keq, shumė akse rurale tė bllokuara

  Hapur nga Lazo, 07-01-2017 08:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 517
  07-01-2017, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 710
  22-12-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,930
  22-12-2016, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Media ne Shqiperi: Na mireinformon apo na mashtron?

  Hapur nga par, 01-10-2010 03:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 148
  • Lexime: 22,378
  13-12-2016, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 629
  09-11-2016, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 468
  09-11-2016, 17:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 606
  08-11-2016, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Drenicė, ktheja nderin vetes! Dėnoji vetė tė paudhėt!

  Hapur nga projekti21_dk, 14-12-2010 13:21
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 237
  • Lexime: 20,338
  07-11-2016, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 394
  06-11-2016, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lėvizur: “A kombi a feja?”

  Hapur nga ukhti.qendresa, 20-10-2016 16:07
  •  
  •  
 19. Bėje pėr Marjetėn zonja ministre

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-10-2016 18:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 636
  24-10-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 736
  18-10-2016, 12:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 455
  17-10-2016, 20:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 540
  17-10-2016, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Ekonomia e mekatit!!!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-10-2016 08:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,074
  15-10-2016, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,335
  14-10-2016, 07:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 887
  12-10-2016, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 519
  09-10-2016, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 455
  04-10-2016, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 439
  04-10-2016, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 986
  01-10-2016, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 498
  30-09-2016, 01:38 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Tė njohim Kapllan Resulin

  Hapur nga macia_blu, 02-12-2003 03:27
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,957
  26-09-2016, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 77 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •