Close
Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 3852 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 15,995
  01-06-2018, 03:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 71,610
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 60,480
  04-02-2016, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 140,731
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 152,972
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Tmerri nga “banda e policėve” - News, Lajme - Vizion Plus

  Hapur nga Akuamarini, 27-07-2018 07:30
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 5,617
  19-09-2018, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dalin mashtruesit e uēk’sė

  Hapur nga Akuamarini, 19-09-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 55
  19-09-2018, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Varfėria ne Shqipėri

  Hapur nga Akuamarini, 09-07-2018 10:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 798
  18-09-2018, 02:07 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Me mire mbetje toksike sesa te marrim emigratet

  Hapur nga aimilius, 15-06-2018 18:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 1,639
  17-09-2018, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
 5. “Shqipėria Tjetėr”, Fshati ku pėrplasen dy kohė

  Hapur nga Akuamarini, 12-07-2018 14:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 460
  16-09-2018, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 187
  11-09-2018, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. "Nė diktaturė nuk ishim tė lirė, por ishim tė sigurt"

  Hapur nga DYDRINAS, 15-06-2011 14:08
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 106
  • Lexime: 14,749
  02-09-2018, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Varferia ne Kosove

  Hapur nga Akuamarini, 30-09-2016 16:40
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 161
  • Lexime: 13,931
  01-09-2018, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ē' ėshtė Zajednica?

  Hapur nga 2043, 07-12-2015 01:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,333
  31-08-2018, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 970
  02-08-2018, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. UCK, Surroi Goxhaj e gjarperinj te tjtj.

  Hapur nga Brari, 14-08-2014 21:42
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,954
  03-07-2018, 11:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 175
  29-06-2018, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fermerėt shqiptarė, kėta vrasės tė heshtur

  Hapur nga Lazo, 19-06-2018 10:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 262
  19-06-2018, 10:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 541
  10-06-2018, 09:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 393
  30-05-2018, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,199
  17-05-2018, 22:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 248
  15-05-2018, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 1,438
  14-05-2018, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 557
  13-05-2018, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 436
  17-04-2018, 03:02 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Institute Fetare apo Shkolla dhe Spitale?

  Hapur nga Ilir-Arber, 18-03-2018 06:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 392
  17-04-2018, 02:03 Shko tek mesazhi i fundit
 12. ... Nė drejtimin e duhur ?

  Hapur nga sirena_adria, 06-03-2018 11:09
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 389
  07-03-2018, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Partine Demokratike e shiten!!

  Hapur nga skender76, 06-09-2017 00:25
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,820
  21-02-2018, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 602
  02-02-2018, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,145
  01-02-2018, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 572
  28-01-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 802
  16-01-2018, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pse shqiptaret jane e keqja e vetvetes?

  Hapur nga Rrjeti, 26-03-2017 08:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,526
  03-01-2018, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sfidat e Shqipėrisė pėr vitin 2018

  Hapur nga Lazo, 02-01-2018 17:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 283
  02-01-2018, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Gjykata Speciale nė Kosovė

  Hapur nga Lazo, 27-12-2017 19:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 437
  27-12-2017, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Protestė kundėr shtrejtimit

  Hapur nga Akuamarini, 20-12-2017 16:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 498
  20-12-2017, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,253
  12-12-2017, 03:58 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shqiptari me i forte se Mushka!

  Hapur nga Ilir-Arber, 09-12-2017 08:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 353
  11-12-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lėvizur: Idiotet e rinj,

  Hapur nga 2053, 26-11-2017 02:05
  •  
  •  
  •  
  •  
 20. Vrasja e Azem Hajdarit

  Hapur nga Lazo, 12-09-2017 18:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 457
  12-09-2017, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ikjet nga Kosova

  Hapur nga Akuamarini, 09-09-2017 10:37
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 349
  09-09-2017, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Mesuesja e Letersise

  Hapur nga sirena_adria, 27-03-2017 10:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,460
  29-08-2017, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,144
  05-08-2017, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Partite e reja:

  Hapur nga Kryeplaku, 10-01-2016 18:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,229
  22-06-2017, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,517
  12-06-2017, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 760
  12-06-2017, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Komunist shqiptar...!

  Hapur nga Maqellarjot, 22-05-2017 16:11
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,895
  29-05-2017, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,485
  23-05-2017, 08:12 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Shėrbime e huaja sekrete nė vendet tona

  Hapur nga qaz, 06-05-2017 19:41
  shėrbimet sekrete
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 879
  08-05-2017, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,575
  06-05-2017, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 833
  06-05-2017, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,220
  02-05-2017, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 78 1231151 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •